Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

49 perccel korábban, csoli1138 írta:

Értem és egyet is értek. De gondolom, hogy elbírta a volna bármelyik sorozat, ha beleszuszakolják. Mi is biztos megbocsátottuk volna, ha mondjuk egy olyan szinten behozták volna, mint a srác a TCW-ban, aki rohamdroidokat szerelgetett maga körül (basszus nem ugrik be se a neve sem az epizód..). Páran esetleg beírták volna, hogy felesleges volt, de sokaknak tetszett volna lefogadom.

Biztos lettek volna olyanok, akinek tetszik ennyi vagy bármi.

A magam nevében beszélve nekem szinte biztos, hogy nem tetszett volna Han behozatala, pláne nem a TCW-ben, de a Rebelsben sem. Nekem Chewie szerepeltetése sem tetszik az ep3-ban, nem abban a formában, ahogy megjelenik. Mint valami nagy vezető, aki egyből a Jedi tábornokkal és a wookiee nagyvezérrel kokettál. Ha a csatatéren láttuk volna egy-két pillanatra vagy az egyik katamarán pilótájaként, az sokkal jobban működött volna.

Sőt igazából Vader szerepeltetésével sem vagyok elégedett annak tükrében, hogy eltűnt. Hirtelen a Sith Nagyurakat nem érdekli két, a lázadásban aktív szerepet vállaló Jedi. Ez nagyon gáz, de remélhetőleg az utolsó pár rész ezt tisztázza. Tippre azt mondom, hogy azért szállt le róluk Vader, mert miután a birodalmiak meglelték a lothali Jedi templomot, Sidiousnak konkrét tervei lettek Kanannel és Ezrával. Ugye Vader még mondja is, hogy az Uralkodó nagyon elégedett lesz a felfedezéssel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaybo karaktere a TCW-ből erőteljesen merít a fel nem használt Sith-ek bosszújás Han Solo-concept artokból, vázlatos történetszálából.

 

Azért a Rebels szinte nagyrészt (számomra) arról szólt, hogy új figurák szemszögéből hogyan látunk rá bizonyos legacy karakterek OT előtti állapotára. Nekem ezek a legemlékezetesebb részek, és ezek is voltak a leginkább beharangozva. Pl. Rex, Ahsoka, Vader, Maul, Tarkin, Thrawn, Hondo, Obi-Wan stb. feltűnése.

 

Talán üdítő kivétel Sabine Mandalore-szála, meg Kallus sztorija a második évadtól. De én most nem is nagyon tudok mondani olyan részt, ahol a fenti karakterek vagy egyéb legacy-karakterek nem jelentek meg, és nem éreztem filler epizódnak. Talán az első évad néhány része. Most a negyedik évad persze próbálja lezárni a hőseink sztoriját, de az eddigi kilenc rész engem nem győzött meg, nem érzem azt, hogy annyira felépítődne és egy nagy konklúzió felé tartana. És ennek lehet, hogy az az oka, hogy még az egész Rebels elején valahogy a főhősöket nem igazán kedveltem meg, vagy jóóóval kevésbé, mint a TCW-s figurákat, meg a filmek visszatérőit. Kivéve talán Kallust és Zebet, utóbbi mert egy jópofa jellegzetes űrlény és jó, igazi SW-s humora van. Meg is lep némileg, hogy mennyire népszerűek a Rebels fő figurái sok rajongó körében.

Persze iszonyúan várom a befejezést! De közben ott is lesz egy beharangozott nagy visszatérő, Palpatine, sőt, kettő is (Ahsoka). 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban. Jobb is, ha lassan fejben visszarendezkedek a Rebels-re, hisz immár számomra komoly a saga-beli jelentősége és hát véget fog érni sec perc alatt. Nagy izgalmakat rejt.

Megkockáztatom, hogy még nagyobbakat, mint a Solo, hisz bár annak is lesz jelentősége, valahol tudjuk; A-ból D-be, B-n és C-n keresztül fog eljutni, míg a Rebels egy titok és sorsok dőlnek benne el, amiket már 4 éve kísérünk!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hoztam egy nagyon jó hírt! 

Március 17-én szombattól jön magyarul is a Rebels! Heti két részes bontásban.
 

Amit egyelőre tudni:

2018-03-17 21:30 4x00a Heroes of Mandalore - Part One - évadnyitó
2018-03-18 21:30 4x00b Heroes of Mandalore - Part Two
2018-03-24 21:30 4x01 In the Name of the Rebellon - Part One
2018-03-25 21:30 4x02 In the Name of the Rebellon - Part Two
2018-03-31 21:30 4x03 The Occupation

 

Forrás

 

@albundy Majd most is feltöltöd a részeket?

Szerkesztve: - luke19
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm Luke! Áldassék a neved! Remélem Al is benéz ide hamarosan. Ha nem, értesítem időben, bár elég jól informált!

Ja és tetszik az "emberi", már-már felnőttes időpont. Így valószínűleg nézni is fogom a tv-ben!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Köszönöm Luke! Áldassék a neved! Remélem Al is benéz ide hamarosan. Ha nem, értesítem időben, bár elég jól informált!

Ja és tetszik az "emberi", már-már felnőttes időpont. Így valószínűleg nézni is fogom a tv-ben!

Asszem Te írtad, hogy talán megvárják amíg lemegy az egész évad. Majdnem igazad lett. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy tűnik Kanan leválik a csapatról. Kíváncsi leszek miként alakul át a kinézete. A jövőhetik az ő részei lesznek. Persze ez már az epizód címekből sejthető volt. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.