Ugrás a kommentre

Trailerek


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Így-így. A Venator film szintű volt. Hátha csinosodik ez a romboló még a premierig.

 

A TCW összességében is hibátlan! ;) De igen...a Venator az egyik legkidolgozottabb TCW modell lett, a sorozat csúcsa.

 

És milyen érdekes, hogy a TCW Venátor textúrái mennyire filmszerűvé teszik az egészet. Például az űrnek van némi kéksége, akárcsak a filmekben! Ráadásul tökéletes az illúzió, szinte érezni, hogy tényleges objektumról van szó. A Rebels romboló nagyon fanmade cuccnak tűnik...de azért sok pozitívum és szépség is akad a trailerben, szóval nem kell elkeseredni! A felrobbanó TIE fighter jelenete tökéletes!

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért a letisztultság és lekerekített formák nemcsak az arcokon jelentkeznek és nemcsak "koncepcionális" elemek. Elég szembetűnő, amit írtok a textúrákról és a 3D alkotóelemekről. Mondjuk ügyesen azért törekedtek rá, hogy olyan szögből mutassák a csillagrombolót, ahol sok részlet eleve elfedésre kerül. :)

 

Én egyáltalán nem aggódok, mert elég sok idő van még a végső premierig és szerintem nem lőnek el minden puskaport a trailer-ekben, látvány terén sem. Addig még lehet előrelépés, arról nem is beszélve mennyit fejlődhetnek miközben a korábbi részek már futnak majd. A TCW is elég masszív fejlődést mutatott be az évek során. Ha a Rebels összességében sikeres lesz, akkor minden bizonnyal itt is javul a grafika.

 

Amúgy a TCW-nél már az első évadban is remek volt a környezet. Kis túlzással a karaktereken kívül élőszereplős filmbe is mehetett volna néhány elem. A járművekre ez különösen igaz.

Az is elég feltűnő, hogy a Rebels esetében mindez sokkal inkább háttérbe szorul. Legalábbis a trailer-ben a fókuszban lévő dolgok nagyságrendekkel kidolgozottabbak, míg a többi minden kb. egy ~10 évvel ezelőtti PC játék szintjén mozog. Noha a modellek és textúrák nyilván megvannak részletesen kidolgozva is, hiszen egy középpontban lévő vuki aligha így fog megjelenni. Közben az előtér rohamosztagosai még a TCW klónjait is odaverik.

Ez az erős kontraszt egyébként nagyon érdekes lehet majd, főképp ha esetleg idővel elkezd eloszlani. Azt gondolom, hogy az animált jelenetekben ez nem igazán lesz feltűnő, zavaró semmiképp. Én pl. kifejezetten meglepődtem a trailer megnézése után, alig akartam elhinni, hogy ezek a csúnyácska dolgok szerepeltek benne. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek. Bár TV-s keretek között ez még mindig nagyszerű, noha a TCW-t azért nem alázza. Ha végig olyan lenne az animáció, mint amilyen a rohamostagosok modellje, akkor egyértelmű lenne a fölény, de a kontraszt miatt a TCW egységesebb (megkockáztatom; szebb) képet fest. Jelenleg nem ismerjük, hogy milyen hosszú lesz egy epizód, mert ha nem 22 perces hanem hosszabb részekben gondolkodnak, akkor én itt meg is húzom a képzeletbeli vonalat és azt mondom, ennél sokkal jobb már nem is lesz. Fejlődésre persze mindig van lehetőség, de már a TCW is elérte azt a határt, amit a költségvetés és a digitális korszellem neki megengedett. Tehát a TCW esetében sem arról volt szó, hogy újra fel kellett találni az animációt, hanem sokkal inkább azt a módozatot, miként lehet költséghatékonyan megvalósítani olyan elemeket, amiket addig csak a vásznon láthattunk viszont. Tehát itt a fejlődés a költségvetés/TVs keret közötti kreatív utat jelenti és nem a technikai innovációt.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy a TCW-nél már az első évadban is remek volt a környezet. Kis túlzással a karaktereken kívül élőszereplős filmbe is mehetett volna néhány elem. A járművekre ez különösen igaz.

