Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Ezt nem én írom, ez a Rebelsben van! Nehogy azt mond már nekem, hogy amit lent leírtam, azok nem történtek meg a Rebelsben, mert menten lefordulok a székről. Ráadásul nem is igaz, hogy később nem említik őket, hiszen az Elveszett csillagokban szó esik a mustafari mentőakcióról és Tarkin megalázásáról, az Alkony század egyik főbb szereplője meg Kanan és Hera első közös akciójának (Új hajnal) hála lehet ott, ahol, és ő is sokszor megemlékezik erről. És nyilván idővel még számos mű fog születni, amiben már direkt is említik őket, nem csak a ténykedésüket.

És ma már tudjuk, hogy Hera és Chopper ott voltak az endori csatában és utána még Han Solóval és Chewie-val is találkoztak. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holnap nagy "maraton" elé nézek. Nem tudom feltűnt-e, de azért nem írtam hsz-t az új részekhez, mert még nem láttam őket. Pontosítok. Az évadnyitány óta nem néztem Rebelst. 4 epizóddal talán még sosem voltam lemaradva az elmúlt lassan 10 (9) évben, mióta sw sorik vannak. Szégyellem is meg nem is, de de legalább darálhatok egyet! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Talált valaki online oldalt vagy torrent oldalt ? (7-8.rész miatt) Mert Thepiratebay, Limetorrents, RARBG, Torrent Downloads-on nincs fent.... Kiscartoon (.es) oldalán meg csak a 7.rész van fent!

Szerkesztve: - TheMilkyWay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

29 perccel korábban, Dzséjt írta:

A Piratebay-en már a The Last Jedi is fent van, szóval mit akarunk? :lol:

Pontosan :P Amúgy már a "Solo: Egy Star Wars történet" is fent van már a kamerás verziója :D

 

A viccet félre téve....

Végre kijött 720p WEB ;)

 

 

ui: Szívesen :) 

 

Szerkesztve: - TheMilkyWay
Torrenteket csak spoiler gomb mögé írjatok!
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.