Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Remek! Mire elkezdik adni a sorozatot, kellőképpen előrébb fognak járni. Nagyon kíváncsi vagyok arra az előzetesre, viszont nem tudom, miről fog szólni. Valahol olvastam, hogy konkrét évadelőzetes, máshol meg hogy egy behind-the-scenes, amolyan werkfilm. Én bármelyiknek örülnék, csak láthassuk az animációt. A visszaszámlálás megkezdődött, hamar itt lesz az az ősz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LeeLee nagyon frappánsan felvázoltad, hogyan is szerepelhetnek a régi arcok a sorozatban :yeah:

Há'l Istennek, hogy az EPVII előtt is érdemes várni újdonságokat, hiszen 2015 nyara még messze van, de már idén ősszel kapunk nyalánkságot, és rá egy évre egy teljes első évadot. Még mindig bizsereg a fénykardom, ha belegondolok :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elolvasva ezeket a Weisman twitteket, csak annyit mondhatok: "I have a good feeling about this." :yeah:

A show egyik producere, aki biztos nem fogja azt mondani, hogy ez sz*r lesz. :) Természetes módon, kelti a hype -ot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody ugyanaz lesz a tematika mint a TCW-nél volt? Évad minden egyes részénél lesznek érdekességek és kulisszatitkok a nyitó posztnál, és évadértékelés , kvíz és stb?

Ezekről már nem szeretnék lemaradni... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó lenne, ha a TCW szálait komolyabban is látnánk folytatódni ebben a sorozatban. Gondolok itt pl. Talzin mamára vagy a Mortis dologra. Akár arra is kaphatnánk magyarázatot, Leia hogy emlékezhetett az igazi anyjára. Mondjuk egy Qui-gonhoz vagy Shmihez hasonló "szellem" tévszti meg. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Filoni most posztolta facebookra. Egy TIE pilóta sisakja közelről. A kép mellé ezt írta: "Something to go with the TIE Fighter I drew..." vagyis "Egy kis csekélység az általam rajzolt TIE vadászhoz."

934164_10151599428110053_2073621391_n.jpg

Szerkesztve: - Lok Durd
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért a kézzel rajzolt az már alacsonyabb mérce? Én sokkal jobb megnéznék egy gyönyörűen megrajzolt animációt, mint egy 3Dset megint. Nagyon szép volt a TCW, sőt egyre szebb, de már uncsi, lehetne valami más most.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért a kézzel rajzolt az már alacsonyabb mérce? Én sokkal jobb megnéznék egy gyönyörűen megrajzolt animációt, mint egy 3Dset megint. Nagyon szép volt a TCW, sőt egyre szebb, de már uncsi, lehetne valami más most.

Szerintem egy kézzel rajzolt sorozat, legyen az bármilyen minőségi is, messze nem tud olyan jól mutatni, mint egy 3D-s alkotás. A Star Wars tele van olyan elemekkel, amik egyszerűen ordítanak a 3D-ért, 2D-s formában sok látványelem elvész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel én egyáltalán nem vagyok oda az animációs műfajért, mondanom sem kell, hogy a minél realisztikusabb vonal áll hozzám közelebb.

Így ez esetben is egyértelműen a 3D-t preferálom.

A CW-t se tudtam élvezni, annyira frusztrált a 2D, bár ez az én egyéni problémám. :)

Meg amúgy is, ha már ilyen magas szintre jutott a TCW, akkor kár lenne veszni hagyni a modelleket, eddigi munkákat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha Filoni a sorozathoz készítette azokat a rajzokat (nem pedig csak üzenet gyanánt), akkor az arra enged következtetni hogy 2D lesz, mivel a rajzok is 2D-sek.

Elnézést, ha rossz a gondolatmenet, de én így látom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A filmekhez is 2D-s concept artokat készítenek, mégis élőszereplősek lesznek. A TCW esetén is a vázlatok 2D-sek voltak. És biztos, hogy CGI lesz a sorozat, mert a hivatalos bejelentésben is ez szerepelt.

Ja, OK

Akkor elnézést mert én elég zöldfülü vagyok ebben

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ez itt már a 220. évtized, a legtöbb dolgot 3D-ben animálják. Bár egyértelműen birodalmi szerkó szerepel a rajzon, nem biztos, hogy ez már a történet elejéhez tartozik, szóval valószínűbb, hogy be lesz mutatva az átmenet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudtommal csak annyit írtak hogy "animated", ami lehet 2D is.

Indirekt módon de benne volt, hisz biztos nem egy sima animációs sorozat miatt fizetik Joel Aron-t a TCW CG-főmágusát :P. Egyébként Filoni is arról beszélt a videóban, hogy a könyvborítón levő konceptart-ot átültetnék CGI-ba.

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Tron sorozatban a karakterek "rajzolt" modellek, csak a háttér 3D. Igényes és bizonyosan lényegesen olcsóbb megoldás is. Könnyen lehet, hogy az új sorozat is a Tron látványvilágára fog épülni. A Tron Uprising egyébként egy igényesen kivitelezett sorozat, szóval nem lenne olyan nagy a visszalépés a TCW-hez képest, de azért fájna. (Megjegyzem a Tron látványvilága tiszta birodalmi feeling.) Az, hogy az LA-t leépítették és mondjuk a törzsgárda megmaradt, arra enged következtetni, hogy vagy részben lesz 3D-s a sorozat, ala Tron...vagy a munka egy részét ki fogják szervezni. A kiszervezésben, a munka bérbeadásában a Disney nagymenő....így születtek a trágya Marvel animációs filmek is, de annak is van esélye, hogy nem lesz full 3D.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A filmekhez is 2D-s concept artokat készítenek, mégis élőszereplősek lesznek. A TCW esetén is a vázlatok 2D-sek voltak. És biztos, hogy CGI lesz a sorozat, mert a hivatalos bejelentésben is ez szerepelt.

Mostanra már ez sem igaz. :) Készítenek 3Ds concepteket.

Amúgy meg miért kéne Genndys rajzstílusnak lennie Ody? :D Az tényleg nem éppen a legigényesebb és részletesebb.

Egyedül azért szerettem a Hercegnő és a Béka mesét mert kézzel rajzolt 2Ds mese lett, és csodaszép. Mostanra már ezt is csak gépekkel akarják csinálni, én a régi módszer híve vagyok ami lehet annyi szép, vagy szebb. :P:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sorozata válogatja, mi áll jobban neki a 2D vagy a 3D. Egy Tom és Jerry például több mint gáz "modernizálva", viszont a Star Wars-nak szerintem is sokkal előnyösebb a 3D-s látványvilág.

 

Itt van két opció a Rebels-hez, a poén kedvéért. :D

http://www.youtube.com/watch?v=mVnMxAZjMsI

http://www.youtube.com/watch?v=-tBM2ZfncoU

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sokáig úgy voltam vele, hogy az ilyen full CGI 3D-s animációk nem jönnek be. Én a hagyományos, 2D, szép rajzolású animéket szerettem előtte, olyanban (ha igényesen van kivitelezve), simán elnézném a Star Warst is. De valamilyen fura módon instant megszerettem a TCW-t az ismert formájában, így ha a Rebels ugyanolyan technikával készül, arra is simán vevő lennék. De messze van még 2014!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.