Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Érdekes, hogy ezeknek a részeknek az ismertetői nem említik meg

Spoiler

Kanant

:( 

 

Viszont én ma olvastam, hogy a Február 24. -ei premier dátum hamis, és a Lucasfilm egyik alkalmazottja - valamilyen Tracey -nek hívják - már korábban is beszélt arról, hogy a sorozat az év első harmadában fog jönni. Volt egy olyan hír, miszerint a sorozat májusban fog visszatérni - :shocked: - ezt persze cáfolta. Most viszont olyat mondott, hogy jövő héten megkapjuk, hogy mikor tér vissza a sorozat.

Továbbá ma várható előzetes.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

29 perccel korábban, Bence1997 írta:

Most viszont olyat mondott, hogy jövő héten megkapjuk, hogy mikor tér vissza a sorozat.

Továbbá ma várható előzetes.

Őőő... Ennek így nem sok értelme. Ma kiadnának egy előzetest az évad második feléről, amiben csak az a lényeges infó nem szerepelne, mikor folytatódik a sorozat. Azt majd csak jövő héten árulják el? Miben, egy tweetben? Eléggé ócska marketing lenne ez így.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az A World Between Worlds címet olvasva ugrott be: mi van, ha Kanan, Ezra (és Ahsoka) azért ússza meg, mert valahogy eljutnak egy olyan világra, mint Mortis? Egy ilyen menedékhely tökéletes lenne számukra. Tudjuk, hogy létezik ilyen, meg van alapozva az SW-ben. Tudjuk, hogy a mi tér-időnkön kívül létezik, így Yoda is mondhatja, hogy Luke az utolsó Jedi, hiszen egy ilyen helyen nyilván nem érzékelné már hőseinket.

Sőt még azt is magyarázná, miért érdeklődik annyira az Uralkodó egy ilyen hely iránt (tökéletes biztonságban lenne a lázadozó csürhétől, ráadásul az Ereje egy ilyen helyen hatalmasra nőhetne), aki ráadásul tudhat Mortisról, hiszen Anakin bármikor beszámolhatott neki a TCW triplarész után, és a Császári Palotában is lehet Mortisról feljegyzés, vagy hasonszőrű helyekről, hiszen anno a Jedik nyilván lejegyezték ezeket az Archívumban. És még az az átjáró is beleillik a képbe, amin a csapat áthaladva Lothal másik oldalán jutott ki egy pillanat alatt. Mi több, a csapat ugyanúgy elvesztette egy időre az eszméletét, mint amikor Obi-Wanék ki- és bementek Mortisra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bence1997 írta:

Érdekes, hogy ezeknek a részeknek az ismertetői nem említik meg

  Spoileres tartalom megtekintése

:( 

 

Viszont én ma olvastam, hogy a Február 24. -ei premier dátum hamis, és a Lucasfilm egyik alkalmazottja - valamilyen Tracey -nek hívják - már korábban is beszélt arról, hogy a sorozat az év első harmadában fog jönni. Volt egy olyan hír, miszerint a sorozat májusban fog visszatérni - :shocked: - ezt persze cáfolta. Most viszont olyat mondott, hogy jövő héten megkapjuk, hogy mikor tér vissza a sorozat.

Továbbá ma várható előzetes.

 

Ezek az infók honnan származnak?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Az A World Between Worlds címet olvasva ugrott be: mi van, ha Kanan, Ezra (és Ahsoka) azért ússza meg, mert valahogy eljutnak egy olyan világra, mint Mortis? Egy ilyen menedékhely tökéletes lenne számukra. Tudjuk, hogy létezik ilyen, meg van alapozva az SW-ben. Tudjuk, hogy a mi tér-időnkön kívül létezik, így Yoda is mondhatja, hogy Luke az utolsó Jedi, hiszen egy ilyen helyen nyilván nem érzékelné már hőseinket.

Sőt még azt is magyarázná, miért érdeklődik annyira az Uralkodó egy ilyen hely iránt (tökéletes biztonságban lenne a lázadozó csürhétől, ráadásul az Ereje egy ilyen helyen hatalmasra nőhetne), aki ráadásul tudhat Mortisról, hiszen Anakin bármikor beszámolhatott neki a TCW triplarész után, és a Császári Palotában is lehet Mortisról feljegyzés, vagy hasonszőrű helyekről, hiszen anno a Jedik nyilván lejegyezték ezeket az Archívumban. És még az az átjáró is beleillik a képbe, amin a csapat áthaladva Lothal másik oldalán jutott ki egy pillanat alatt. Mi több, a csapat ugyanúgy elvesztette egy időre az eszméletét, mint amikor Obi-Wanék ki- és bementek Mortisra.

Ezek a gondolatok már évek óta nekem is eszembe jutottak. Én is a Mortis-ra, vagy hasonló helyre gondoltam. Még a sorozat elején agyaltam azon, hogyan tüntetnék el Ezráékat, és ez volt az első gondolatom.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OMFG!!! :yes::yes::yes:

 

Február 19. -e az hétfő. De my gosh, ez ám az előzetes. Az eddigi címekről - vagyis hát legalábbis a tartalmaktól - elbúcsúzhatunk. Hihetetlenül felspannolt ez az előzetes! :rock:

 

Spoiler

Kanan új hajjal? "They hate your hair" :lol:

Hondo, Ketsu, Wolffe, Gregor visszatér?