Én igy utólag pont hogy meglepődtem, hogy az első részekben még a környezet is milyen gyengén néz ki. Különösen igaz ez a bolygó felszinekre. Ilyen szempontból a TCW már a második évadnál óriási ugrást mutatott be: az első rész nyitóképsorainál Felucia lenyügöző.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Figyeltétek Kanan fénykardját aktiváláskor? Nincs is igazán szavam rá, hogy mit csináltak vele,de volt benne valami különleges.

Olyan más volt a penge aurája és maga a penge is mintha kissé átlátszó lett volna.

Nekem tetszett. Kavarnak valamit a kardokkal (is), előbb a ferdevégű penge és most ez..de nekem bejön.

Mivel a legfantéziadúsabb technikája az sw-nek, így lehet fantáziálni a megjelenítésén is felőlem! :clap:

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aeon Flux alias zalus egy provokátor. Ő csak azért szokott SW írást felrakni, hogy rugdosni tudja a franchise-t. 1999 óta csinálja. Nem kell vele foglalkozni. :)

 

Mondjuk az mindent elmond a manusról, hogy szerinte utoljára a Tartakovsky féle CW volt nagy alkotás. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

R2-D2... ez valami fertelem! (Főleg a kommentek... kb 8-at bírtam elolvasni. Elképesztő.)

 

Bakker, nem kellett volna ezt így alvás előtt megnéznem :(

 

Erre szokás azt mondani nem, hogy neked miért legyen jobb, mint nekem??? :P

 

 

Aeon Flux alias zalus egy provokátor. Ő csak azért szokott SW írást felrakni, hogy rugdosni tudja a franchise-t. 1999 óta csinálja. Nem kell vele foglalkozni. :)

 

Mondjuk az mindent elmond a manusról, hogy szerinte utoljára a Tartakovsky féle CW volt nagy alkotás. :D

 

 

Ismerem, xpressről... sosem szerettem, néhány dologban elismerem munkáját, meg képességeit - ne de az nem a SW. Egyébként a cikket nem ő írta, csak az kommentelt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oltári jó, frenetikus kis trailer ez, már ez alapján teljesíti minden elvárásomat látvány terén a sorozat, és ennek kimondottan örülök annak fényében, hogy sokáig aggódtam, vajh' eléri-e a TCW színvonalát. A sztori minősége meg a mesemondógárda összetételéből ítélve még a látványnál is jobb lesz, bízhatunk a Tervezőkben.

"A közönség tombol az örömtől!"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó volt a trailer. Kedvenc jelenetem, mikor Kanan összerakja a kardját és kiáll a rohamosztagosok elé. :cool:

 

Nekem is, az nagyon adja!

 

 

Trailer magyarul

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Május elején kezdett Amerikában az új 24 évad, de a magyar FOX csatornán már május végén indul magyarul.

 

A Rebels indul valamikor ősszel Amcsiban, és rá pár hétre már jön is a magyar Disney Channel-el szinkronnal. Szóval nem lehet, hanem biztos! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Május elején kezdett Amerikában az új 24 évad, de a magyar FOX csatornán már május végén indul magyarul.

 

A Rebels indul valamikor ősszel Amcsiban, és rá pár hétre már jön is a magyar Disney Channel-el szinkronnal. Szóval nem lehet, hanem biztos! ;)

 

 

De a Disney XD-n fog menni ami itthon nincs csak a Disney Channel.

 

A trailer nagyon jó, bár nekem olyan érzésem van hogy a grafika csak félig kész. Néhol csillagos ötös, néhol meg évekkel ezelőtti videójáték szint. De nem aggódóm van még idő és a premierre tökéletes lesz.

Most így elsősorban arra vagyok kiváncsi hogy a Jedi hogyan élte túl a 66-os parancsot és hogy keresi-e a társait?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, nézd meg a linkelt magyar trailert. Nem szokásom hülyeséget beszélni ;) Amcsiban Disney XD nálunk Disney Channel. És szintén ősszel startol.

 

Elhiszem. Csak furcsa. Ilyen jellegű sorozatok a Disney Channelen nem mennek. Ott inkább a Zééé által "kedvelt" rózsaszin babazsúrosokat adják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.