Ugrás a kommentre

Star Wars filmzenék


Lenci

Ajánlott hozzászólás

Olyan oldalt/oldalakoat/fájlcserélőket keresnék, ahonnan jó minőségű star wars zenéket lehet letölteni. Gondolom nem csak engem érdekelne minél több galaktikus muzsika. Ezen topikban osszuk meg egymással a sw-zenék lelőhelyeinek hollétét...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olyan oldalt/oldalakoat/fájlcserélőket keresnék, ahonnan jó minőségű star wars zenéket lehet letölteni. Gondolom nem csak engem érdekelne minél több galaktikus muzsika. Ezen topikban osszuk meg egymással a sw-zenék lelőhelyeinek hollétét...

 

Melyik kell, elküldöm.

Megvan az EpI dupla CD, EpiII, EpIII, Trilogia.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olyan oldalt/oldalakoat/fájlcserélőket keresnék, ahonnan jó minőségű star wars zenéket lehet letölteni. Gondolom nem csak engem érdekelne minél több galaktikus muzsika. Ezen topikban osszuk meg egymással a sw-zenék lelőhelyeinek hollétét...

 

Melyik kell, elküldöm.

Megvan az EpI dupla CD, EpiII, EpIII, Trilogia.

 

Jujj Obi1, ez nagyon jól jönne nekem. Igazándiból minden kéne, kiv. az ep3-at mert az nekem is meg van, de a többi nagyon jól jönne....előre kösz

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olyan oldalt/oldalakoat/fájlcserélőket keresnék, ahonnan jó minőségű star wars zenéket lehet letölteni. Gondolom nem csak engem érdekelne minél több galaktikus muzsika. Ezen topikban osszuk meg egymással a sw-zenék lelőhelyeinek hollétét...

 

Melyik kell, elküldöm.

Megvan az EpI dupla CD, EpiII, EpIII, Trilogia.

 

Jujj Obi1, ez nagyon jól jönne nekem. Igazándiból minden kéne, kiv. az ep3-at mert az nekem is meg van, de a többi nagyon jól jönne....előre kösz

 

Ok.De csak holnap/holnaputánra tudom feltenni.Megkell keresni a CDket, és felis kell menteni, meg FTPre feltenni..

Az EpI dupla CDt most is le tudod az egyik FTPmről tölteni, küldj egy PMet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No, ha már van egy ilyen topic, had tegyem fel itt a kérdést. Nincs meg valakinek az eredeti Jabba palotában hallható zene?

 

Vagy ha az nincs, esetleg a címét nem-e tudja valaki?

Az amikor C-3po és R2-D2 megérkezik Jabba palotájába és eléálnak.És aszt mondja O.... Sudá..!

C-3PO= Fogadd hódolatunkat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem. Valoszinüleg az eredeti Max Rebo Band-es számról van szó :lol:

Annak rajta kell lennie a Rotj 2cd-s (2 kazettás)Feluitott változatú kiadásában az 1 kazi vagy cd legvégén.

Az a Jedi Rocks, az meg is van. Amit én kerestem, az a Lapti Nek, ami hála Obi1-nak már meg is van. Nem is emlékeztem már erre a zenére. Most hallgatom és tök szokatlan. Nem is tudom a filmbe illeszteni. Még csak ismerős dallamot sem vélek felfedezni. Totál elfelejtettem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ide raktam a topicot, mert szerintem itt jobb helye van. A külvilág, az SW-től független témák fóruma.

 

Amikor megnyitottam a toipkot én is filóztam, hogy hol is lenne a helye, de tényleg ez a legmegfelelőbb. Bár filmzenét még nem sokat találtam... :lol:

 

Videóhoz kellene....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor megnyitottam a toipkot én is filóztam, hogy hol is lenne a helye, de tényleg ez a legmegfelelőbb. Bár filmzenét még nem sokat találtam... :lol:  

 

Videóhoz kellene....

 

Talán a John Williams topic ami ide kapcsolódik. A külvilág viszont az SW-től független dologokat tartalmazza. Ez a topic pont ide illik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Bár nem kapcsolódik a témához, de mégis.

Volt ugye az EpIII Spectacular c. videó.Annak a zenéje asszem az Underworld soundtrack-en van rajta.A kérdés hogy melyik az a szám?Régebben megvolt de már elfelejtettem a címét.

Help me. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SW csengőhangokat honnan lehet letölteni? Wapon kerestem, de alig tudok pár címet...

 

Nekem az "Imperial March"-ra csörög a mobilom.A Wapról szedtem le.A Pannon Wap oldaláról indultam és ott volt azt hiszem egy olyan hogy letöltések, és ott voltak a csengőhangok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Pannon Wap oldaláról indultam és ott volt azt hiszem egy olyan hogy letöltések, és ott voltak a csengőhangok.

 

Lehet onnan leszedni, ha képes rá az ember lányának telefonja. Azért nem szeressem a Pannon Wap letöltéseket, mert többségiben csak Nokiára jók :) Nekem meg Sony Ericssonom van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
A Pannon Wap oldaláról indultam és ott volt azt hiszem egy olyan hogy letöltések, és ott voltak a csengőhangok.

 

Lehet onnan leszedni, ha képes rá az ember lányának telefonja. Azért nem szeressem a Pannon Wap letöltéseket, mert többségiben csak Nokiára jók :D Nekem meg Sony Ericssonom van.

 

Nekem Siemensem van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.