Ugrás a kommentre

Metróközlekedés


Lenci

Ajánlott hozzászólás

Pestre macerás felvinni a kerékpárt vidékről, parkolni vele még jobban :lol:

Ezért tömegközlekedem. Idehaza marad a keró. Hehe, én azzal is tudok ám úgy közlekedni, hogy még! Beillene öngyilkolási kísérletnek is.

 

Jaja :)

Én fél éve agyrázkódást is kaptam egy sikertelen kanyartól, pedig 4 éves korom óta cangázok :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy néz ki :) Metrós öngyilkolási tanácsadás hétköznap du. 15-18 óráig.

Hogyan menjen az ember biztosra címmel.

 

És hogy menjen az ember biztosítása tönkre. Vagy lehet öngyilkoságra is kötni? :lol:

Tehát úgy kell csinálni, hogy balesetnek látszodjon és a család kapjon utánunk némi pénzt, hogy hasznosak is legyünk. Bár szegény metróvezető lehet egy életre megemlegeti azt a napot. Ebből is látszik az öngyilkoság komoly dolog és cseppet sem magánügy, mint ahogy az első megközelítésben kirajzolódna. :39:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az élet lassú öngyilkosság. A metró azért jó megoldás, mert nem tettleges, nem nekem kell megtennem, és jóval nehezebb egy metrót befékezni mint egy autót, csak jól kell kiszámítani hogy mikor kell ugrani. :twisted:

 

Mindenki a saját szakállára legyen öngyilkos, a saját hülyesége miatt ne tegye tönkre mások életét. Másnak lelkiismeretfurdalást okoz, élete hátralévő részében lehet, meg sem tudja emészteni, hogy elgázolt valakit. Ez a mozdonyvezetőkre is áll.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kikell kötni a cipőfűzőt, és úgykell csinálni mintha véletlenül beleesnél a metró alá.

Vagy úgykell csinálni, hogy a BKV tűnjön hibásnak, és akkor beperelhetik pár milkára. :shock:

 

Hát ez kész!!! Én ilyen elvadult dolgokra még nem is gondoltam, nem is rossz ötlet, a BKV tűnjön hibásnak. Szegény Bp közlekedésének annyi, ha profi öngyilkosok merényletet terveznek ellenük. :):lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja :lol:  

Én fél éve agyrázkódást is kaptam egy sikertelen kanyartól, pedig 4 éves korom óta cangázok :D

 

Évek óta megúszom az ilyen baleseteket. Nagy szerencsém van, normál körülmények között már nem kellene élnem :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenki a saját szakállára legyen öngyilkos, a saját hülyesége miatt ne tegye tönkre mások életét. Másnak lelkiismeretfurdalást okoz, élete hátralévő részében lehet, meg sem tudja emészteni, hogy elgázolt valakit. Ez a mozdonyvezetőkre is áll.

 

Az az igazság, hogy szerintem sem kellene másokat belekeverni. Azért is írtam, hogy mindenki vonuljon el vele máshova, egyedül. Sajnálom azokat, akik belekevednek önhibájukon kívül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem mondtam, hogy más járműnél nem fordulhat elő ilyen. Élünk, halunk utazunk, elénk ugranak, a halál az élet természetes része, még az öngyilkosság is. És hogy még tovább borzoljam a dolgokat, az áldozat tudat alatt magához vonzza a helyzetet amiben áldozattá válik, bizarr, de mintha szinte kérné hogy áldozat legyen. Amikor én rosszul vagyok pontosan tudom hogy lelki eredetű. Minden baleset az, szétszórt vagyok, nem figyelek mert máson jár az agyam és hopp ott a halál a sarkamban. Minden eseménynek megvan a célja és rendeltetése és a "rossz" dolgoknak köszönhetünk is, ha tanulunk belőle és nem sajnáljuk magunkat. Bármi ilyen lehet fordulópont, a vezető lehet, hogy otthagyja az állását, mert pont ez kellett, hogy megtegye.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem mondtam, hogy más járműnél nem fordulhat elő ilyen. Élünk, halunk utazunk, elénk ugranak, a halál az élet természetes része, még az öngyilkosság is. És hogy még tovább borzoljam a dolgokat, az áldozat tudat alatt magához vonzza a helyzetet amiben áldozattá válik, bizarr, de mintha szinte kérné hogy áldozat legyen. Amikor én rosszul vagyok pontosan tudom hogy lelki eredetű. Minden baleset az, szétszórt vagyok, nem figyelek mert máson jár az agyam és hopp ott a halál a sarkamban. Minden eseménynek megvan a célja és rendeltetése és a "rossz" dolgoknak köszönhetünk is, ha tanulunk belőle és nem sajnáljuk magunkat. Bármi ilyen lehet fordulópont, a vezető lehet, hogy otthagyja az állását, mert pont ez kellett, hogy megtegye.

