Ugrás a kommentre

Star Wars filmzenék


Lenci

Ajánlott hozzászólás

Pécs meg pont nem jó. :roll::D Pest, Szekszárd, Balaton környéke lenne a jó, de... :D

 

Egyébként nagyon köszi!

Szekszárd-pécs azért nem akkora távolság. Diákjeggyel meg még aránylag olcsón meg is úszható. Esetleg próbáld meg, hogy bemész egy olyan MM-be ami helyileg megfelelő és átviteted. Nem tudom csinálnak e ilyet (magyarországon ha-ha), de biztos van valami árumozgás két áruház között.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha látjátok valahol ennyiért, szóljatok! Köszi!

Én úgy vettem a Westend MM-ben, hogy megkérdeztem van-e, mivel nem volt kirakva a cd polcon, ahol nem sokkal előtte láttam. És lám, került egy példány a raktárból :roll: Szerintem kérdezd is meg az eladókat, ha valahol jársz, hátha csak éppen nincs kitéve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgy vettem a Westend MM-ben, hogy megkérdeztem van-e, mivel nem volt kirakva a cd polcon, ahol nem sokkal előtte láttam. És lám, került egy példány a raktárból :roll: Szerintem kérdezd is meg az eladókat, ha valahol jársz, hátha csak éppen nincs kitéve.

Jövő héten megyek Pestre, beugrok oda is. :D

Mennyiért és mikor vetted?

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
  • 4 héttel később...
  • 3 héttel később...

Szerintetek melyik kiadás éri meg jobban? A 30. évfordulós kiadás vagy a 2004-es kiadása a zenéknek?

Szívem hölgyének veszem majd születésnapjára :roll: így az ár nem számít.

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Borítóképek.

 

:) Akkor tényleg jobban megéri a 2004-est venni. A Corellian Edition cd-t 4 ezerért megkapom a bookline-ban, ezt meg megnézem szombaton a Westendbe vagy majd az Árkádban, Mammutban, ha ti ilyen helyeken olcsóbban meg tudtátok venni :roll:

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 évvel később...
Nem tudom, hogy ki mennyire ismeri a Star Wars in Concert DVD kiadást, de nmagos szoc. ellátóhelyről beszerezhető :rock:
Nekem megvan a Making of belőle, de nem keltette fel az érdeklődésemet annyira iránta :rock:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 6 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.