Ugrás a kommentre

Karakterek


Obi1

Ajánlott hozzászólás

Azért részben milyen kis "baráti" közösség jött össze. Vader, aki Hanból csinált fali díszt Jabbának, amit Boba Fett szállított le. És itt van Rex, aki nem csak testvére Boba Fettnek, de maga is kipróbálta már Anakin És Obi-Wan oldalán a karbonizáció rejtelmeit, illetve segített Jabba fiát visszaszerezni, amiből R2-D2 hozta ki őket, aki később Jabba pincére lett, de még előtte hosszú időn át jóbarátok voltak Anakinnal. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Innen már talán kijelenthető, hogy egyenes út vezet a mester-tanítvány döntőhöz! Az nagyon szoros lesz szerintem, remélem Vader fog nyerni.

Igazából, ha rajtam múlna, akkor nem is jó vs. rossz relációban versenyeztetném a szereplőket. Ebben az esetben pedig létrejöhetne a Vader - Palpatine döntő. Nálam ők képviselik az abszolútumot, ha a legjobb SW karakterekről van szó!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Innen már talán kijelenthető, hogy egyenes út vezet a mester-tanítvány döntőhöz! Az nagyon szoros lesz szerintem, remélem Vader fog nyerni.

Igazából, ha rajtam múlna, akkor nem is jó vs. rossz relációban versenyeztetném a szereplőket. Ebben az esetben pedig létrejöhetne a Vader - Palpatine döntő. Nálam ők képviselik az abszolútumot, ha a legjobb SW karakterekről van szó!

 

A Vader-Palpi meccs eredményét láthatod, az nem lenne egy jó döntő, mert más alapján megy itt a dolog.

Ez egy népszerűségi verseny, ezért volt tavaly Óriási meglepetés Yoda győzelme.

Én Obi-wanra teszek majd, mert személyes kedvencem (főleg a fiatal énje -örülök, hogy ezzel az arccal versenyeztetik)

Nemtudom, talán az emberek lelkében a jónak kell győznie? Így talán idén is Jedi lesz a befutó..

Bár Vader visszavágót ígért tavalyt, ezt nem kapja meg, mert már Obi lelépte Yoda-t..

Hogy Boba megint a 4-ben az egy katasztrófa szerintem, de hát már tavaly is így volt..

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt gondolom, hogy az a része (és talán ez az egyetlen része) korrekt a párosításoknak, hogy a sötét és világos oldal szét van választva. Így stílszerű és mindkét fronton a legerősebb keveredik a döntőbe. Ennek ellenére lehetséges, hogy amúgy abszolút értékben két világos oldali karakter a legnépszerűbb.

Ennek amúgy én örülök, bár nagyon meglep. Eddig úgy vettem észre, hogy mindig a negatív karakterek állnak közelebb az emberekhez és értük rajonganak igazán. Biztos voltam benne, hogy Vader a legnépszerűbb, erre tavaly Yoda nem is kis fölénnyel nyert.

 

A másik, ami nekem furcsa, hogy a klasszikus OT szereplők igencsak leszerepelnek. Luke, Leia és Han (talán Tarkin említhető még) tavaly is simán elhullottak, ill. lényegében idén is. Szinte csak akkor tudtak továbbjutni, ha gyenge vagy másik OT ellenfelet kaptak. Leia kifejezetten súlytalan, Han és Luke pedig csak az első komolyabb kihívásig jutnak el és ott már esélytelenek. Egyedül Boba tartja a frontot ilyen téren, de róla már inkább nem beszélnék. :)

Persze Vader, Obi, Yoda, R2 vagy Palpi is szerepelnek a klasszikusban is, de mégse elsősorban ahhoz köthetők. Mondjuk ilyen téren a tisztán prequel-esek se büszkélkedhetnek túlságosan. Qui-Gon, Padmé, Grievous, Maul, Dooku, Windu hasonlóan "kevesek".

