Ugrás a kommentre

Vélemények a Legends művekről


reaper

Figyelemmel követed az EU-t?  

69 felhasználó szavazott

  1. 1. Figyelemmel követed az EU-t?

    • igen
      43
    • nem
      15


Ajánlott hozzászólás

Én nem írnám le a helyedben.

Még nem írom le teljesen, meggyőzhető vagyok egy megfelelően hangulatos képpel. Csak hát az EU rajzolói általában rendesen túlkapnak, ha valami nagyságot kéne megrajzolniuk, a Sitheknél meg végkép. Pár példa:

 

Darth Bane

Bane_sabre.jpg

A két kép mindent elárul, valahogy nem így képzelem el azt a "lángelmét", aki képes volt ráébredni, hogy a Sithekből kettő untig elég. Inkább valami Sidiousszerű alakot vártam, nem szőrtelen King Kongot.

 

Darth Malak

darth_malak.jpg

Vader improvizör.

 

Darth Bandon

darth_bandon.jpg

Még egész normális, csak sajnos egy tahó.

 

Darth Nihilus

darth_nihilus1.jpg

Mintha a Sikoly filmbúl szökött volna szegényem.

 

Darth Revan

darth_revan2.jpg

Őt bírom még Maul és Sidious mellett.

 

Darth Sion

darth_sion.jpg

Egy újabb Vader improvizör, csak éppen nem a páncélost, hanem a szénné égetett mímeli. Zombi Sith, és még egy kis Terminator feeling is van benne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nihilus, Sion és Malak nekem nagyon bejönnek... persze lehet azért, mert a KOTORBÓL számos jó élmény fűződik hozzájuk :?

 

Az meg, hogy Plagueis muun... hát ha valaki olyan bölcs, szüksége van "nagy fejre" :?

 

 

Donát.

Szerkesztve: - Csabai Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem ezek közül csak Revan jön be. Ezt a második Bane képet láttam már, de szerintem ez még az előzőnél is szörnyűbb. Emlékszem, ovis koromban láttam egy ehhez hasonló figurát egy bábszínházban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látom még nem szerepelt a kedvenc Dart Bane-es képem: :)

 

20060331_bg.jpg

 

Tegnap találtam egy érdekességet, bár lehet, hogy csak nekem érdekes, és nem tudtam eddig róla icon3.gif Lapozgattam a Történetek Jabba palotájából című könyvet, és a Bib Fortunás részben van egy Nat Secura nevű twi'lek fickó icon1.gif Vajon véletlen a név és faj egyezés?

 

Nat Secura Aayla unokatestvére. A Rite of Passage című képregényben szerepelnek együtt. A kedvenc Clone Wars előtt játszódó képregényem: sehol egy galaktikus háború vagy egy filmszereplő. A középpontban érdekes karakterek, a rajz gyönyörű. Ha teheted olvasd el. (Republic #42-45)

 

Bár én már évek óta várom a Solo command-ot magyarul

Sajnos a Minerva meggondolta magát, és a tervezett SW könyvekből egy se fog megjelenni. Szerintem a magyar SW könyvkiadást innentől el lehet felejteni...

:o

Ez igaz, de érdekesség szintjén mindenképpen érdemes lesz megismerkedni vele. És az azért valószínűnek látszik, hogy Lucas elképzeléseit fogja beleszőni a történetbe, így az eredeti koncepcióra is következtethetünk majd.

 

Az író ugyanaz aki a Labirynth of Evil-t írta Lucas jegyzetei alapján, úgyhogy lehet reménykedni.

 

  A könyv után lehet, hogy a comics vonal is rámozdul majd. icon3.gif

 

Még csak Infinities képregényben tűnt fel (nem része az EU-nak)

Plaguesfar.jpg

 

Hát annyira nekem se tetszik az ötlet.De mondjuk képzeljétek el nagyon mély hangon, fekete ruhában és vicsorgó pofával.Ne, inkább ne.

Én inkább arra lennék kíváncsi hogy létezett e Wookie sith... hmm.gif

 

Nem is fog, mert Lucas megtiltotta, hogy az EU bármilyen Erő használó vukit szerepeltessen. Szegény Lowbaccát is száműzték az írók Dagobah-ra. :D

 

Hm. Asszem elég meggyőző érvelést láthatunk arról, hogy a saját karaktereinket miért ne adjuk képregényrajzolók kezére :S

 

A belinkelt képek között egy se volt képregényből :o

 

Hát ha lenne egy kis elképzelésem is hogy hogy néz ki... icon4.gif Majd töröm rajta a fejem!

 

A Visionaries-ban van egy gonosz arcot vágó Muun hatásos zöld megvilágításban:

mp2wl.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, ezen a képen már jól néz ki Bane, de még róla sem tudom elképzelni, hogy megreformálja a Sith Nagyurakat. Ez inkább tűnne valami vérszomjas tanítványnak, mint amilyen Maul volt (valahogy Mault sem tudtam soha elképzelni Sith mesternek).

 

Nat Secura Aayla unokatestvére. A Rite of Passage című képregényben szerepelnek együtt. A kedvenc Clone Wars előtt játszódó képregényem: sehol egy galaktikus háború vagy egy filmszereplő. A középpontban érdekes karakterek, a rajz gyönyörű. Ha teheted olvasd el. (Republic #42-45)

Én szívesen elolvasnám, úgy alapból az összes Republic képregényt, mert azok a kedvenceim. Csak tudnék hozzájuk jutni (meg tanulnék meg rendesen angolul, bár e kettőt össze lehetne kötni).

 

Sajnos a Minerva meggondolta magát, és a tervezett SW könyvekből egy se fog megjelenni. Szerintem a magyar SW könyvkiadást innentől el lehet felejteni...

Hále lúja.... hogy az a jó édes... akkor már le is tehetek arról, hogy valaha is megjeleneik a Fantasztikus gépezetek ep2-es kiadása (amit a mai napig nem értek, hogyan tudtak kihagyni), vagy a hamarosan megjelenő összesített Képes enciklopédia, ami tartalmazza az eddigi összes enciklopédia tartalmát és sok-sok új dolgot is. A Labyrinth és folytatásait meg már el is lehet akkor felejteni.

 

Nem is fog, mert Lucas megtiltotta, hogy az EU bármilyen Erő használó vukit szerepeltessen. Szegény Lowbaccát is száműzték az írók Dagobah-ra.

Miért tiltotta meg? A vukik nem lehetnek Jedik/Sithek? Vagy a sorozatra tartalékol?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

vuki jedi? :o Hát ez érdekesen hangzik. Tudom hogy teljesen elfogadható, de akkor is... :D

 

Nah hát most így a meccs előtt volt egy kis időm és rajzolgattam. Eredetileg Darth Plaguies-nek indult, de kezdtem elbizonytalanodni a készítése közben. Bár nekem még így is tetszik, mindenki azt lát bele amit akar. SimonZ inkább Bane-hez hasonlította. :) Hát ha másnak nem jó, akkor egy új lény a galaxisban.

Persze ez csak egy kezdetleges concept art.

Azért leírhatnátok hogy hogy képzelitek el Plaguies-t, majd ha lesz időm még rajzolok szerintem többet is...hátha... :D

 

Ja! Az én Plaguies-emet nem lehet álmában megölni!!! :o

Próbáltam kinézetre bölcsé is tenni és mégis szigorúvá. :D

És nem is Muun... :o

 

Darth *Amitcsakakartok*

Szerkesztve: - kudarmubat
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.