Pryce elfogva!!!

Zeb vs. Rukh!!

Loth-farkasok története tovább folytatódik!!! Mi volt már az a nagy loth-wolf? :hmm: 

Palpatine!!!

Mortis!!! :clap:

Ezra vajon kivel beszél ott a végén? Palpi? Vagy Ahsoka???

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Bence1997 írta:

Február 19. -e az hétfő. De my gosh, ez ám az előzetes. Az eddigi címekről - vagyis hát legalábbis a tartalmaktól - elbúcsúzhatunk. Hihetetlenül felspannolt ez az előzetes! :rock:

 

Spoiler

Miért? Kanant valóban csak Hera kiszabadításakor látjuk... Szerintem ez csak megerősítette a halálát :( 

 

Amúgy nagyon várós, és tényleg hamarabb jön (ha nem is sokkal...)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Yoda József írta:

 

  Spoileres tartalom megtekintése

 

Spoiler

Akkor nem értem, hogy miért kapott félig-meddig új kinézetet - mégha hajilag is. De én nagyon remélem, hogy nem igazak. :( 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler

2:03-nál Mortis!!! Palpit ki szinkronizálja? Nem tűnik nekem annyira Witweresnek, és voltak pletykák, hogy McDiarmiddal vettek fel dialógokat. Mivel nem tudom, hogyan illeszkedhetne Palpi az antológiafilmekben, jó lenne viszont látni legalább animációban úgy, hogy a hangját is McDiarmid adja. Ezek szerint Filoni azon mondata, hogy végső soron egy főgonosza van a Rebels-nek, és az fog visszatérni, erre utalt, persze gondoltunk Vaderre, Grand Inquisitorra is.

 

Elkezdődhetnek a spekulációk!!! Az az utópisztikus bolygó Coruscant? Szerintem a rövid hajú Kanan Hera-szöktetése lehet, hogy egy nagyobb időugrás után (akár évek, akár az OT után) lesz. Mivel a kövi részben az epizód descriptionök alapján a Ghost Crew elveszít valakit, vagy Ezra lesz az, ahogy eltűnik erre a misztikus síkra, vagy Sabine, vagy Zeb. Kizárnám Kanan-t, mert szerintem a kövi részben még Lothal-on maradnak, és ott fog megtörténni a nagy veszteség, Kanan meg már egy tök más bolygón menti meg Herát.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Február 19. : Jedi Night, és DUME 

Február 25.: Wolves and a Door, és A World Between Worlds

Március 5. (ezek az új címek): A Fool's Hope, és Family Reunion and Farewell (ez elvileg 2 részes lesz)

 

Forrás

Szerkesztve: - luke19
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt megemlékeznék a Rebels egy irdatlan jó döntésével, miszerint a TCW-vel szemben, merte összegyűjteni a filmek színészeit a visszatérő karakterekre, ezzel is súlyt adva a jelenlétüknek.

 

A sorozatban a hangját adta James Earl Jones, Billy Dee Williams, Anthony Daniels (természetesen), Frank Oz, sőt, Forest Whitaker is (mondjuk szerintem vele eleve úgy kötötték a szerződését a RO-ra) és most még egy ember csatlakozott hozzájuk (plusz Warwick is a hangját adja). Ez azért a folytonosságot jól teremti meg, nekem például ez sokat jelent. Oké, van két karakter, akivel ezt nem tudták megcsinálni, az öreg Obi-Wan és Leia, de mindkét esetben nyilván érthető, miért nem. Tényleg súlya volt annak, ha megjelent egy legacy-karakter a Rebelsben!

 

Az is igaz, hogy a TCW esetén maga Lucas személye hitelesítette a figurákat is, de itt szerintem, ahol azért teperniük kell, hogy a rajongók egységesnek tartsák Lucas víziójával, nagyon jó, hogy egy ilyen dologra nem sajnálták a pénzt és az egyeztetések nehézségeit. (és tudom, hogy néhányan visszatértek a TCW-re is, pl. Liam Neeson, de azért a többség nem)

 

Az is baromi szép így visszatekintve, hogy filmszínészekre bíztak szinkronokat: Jason Isaacs, Freddie Prinze Jr., Lars Mikkelsen. Pl. így, ha valaha is Thrawn-t látjuk egy TV-sorozatban vagy egy spin-offban, aminek szerintem nagyon nagy az esélye, akkor pl. Mikkelsen szerintem tökéletes lenne a szerepre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most eszembe jutott valami:

 

Spoiler

Mi van ha Ezra vagy Kanan veszik át az Atya szerepét?. Anno Anakinnak is fel lett ajánlva, bár ő Kiválasztott volt.
Volt még régebben egy olyan elmélet is, miszerint Ahsoka lehet az a bagoly. Ugye a Leány adta vissza az életét.

 

Szerkesztve: - RacerX
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.