 

A Vader-Obi döntő elég érdekes lehet, mert utóbbi úgy tűnik erősödött tavalyhoz képest. Egyrészt most legyűrte Yoda-t, ami tavaly nem ment, aztán R2-t kiütötte, most pedig Han-nál a tavalyinál masszívabb fölénnyel tűnik jobbnak. Vader meg stagnálni látszik, kíváncsi vagyok sikerül-e a sötét oldalnak visszavágni. :)

Ha nem, akkor kijelenthetjük, hogy Obi és Yoda a legnépszerűbbek. Az meg egyértelmű, hogy a Yoda-Obi-Vader-Boba kvartett viszi a prímet. Palpi-t én is piszkosul hiányolom közülük, de ő valahogy méltatlanul elfeledett. Ezért nem is lenne esélye Vader-rel döntőzni, bármilyen sorsolás esetén.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

R2-D2

Yoda

Han Solo

Padmé Amidala

General Grievous

Boba Fett

Darth Vader

Jabba the Hutt

Ezúttal is két tévedés, de most nem bizonytalanokkal. Yoda és Obi-Wan mérkőzése még csak-csak, Obi-Wan ep1-2-3-as és TCW-s szereplése azért rendesen emelt renoméján. Na de, hogy Rex megverte Amidalát? Arra álmomban sem gondoltam volna. Úgy tűnik, a TCW teljes mértékben helyet szerzett magának az SW szélesebb közönsége között is. Helyes! :yeah:

Sajnos az utolsó kört innen már értelmetlen tippelni, hiszen ott vigyorognak a százalékok. De most már drukkolok Obi-Wannak. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként a TCW -s karakterek szereplése a versenyben tovább erősíti azt a tényt, hogy a filmekkel egy csoportban van kezelve a sorozat.

 

Így van és az olyanok, mint hogy Jabba-t tcw-os pofával küldték a mezőnybe is ezt támasztják alá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy tűnik, a TCW teljes mértékben helyet szerzett magának az SW szélesebb közönsége között is. Helyes! :yeah:

Ezt még kicsit elhamarkodott kijelentésnek érzem. Az ominózus Rex-Padmé párbajon kívül a TCW-s karakterek a kanyarban sincsenek. Tény és való, hogy alkalmasabb sorsolás kéne ahhoz, hogy ezt jobban meg tudjuk ítélni. Mindenesetre a Ventress-Grievous vagy Ahsoka-Chewie párbajok elég beszédesek.

A TCW akkor lesz igazán szélesebb körben is elismert, ha egy Ventress, Maul vagy Ahsoka képes lesz legyőzni a kevésbé jelentős filmes karaktereket vagy egy Cad Bane megüti majd egy Jabba vagy Jango szintjét. A tavalyhoz képesti előrelépés persze vitathatatlan, de messze még a Kánaán. :)

 

Egyébként a TCW -s karakterek szereplése a versenyben tovább erősíti azt a tényt, hogy a filmekkel egy csoportban van kezelve a sorozat.

Így van és ez már tavaly is így volt. Elég egyértelmű, hogy a SW hivatalosan is saját részeként tekint a TCW-re (elég zavaros megfogalmazás, de talán érthető :)). Ettől még persze a rajongók nagy részénél egyelőre ez nincs így, de kiindulási alapnak tökéletes. Idővel majd ez is szépen beépül a Saga-ba, ahogy a prequel is. Ehhez elengedhetetlen, hogy hivatalos oldalról érkezzen az a presszió, amely már nagyjából meg is van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A TCW akkor lesz igazán szélesebb körben is elismert, ha egy Ventress, Maul vagy Ahsoka képes lesz legyőzni a kevésbé jelentős filmes karaktereket vagy egy Cad Bane megüti majd egy Jabba vagy Jango szintjét. A tavalyhoz képesti előrelépés persze vitathatatlan, de messze még a Kánaán. :)

Hát nem tudom, nekem a tény, hogy a TCW egyik mellékszereplője kiütötte az ep1-2-3 egyik főszereplőjét, pont ezt jelenti. ;) Maul amúgy hogy jön ide, ep1-es szereplő. Mert ha szerinted őt is a TCW-hez kell sorolni, akkor már nagyon f*sza a TCW helyzete, hiszen Griveous is elég szép sikert aratott, Boba Fett is, Jabba is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem tudom, nekem a tény, hogy a TCW egyik mellékszereplője kiütötte az ep1-2-3 egyik főszereplőjét, pont ezt jelenti. ;)

Padmé (főszereplő ide vagy oda) TiM-szinten teljesen súlytalan karakter, akit tavaly a szintén pehelysúlyú Leia vert ki, idén pedig Rex. Nem mondom, hogy nem nagy eredmény ez egy TCW-stől (elvégre az első, úttörő siker), de abszolút egyedi eset és így a helyén kezelendő. Attól, hogy 2 év alatt egyszer beesett egy ilyen eredmény (ez is 50-50 alapon) még nehéz tendenciaként megfogalmazni.

