Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...

Na hol is kezdjem;

-gyónás: tudom szégyen-gyalázat, de csak ma daráltam le a Rebels lemaradásomat a 3.résztől a Rebel assault-ig.

Úgyhogy sajnos nem fogok most részenként a topikokba írni, majd a napokban átbogarászom miket írtatok.

-az eredmény:

Eddig nem daráltam star wars sorozatot. Se tcw-t, se Rebels-t. Lehet, hogy a csak a 4. évad ilyen, de gyerekek ez filmszerű élmény volt.

Az első részek Rogue one elemekkel, aztán a folytatás..Pazar! Egy nagyszerű lázadó kaland ráadásul mélyen spirituális mélységekkel a jediség illetve annak sorsa, de legalábbis jedi karaktereink sorsának fordulópontját ígérve. Tetszett Rukh, az x-wingek és végig ahogy a szereplőket keverték egymás oldalán, immár mindenkinek a megfelelő útjával háttértörténetével tisztában lévén, erős töltetű ez az első fél évad.

Szép kis cliffhangerrel a végén, de hát legyen már mit várni nem?

Spoiler

Amúgy Bendut sejtem a Loth-farkasok mögött!

Nagyon várom a folytatást, hány rész is lesz ez az évad?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hétvégén megnéztem a teljes második évadot. Az biztos, hogy egyben nagyon adja magát. Egyébként szomorú, hogy nem jutott idő a részenkénti beszélgetésre. :( És nem csak veled. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

41 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Hétvégén megnéztem a teljes második évadot. Az biztos, hogy egyben nagyon adja magát. Egyébként szomorú, hogy nem jutott idő a részenkénti beszélgetésre. :( És nem csak veled. 

Sajnálom. Meg van annak a varázsa is, az biztos. Ezt most a BSG-re kell fognom. Végezni akartam vele. Amikor időm engedte azt néztem az elmúlt hónapokban.

Számomra egyénileg az élmény miatt megérte ezt most így letudni, nagyon jó volt. Persze a közösségi élménycsere így elmaradt. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
23 perccel korábban, Yoda József írta:

Lassan jöhetne egy mid-season trailer :P

Ha tippelnem kéne, akkor én egy jövő hetet mondanék, vagy az azutáni hetet. :D Ha jól tudom, akkor az eddigi mid-season előzetesek fedték fel mindig, hogy mikor tért vissza a sorozat adott évada. Mivel rövid az évad, ezért úgy gondolom, hogy január közepe lehet a válasz arra, mikor is tér vissza a  Rebels: jan. 15 vagy 22. 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy nagyon titkolják az évad második felét. Eddig csak azt tudjuk, hogy lesz egy mentőakció Hera kiszabadításáért - ez szinte 100%. Illetve Tarkin és Thrawn is beszélgetni fognak - ezt az előzetesben mutatták, ahol Tarkin megemlíti Krennicket és a Stardust-projecktet. Meg gondolom a karakterek sorsára derül fény, illetve Ahsoka története is kérdéses még. 

 

Azért az durva, hogy már kevesebb, mint 10 rész van hátra a sorozatból. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 Freddie Prinze Jr egy podcastban beszélt kicsit a szezon második feléről. Itt egy kis spoileres részlet a beszélgetésből:
 

Freddie: You’ll learn where Kanan’s roots and origins are and what he specifically meant to the Jedi order…You will see Kanan and Hera’s storyline come to fruition...Let’s fantasize that Kanan dies. His force ghost would still be a presence and he would still be able to have an effect on people either way. And if we fantasize that he lives, there is still a lot more that even though he thinks he can’t teach Ezra, that Ezra has to learn and that he is equipped to teach as a Jedi. You can explore either one of those fantasies as long as you want.

Elhassan: I wanted a deeper dive for Ezra into the Darkside.

Freddie: You’re about to get it. Maul ain’t the only teacher in the universe. Don’t forget who else is out there.

Elhassan: Aw no!

Freddie: Yeah man there is still a lot of darkness out there. Make your own youtube theory video, bro, that’ll be a big hit.

Freddie: The end of the season is way crazy. It’s Dave Filoni—I think at his finest. It’s when his obsession with World War II and anime sort of take over his writing and directing style…Sabine’s storyline has been awesome. It’s not over yet.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, luke19 írta:

Freddie: You’ll learn where Kanan’s roots and origins are and what he specifically meant to the Jedi order…You will see Kanan and Hera’s storyline come to fruition...

Sejtésem sincsen, hogy mi lesz Kanan sorsa. :hmm: De az biztos, hogy Lothalnak és a farkasoknak szerepük lesz ebben.

 

16 perccel korábban, luke19 írta:

Freddie: You’re about to get it. Maul ain’t the only teacher in the universe. Don’t forget who else is out there.

10 perccel korábban, Yoda József írta:

Snoke? :P

Elsőre nekem is ő jutott eszembe. :P 

De az, hogy ezzel még foglalkoznak, az bizakodásra adhat okot. Kíváncsi vagyok, hogy hogyan folytatják az ifjú Bridger történetét.

 

18 perccel korábban, luke19 írta:

Freddie: The end of the season is way crazy. It’s Dave Filoni—I think at his finest. It’s when his obsession with World War II and anime sort of take over his writing and directing style…Sabine’s storyline has been awesome. It’s not over yet.

Nocsak, visszatérünk még Bo -hoz és a mandikhoz? :hmm: 

 

Mivel ez az évad 16 részes lesz, és már lement 9(!) rész, maradt 7. Ennyi mindent lezárni 7 rész alatt? Megemelem a kalapom, ha sikerül nekik. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom hogy már lerágott csont de most a Freddie interjú után megint felötlött bennem a Snoke=Ezra teória. Így hogy Snokkal tudjuk mi lett és nem lett bemutatva az eredete adná magát hogy azért mert végig itt volt a szemünk előtt. Nem biztos hogy örülnék neki de érdekes húzás lenne. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ezért sajnálom immár különösképpen, hogy nem lett kicsit drasztikusabban humanoid. Nem nyugszanak a teóriagyárak, így, hogy 90%-ban embernek nézhető.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.