 

Mintha én írtam volna.Mindennek megvan a célja.Nincsenek véletlenek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen, de az se lehet teljesen komplett aki metró vezetőnek megy(tisztelet a kivételnek)...Egész nap a sötétben utazgatni ugyanazon a távon, és nyitogatni az ajtókat...brrr...

 

Nekem való munka lenne. :D Néha azért kijönnek a felszínre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen, de az se lehet teljesen komplett aki metró vezetőnek megy(tisztelet a kivételnek)...Egész nap a sötétben utazgatni ugyanazon a távon, és nyitogatni az ajtókat...brrr...

 

Nekem való munka lenne. :lol: Néha azért kijönnek a felszínre.

 

Inkább akkor villamos vagy busz vezető :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen, de az se lehet teljesen komplett aki metró vezetőnek megy(tisztelet a kivételnek)...Egész nap a sötétben utazgatni ugyanazon a távon, és nyitogatni az ajtókat...brrr...

 

Nekem való munka lenne. :D Néha azért kijönnek a felszínre.

 

Sohasem késő, amíg mozogsz. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Apám buszsoför '74 óta a BKV-nál.Volt neki pár balesete(egyszer sem ő volt a hibás).

Melyik vonalon vezet(hányas buszon), ha nem vagyok indiszkrét?

Anyám és én (mióta van jogsim), mindig segítem a szerencsétlen buszosokat, egy olyan monstrummal nem könnyű menni.

Már csak bkv utasként tudom, hogy nincs annál rosszabb, ha nem engedik be a buszt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sohasem késő, amíg mozogsz. :?

 

Ezt most hogy érted? :? A futásunkra gondolsz? :)

 

Az vonat volt nem metró :P Úgy értem most még lehetnél metróvezető, egy bizonyos kor után már korlátozottabbak a lehetőségek. Gondolj bele ingyen utazhatnál, sőt még te kapnál pénzt érte :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sohasem késő, amíg mozogsz. :?

 

Ezt most hogy érted? :? A futásunkra gondolsz? :)

 

Az vonat volt nem metró :P Úgy értem most még lehetnél metróvezető, egy bizonyos kor után már korlátozottabbak a lehetőségek. Gondolj bele ingyen utazhatnál, sőt még te kapnál pénzt érte :)

 

De nem szállhatsz ki metró vezetés közbe mert éhes vagy, vagy esetleg vegyél egy csomag cigit :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 hónappal később...

Na ha már előkerült a topic akkor egy mai élmény: ahogy szállnék be a végállomáson, közlik, hogy mindenki szálljon ki, mert nem szállit utasokat. Ez teljesen okés... van ez igy. Egy kicsit várni kell, de már gurul is be a következő. Megyünk két megállót, amikor a 'Stadionok' állomásnál az ajtók elkezdenek kattogni. Vagy öt percig ki-be nyitogatja a 'vezető', majd miután ráun, bezárja és igy várakozunk vagy öt percet egy helyben. Végül észbe kap és közli, hogy lerobbantunk... szálljunk ki és majd jön egy másik. Még ezt is könnyen lenyeli az ember, de hogy a soron következő metró-szerelvény is pont igy durranjon le öt megálló múlva? Röhely.... kéne már egy csere vagy egy nagy-szerviz :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.