 

Maul amúgy hogy jön ide, ep1-es szereplő. Mert ha szerinted őt is a TCW-hez kell sorolni, akkor már nagyon f*sza a TCW helyzete, hiszen Griveous is elég szép sikert aratott, Boba Fett is, Jabba is.

Maul-nak az epizódszerepe ellenére is komoly rajongói köre volt, de abszolút a TCW-ben teljesítették ki a karakterét és emelték komoly szereplő szintre. Nem sorolom a klasszikus TCW szereplők közé, de ha a TCW egyenrangú lenne, akkor annak Maul-t is feljebb kéne emelni. Amúgy valóban messze nem ő a legjobb indikátora a TCW helyzetének, már csak azért sem, mert Vader ellen triviális volt az esélytelensége.

Ahsoka vagy Ventress a TCW főszereplői, egy Cad Bane pedig ezen sorozat berkein belül kultikusnak mondható. Ez a hármas messze kidolgozottabb, mint Boba, Chewie vagy Grievous. Mindezek ellenére leszerepeltek, ami árulkodó. Persze Han és Leia kivételével mindenki szerepelt a TCW-ben is, de aligha releváns ez.

 

Annyi a lényeg, hogy a TCW jó úton halad, de még időre van szüksége. Hivatalos és rajongói oldalról is megkapja azt a támogatást, ami ahhoz kell, hogy akár pár éven belül egyenrangú legyen a Saga-ban, és ez jól van így. Viszont egyetlen (a legszorosabb) eredmény alapján ezt már most kijelenteni önámítás, hisz közben ellenpélda akad bőven. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahsoka vagy Ventress a TCW főszereplői, egy Cad Bane pedig ezen sorozat berkein belül kultikusnak mondható. Ez a hármas messze kidolgozottabb, mint Boba, Chewie vagy Grievous. Mindezek ellenére leszerepeltek, ami árulkodó.

 

Kik ellen szerepeltek le és mikor?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kik ellen szerepeltek le és mikor?

Tavaly:

Ahsoha-Chewie: 35-65 (csúnya)

Ventress-Maul: 16-84 (nem szép)

Bane-Jabba: 38-62 (nem szép)

 

Idén:

(Ahsoka: kiesett a selejtezőben, de irreálisan nehéz volt a helyzete, így kevésbé számít)

Ventress-Grievous: 35-65 (csúnya)

Bane-Jango: 34-66 (nem szép)

(Vizsla-Jabba: 47-53 (belefér))

 

Nagyon kíváncsi lettem volna mire megy Ahsoka idén reálisabb ellenfelekkel (pl. Padmé, Leia, Tarkin, Grievous, Jango, Jabba, 3PO stb.) szemben, ez lehetett volna a legjobb fokmérő, de sajnos nem derült ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Maul-nak az epizódszerepe ellenére is komoly rajongói köre volt, de abszolút a TCW-ben teljesítették ki a karakterét és emelték komoly szereplő szintre. Nem sorolom a klasszikus TCW szereplők közé, de ha a TCW egyenrangú lenne, akkor annak Maul-t is feljebb kéne emelni.

Máris belegabalyodtál önmagad érvelésébe, hiszen akkor baromi jól állunk: Boba Fett ott van az élbolyban, és "a TCW-ben teljesítették ki a karakterét és emelték komoly szereplő szintre". De beszélhetünk akkor Obi-Wanról is, akinek múltjáról ugye szutykot sem tudtunk meg a filmekből, amíg nem kapott ez hangsúlyt a TCW-ben. De leginkább ugye Boba Fett az, aki most ott van Obi-Wan, Han és Vader mellett, és aki mi is volt az ep5-6-ban? Hát nem több, mint az ep1-ben Maul, sőt, talán még szövege is kevesebb van. Bár igaz, ha beleszámoljuk az ep2-t, akkor már Boba egy mondattal megelőzi Mault. Hú, micsoda mélység. :evil:

