Ugrás a kommentre

Trailerek


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

"Disney XD will air the teaser during the premiere of "Mighty Red" on Monday at 8:30 ET/PT."

 

Így szól a hivatalos hír. Biztos van itt, aki nálam jobban tudja, hogy ez mennyi a mi időzónánkban.

Asszem ez magyar idő szerint holnap hajnali 2:30-nak felel meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem'tom engem nem nyűgözött le, de végülis nem is az volt a célja. A CGI nekem félig nyersnek tűnik, végleges skinek, textúrák mit-tudom-én-mi-egy-más nélkül. Teaser-nek tökéletes.

Igen nekem is pont ez a véleményem. Lesz ez még szebb is szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyjából ennyire is számítottam... :) Bár arra jó volt, hogy megtörje a több hetes csendet.

Az animáció szerintem nem végleges, ha egyáltalán a sorozatból való. Az is lehet, hogy szimpla promóciós anyag, nem több. Egyáltalán van már elkészült jelenet a jövőre adásba kerülő epizódokból?

Egyébként a Disney-nek keményen bizonyítania kell ezzel a sorozattal látvány terén is. Azon kívül, hogy a TCW egyfajta utódja, az első mozgóképes Disney SW lesz, így valószínűleg nem alacsonyak az elvárások. Számomra alapkövetelmény, hogy verje, de legalább tartsa a TCW animációjának minőségét (gondolok itt főként a helyszínekre, tárgyakra, járművekre). Nyilván a sztori és karakterek kidolgozottsága a legfőbb szempont, de nem venné ki magát túl jól, ha az elkaszált TCW-nél primitívebb animációval tálalnák mindezt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha látványban a TCW volt a Ferrari, akkor ez a Trabant. Nagyon kezdetlegesnek tűnik, animaticsnak is gyenge sajnos. Azért nem vagyok idegesebb, mert valószínűleg ez még a nagyon korai anyag. De ha mégse....hát nem is tudom. A bolygó még elmegy, de a csillagos háttér valami borzalom, a romboló meg a 2D-t is alig éri el, nem hogy a 3D -t. Ezzel így szerintem kár volt kijönni. Nekem nagy csalódás.

 

Köszi Zééé a linket!!!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az is érdekes, hogy a narrátor "Jedi will rise" -t emleget... Még a végén az kell, hogy minden sarkon legyen egy Jedi. Akkor minek volt a 66-os?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én mondjuk kifejezetten örülök a Jedi will rise-nak, de azért 1nél le sokkal legyen több. :D A SWba kellenek Jedik, vagy Jedi!!

Karrde, lehet, sőt biztos hogy fontos a sztori, de azért nem baj ha ki is néz valahogy. :) Főleg ha a TCW már mutatott egy mércét, akkor ne adjuk az alá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem'tom engem nem nyűgözött le, de végülis nem is az volt a célja. A CGI nekem félig nyersnek tűnik, végleges skinek, textúrák mit-tudom-én-mi-egy-más nélkül. Teaser-nek tökéletes.

Pontosan. az a romboló olyan műanyag benyomást kelt, hogy fáj ránézni. Nincs normálisan bevilágítva, stb. Az SW egyik fele mindig is a látvány volt, szóval ha az gagyi akkor már nem az igazi. De reménykedjünk, hogy ez tényleg csak egy kezdetleges dolog még.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem viszont igen látványos volt, nekem tetszik ez a teaser. :) A TCW stílusával igazából soha nem tudtam megbarátkozni teljesen, szóval nem árt a változatosság. Szerintem a Rebels kinézete nem lesz rosszabb vagy jobb, hanem más.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.