Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

10 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Akkor úgy fogalmazok, hogy picit gázos lenne, ha élnének Luke-on kívül más olyan erőhasznalók a galaxisban, akik a "jó ügyet" szolgálják/szolgálták, de ennek ellenére az ep4-6 közöttt azt látjuk, hogy sz*rnak a lázadásra ;) 

Gondolom, meg lesz magyarázva, miért nincsenek jelen az említett időszak általunk ismert történetében. Arra akarok kilyukadni, hogy nem a halál az egyetlen lehetőség, amivel kivonhatók az egyenletből. Szerintem ennél kreatívabbak lesznek Filoniék.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, ZoliZoltán írta:

Hihetetlen. :-(

Koszonom a valaszt.

Talán meghozza a nyuszi egyben az évadot. Csak nem jut a TCW sorsára. Ott már lemondtam róla. Erre két évvel később műsorra tűzték szinkronnal, bár már nem a szokott csatornán.

El is kellett szenvedni dolgokat, például, hogy Obi-wan nem Anger Zsolt lett, de még így is "hálisten-köszönjük" kategória a dolog. Ez is meg lesz szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, csoli1138 írta:

Épp erre gondoltam, hogy Han hogyhogy kimaradt a TCW-ból is meg a Rebels-ből is végül. Mikor meg egy komplett story filmet megér egyesek szerint. Érdekes.

Mert a TCW-t és a Rebelst nem rá írták, ellenben a Solo: A Star Wars Story kifejezetten rá lett írva. Ennyire egyszerű. ;) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Dzséjt írta:

Mert a TCW-t és a Rebelst nem rá írták, ellenben a Solo: A Star Wars Story kifejezetten rá lett írva. Ennyire egyszerű. ;) 

Most viccelődsz, vagy ennyire hülyének tartasz?

Egy Han cameo vagy egy epizód. Hisz annyi cameo és "vendégszereplés volt mindkettőben, amennyit csak az éra elbírt. Ennek fényében fura, hogy Han a kalapban maradt. Ennyiről van szó mikor úgy fogalmaztam, hogy kimaradt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem elég a Palpatine-szereplés? Meg hogy lesz Ahsoka (valamilyen formában)?

 

Én kifejezetten örültem, hogy sem a Rebelsben, sem a TCW-ben nem használták Hant. Az túl nagy kihívás lett volna. Meg zavarna, ha a Rebelsben, ami most már hónapokra van Scariftól és Yavin-tól, Ehrenreich-hangú Han lenne, Ford meg már idős hozzá némileg. De talán az ő hangját még meg lehetne fiatalítani.

 

Han szerepe annyira jó volt, hogy sokáig csak az OT-re korlátozott, míg a "holdudvara" feltűnt gyakran más filmekben is. A TFA-ben az az őszinte véleményem, hogy nem használták jól ki a benne rejlő potenciált, mégha nagyon is tetszik a TFA-s Han. De ahol kifejezetten gyengének és feleslegesnek éreztem a szerepét az ezek a Forces of Destiny-epizódok, ahol valami nevenincs színészekre bízták a szinkronját is, miközben minden más szerepre leakasztották a filmek színészeit. Nagyon-nagyon nem tetszett az egész sorozat, de ha már amúgy is ilyen kis filler epizódok, akkor jobb lett volna, ha inkább nem használják Han figuráját, főleg, ha nem tudják leakasztani a színészt, aki játssza a filmekben.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, csoli1138 írta:

Most viccelődsz, vagy ennyire hülyének tartasz?

Egyik sem, csak arra próbáltam rávilágítani, hogy egyrészt, kár a Rebelst egy lapon emlegetni a Solóval ("meg egy komplett story filmet megér egyesek szerint"), mert ott az egész sztorit Han köré írták, így nem csoda, ha abban szerepel, és nem olyan sorozatban, amihez alapvetően abszolút semmi köze és nem is illik bele. Most komolyan, mit csinált volna a tizenéves Han a TCW-ben úgy, hogy a magvilágokat nagyon nem is érte el a háború, márpedig ő egy magvilágon született? Beleerőltetni fölösleges.

És minek kellene a Rebelsbe egy csempész, amikor a főhősök maguk is csempészek, ráadásul Hannak nem volt köze a lázadáshoz az ep4-ben. Újfent fölösleges beleerőltetni.

Nem kell minden korábbi szereplőt csak azért beleerőszakolni egy sorozatba, hogy benne legyen. A készítők viszonylag jól játszanak azzal, hogy kit és mikor érdemes behozni, ha érdemes. Han nem illik egyik sorozat profiljába sem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Dzséjt írta:

Egyik sem, csak arra próbáltam rávilágítani, hogy egyrészt, kár a Rebelst egy lapon emlegetni a Solóval ("meg egy komplett story filmet megér egyesek szerint"), mert ott az egész sztorit Han köré írták, így nem csoda, ha abban szerepel, és nem olyan sorozatban, amihez alapvetően abszolút semmi köze és nem is illik bele. Most komolyan, mit csinált volna a tizenéves Han a TCW-ben úgy, hogy a magvilágokat nagyon nem is érte el a háború, márpedig ő egy magvilágon született? Beleerőltetni fölösleges.

És minek kellene a Rebelsbe egy csempész, amikor a főhősök maguk is csempészek, ráadásul Hannak nem volt köze a lázadáshoz az ep4-ben. Újfent fölösleges beleerőltetni.

Nem kell minden korábbi szereplőt csak azért beleerőszakolni egy sorozatba, hogy benne legyen. A készítők viszonylag jól játszanak azzal, hogy kit és mikor érdemes behozni, ha érdemes. Han nem illik egyik sorozat profiljába sem.

Értem és egyet is értek. De gondolom, hogy elbírta a volna bármelyik sorozat, ha beleszuszakolják. Mi is biztos megbocsátottuk volna, ha mondjuk egy olyan szinten behozták volna, mint a srác a TCW-ban, aki rohamdroidokat szerelgetett maga körül (basszus nem ugrik be se a neve sem az epizód..). Páran esetleg beírták volna, hogy felesleges volt, de sokaknak tetszett volna lefogadom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Én már csak az egészet fogom egyben, ha mind kint van.

Én csak úgy nézem meg. Mármint megvárom a végét és egyben ledarálom. A franc akar heteket várni hogy mi lesz a következő részben. Sokkal jobb azonnal megnézni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.