 

Padmé (főszereplő ide vagy oda) TiM-szinten teljesen súlytalan karakter

Milyen mélységek, hogy a fütykösbe jönnek azok ide? Szerinted Han, Boba vagy Vader a mélységével van itt, nem pedig a lazaságával vagy a király megjelenésükkel? :roll: Amúgy ja, tényleg súlytalan Amidala, meg Leia is. Főleg Amidala, ő aztán pehelykönnyű. Csak a világát, a szerelmét, a gyermekeit és az életét elvesztő nő, hát nem is értem, mi van benne tartalmilag. Leia meg, á, ő meg csak a hazája pusztulását nézte végig, aztán meg a szerelme mély-fagyasztását, és végül kiderül, hogy mindkettőért az apja a felelős. És közben mégis megmaradt a Lázadók vezetőjének. Ez is egy sík egyszerű karakter. Egyáltalán, mit kerestek ezen a szavazáson? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Máris belegabalyodtál önmagad érvelésébe, hiszen akkor baromi jól állunk: Boba Fett ott van az élbolyban, és "a TCW-ben teljesítették ki a karakterét és emelték komoly szereplő szintre". De beszélhetünk akkor Obi-Wanról is, akinek múltjáról ugye szutykot sem tudtunk meg a filmekből, amíg nem kapott ez hangsúlyt a TCW-ben. De leginkább ugye Boba Fett az, aki most ott van Obi-Wan, Han és Vader mellett, és aki mi is volt az ep5-6-ban? Hát nem több, mint az ep1-ben Maul, sőt, talán még szövege is kevesebb van. Bár igaz, ha beleszámoljuk az ep2-t, akkor már Boba egy mondattal megelőzi Mault. Hú, micsoda mélység. :evil:

Nem érzem úgy, hogy bármibe belegabalyodtam volna. ;)

Boba szerepe valóban szinte zérus a filmekben (én is mindig ezt hangoztattam), de igazából a TCW-ben is. Attól, hogy feltűnt néhány részben és volt pár jó húzása és cool jelenete, még nem lesz kiteljesedve a karaktere és komoly szereplő sem lesz.

Obi-Wan a Saga egyik legjelentősebb főszereplője, akinek majdnem az egész életútját végigkövethetjük a filmekben. Ehhez képest a TCW-ban kiderül a Satine-szál és ennyi. Ez minimális megtoldása az ő karakterének, nem több. Anakin, Padmé vagy Palpi is ez a kategória, messze nem a TCW határozza meg őket.

Maul-t ezzel szemben igen. Vagy ha számodra az Ep.1 alapján is egy ilyen Maul körvonalazódott és nem érzed úgy, hogy a TCW totálisan felforgatta a róla alkotott képet és hogy itt láthattuk az "igazi" Maul-t, egészében, akkor nagyon más véleményen vagyunk és valamelyikőnk vakvágányon van. ;)

 

Milyen mélységek, hogy a fütykösbe jönnek azok ide? Szerinted Han, Boba vagy Vader a mélységével van itt, nem pedig a lazaságával vagy a király megjelenésükkel? :roll: Amúgy ja, tényleg súlytalan Amidala, meg Leia is. Főleg Amidala, ő aztán pehelykönnyű. Csak a világát, a szerelmét, a gyermekeit és az életét elvesztő nő, hát nem is értem, mi van benne tartalmilag. Leia meg, á, ő meg csak a hazája pusztulását nézte végig, aztán meg a szerelme mély-fagyasztását, és végül kiderül, hogy mindkettőért az apja a felelős. És közben mégis megmaradt a Lázadók vezetőjének. Ez is egy sík egyszerű karakter. Egyáltalán, mit kerestek ezen a szavazáson? :)

Totálisan félreértetted a mondandómat. Amit írtam az pont azon alapszik, amivel próbáltad cáfolni.

A TiM egy népszerűségi verseny, ahol nem feltétlen a Saga-ban betöltött szerep számít. Ennek megfelelően nem is értem hogyan jön ide Padmé vagy Leia sorsa és karakterük mélysége. Azt írtam, hogy a TiM szempontjából súlytalanok, ami triviálisan következik az eredményekből.

