Ugrás a kommentre

Lucas pozitív


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

George-Lucas-wif.jpg

 

George Lucas az idei Crystal + Lucy Awards-on, a médiában tevékenykedő nők díjátadóján nyilatkozott arról az Access Hollywoodnak, hogy miként viszonyul az új trilógiához és J. J. Abrams-hez.

 

Igen, [izgatott vagyok]. J. J. remek rendező és jó barátom. Úgy gondolom, megérti az egész dolog működését. Ha pedig nem, hát Kathy [Kennedy] majd helyreigazítja. [nevet]

 

Arról, hogy mekkora szerepet vállal a készítésben:

 

Ha szükségük van segítségre vagy valamire, majd felhívnak. Máskülönben a magam dolgával foglalkozom.

 

Az elkerülhetetlen kritikáról, melyből neki is bőségesen kijutott az elmúlt 15 évben:

 

Nem számít, hogyan csinálod. Összetett kulturális ikon, szóval mindig bajban leszel, akármit is csinálsz. A legjobb, amit tehetsz, hogy csak előre tekintesz és megpróbálod a legjobb sztorit összehozni.

 

Egy másik alkalommal arról kérdezték, hogy sikerült-e már elbeszélgetnie Abrams-szel az új filmről:

 

Még nem beszéltem J. J.-jel. Eddig el volt foglalva a
Star Trek
kel, és biztos vagyok, hogy felhív majd, ha kérdése lesz. Szóval, tudják, minden jól alakul. Kathy szerint remekül fest a dolog.

 

Úgy tűnik egyelőre Kathleen Kennedy tölti be a protokoll droid szerepét a két filmkészítő között, de biztos vagyok benne, hogy hamarosan sort kerítenek a személyes találkozóra is.

 

 

 

Teljes cikk megtekintése

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vendég
Ez a téma zárva van.
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.