Egyáltalán nem állítottam azt, hogy pl. Boba a mélységével lenne itt, sőt masszívan a másik oldalon állok ás álltam is mindig. Szóba se hoztam a karakterek mélységét, kifejezetten a globális megítélésükről beszéltem. Így aztán én se értem "hogy a fütykösbe jöttek ezek ide". :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Maul-t ezzel szemben igen. Vagy ha számodra az Ep.1 alapján is egy ilyen Maul körvonalazódott és nem érzed úgy, hogy a TCW totálisan felforgatta a róla alkotott képet és hogy itt láthattuk az "igazi" Maul-t, egészében, akkor nagyon más véleményen vagyunk és valamelyikőnk vakvágányon van. ;)

De Boba Fett is ilyen! Semmi nincs róla az ep5-6-ban, az ep2-ben meg megtudtuk "születése" körülményeit. A TCW egy totál más Bobát eredményezett, nem csak egy szűkszavú, cool páncélos figurát, akiről elmondhatjuk, hogy egy szűkszavú, cool páncélos figura klónja. Bosszúszomja, szembesülése az első gyilkossággal, a "testvérei" elárulása, a börtönélet, kapcsolata Bossk-kal és Aura Singgel, ezek mind nem csak többletek, hanem tartalmas jellemváltoztatások.

Obi-Wan életútját meg valóban végigkísérhetjük, leszámítva azt a durván 50 évet, amit kihagyunk. És enyhén szólva is tök más megvilágításba helyezi Obi-Want, hogy kiderült róla, ugyanabba a csapdába esett, mint Anakin, csak ő felül tudott kerekedni. Sajnos, mivel te még nem láttad a 6. évadot, ennek az értelmét sem látod, de hidd el, Obi-Wan és Anakin kapcsolata ezen a téren eléggé más lett.

 

A TiM egy népszerűségi verseny, ahol nem feltétlen a Saga-ban betöltött szerep számít. Ennek megfelelően nem is értem hogyan jön ide Padmé vagy Leia sorsa és karakterük mélysége. Azt írtam, hogy a TiM szempontjából súlytalanok, ami triviálisan következik az eredményekből.

Igen, ezt valóban félreértettem, bocsánat. Így már világos, és így egyet is értek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boba esetében is hozzáadott a karakterhez a TCW, bár nála ebből a szempontból nem volt ez túl nagy fegyvertény (kis túlzással, ha megtudtuk volna a kedvenc italát, már az is plusz információt jelentett volna a karakteréről). Obi-Wan és Anakin esetében viszont már eleve kidolgozott és kiforrott jellemeket mélyítettek, alakítottak tovább, ami okán ez a folyamat számomra sokkal érdekesebb volt.

Obi története még tovább erősítette azt a képet, ami kialakulhatott róla a nézőkben. Ő a nagybetűs Jedi. Ezt pedig olyan történetvezetéssel érték el, amiben úgy szőtték sorsának fonalát, hogy felvillantsa az alaphelyzettől esetlegesen eltérő szálakat is. A Satine-os történet ebből a szempontból volt szerintem nagyon fontos számára és elengedhetetlen a karakter és a sorozat korrelációjából. Az Anakinnal való kapcsolata pedig egyrészt átmenetet képez a két epizód között, másrészt egy teljesen más megvilágításba helyezi a kölcsönhatásukat.

Rá is térnék Anakinra, az ő bukása miatt hiányérzet volt bennem a prequel-el kapcsolatban. A sorozaton belül sokkal érthetőbbé tették a folyamatot, másrészt a karakterfejlődés szempontjából olyat alkottak, amit a három film során nem sikerült. Egyben érettebbé, befogadhatóbbá és elfogadhatóbbá tették a karakterét, megszabadítva kicsit a pátoszosságától is, úgy, hogy ezzel együtt megtartották azokat a jegyeket, melyek jellemzőek rá, melyek miatt ilyen speciális szereplő. Nem mondom, hogy abszolút újraértelmezték a figurát, mert ez barokkos túlzás lenne, de nagyon sokat adott az ő esetében a sorozat a karakterhez... számomra legalábbis mindenképpen. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Dzséjt, Wilde:

Ezekkel maximálisan egyetértek és én is így gondolom. A 6. évad nélkül is kijelenthetjük mindezeket, bár biztos vagyok benne, hogy tényleg nagyon fontos dolgok történtek ott is. ;)

 

Én pusztán annyit állítottam korábban, hogy Anakin, Obi, Boba stb. esetében nem a TCW határozza meg a karakterüket, nem itt teljesednek ki igazán. Ennek ellenére jelentős a TCW az ő szempontjukból is és tagadhatatlanul tovább mélyíti őket.

Konkrétan Boba azért villant pár dolgot az Ep.2-ben és nekem az adja az igazi karakterét. A TCW-ben történtek ezt erősítik és bővítik is bizonyos szinten, de nekem túl sok extrával ez már nem szolgált. Szóval nem mondom, hogy ne adott volna a karakteréhez, csak azt, hogy nem ez domináns.

 

Azt hiszem legjobban úgy lehet érzékeltetni, amit mondok, ha az adott karaktert tekintjük a TCW-n kívül és azzal együtt. Úgy érzem, hogy bizonyos karaktereket (ilyen Obi vagy Boba) megismertem a filmekből, kialakult bennem egy összkép, amin a TCW erősített és kicsit igazított rajta. Ezzel szemben akad pár olyan is (sokkal kevesebb ilyen van, pl. Maul) akik esetében masszívan át kellett értékelni ezt az egészet és alapjában változott meg a róluk alkotott véleményem. Az ő karakterük nemcsak kiegészítve lett pár aspektussal, hanem a TCW-ben lett igazán definiálva.

 

Persze ezt az összefüggést nemcsak a TCW - filmek kontextusban lehet vizsgálni, hanem pl. prequel - OT szintjén is. Ha belegondolunk, akkor ebből a nézőpontból Obi, Anakin, Palpi vagy Boba tökéletes példa a fent említett 2. kategóriára, míg itt az 1.-be férnek be alig (pl. R2 vagy Yoda, bár utóbbi már erősen határeset).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

... A 6. évad nélkül is kijelenthetjük mindezeket, bár biztos vagyok benne, hogy tényleg nagyon fontos dolgok történtek ott is. ;)

 

Na ide figyelj!! :angry:

Mint rajongó a rajongónak:

Nem mintha nem szívesen olvasnám értekezéseidet, mert abszolut az értelmesebb klikkhez tartozol,

de spórolj a szuperlatívuszokon és ne gyere fel ide két napig ha az kell, és NÉZD MEG VÉGRE A 6. ÉVADOT!!

Nincs neked szükséged az első 5. évad újranézésére ahhoz, hogy "jól átjöjjön" a 6.évad. Minimum két olyan story van itt, ami miatt nem éri meg várni!

(ui.: csak jót akarok neked, ez nem igazi lecseszés de kikívánkozott, bocs..) ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az mondjuk biztos, hogy Boba Fett népszerűsége a TCW előtt sem volt épp alacsony, sőt mindig is az egyik legjobban kedvelt karakter volt. Úgyhogy ilyen szempontból szerintem áll, amit pb69 ír, vagyis hogy őt nem igazán a TCW tette ki a népszerűségi listák élére. Elmélyitette a karakterét igen, de ez egy teljesen más dolog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na két sima elődöntő után megindult a döntő, ami csak egy napig tart majd. Obi fölényes sikerén Han-nal szemben meglepődtem kicsit, de a Yoda-Obi után már papírforma a döntőbeli felállás. Eddig kísértetiesen hasonlít az eredmény a tavalyira.

 

Előzetesen azt hittem, hogy majd Yoda-Vader visszavágó lesz és Vader vissza is vág. Aztán Yoda kiesésével tartottam tőle, hogy Obi mire megy majd és még ekkor is inkább Vader-t tartottam esélyesebbnek. Utána Obi tükörsima meccsei már azt sejtették, hogy erősebb, mint tavaly, noha már akkor is többre ment Yoda-val, mint Vader. Szóval közvetlen a döntő előtt már olyan 55-45-ös Obi sikert jósoltam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgytűnik idén is bukik a sötét oldal! :D

Meglepő, mert a rosszfiúkat inkább tartja az ember szimbólumnak(nekem is legó-Darth Vader lóg a kocsiban a tükör alatt).

De jobban illik a filmek esszenciájához, hogy mindig a jó győz!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.