Ugrás a kommentre

Trailerek


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ismerek egy tagot, aki vagy abszolút pontossággal vagy max pici eltéréssel hozza a sorozatok magyar premierjeinek dátumát csatornástul, mindenestül. Ő már február 16-án közzé tette ezt:

 

"Magyar premier – Disney Csatorna: ősz Star Wars: Lázadók (Star Wars Rebels) 1. évad (előbb az egy órás felvezető film, majd a sorozat.)"

 

A Disney Channelről felvett magyar nyelvű előzetes ezt csak alátámasztja. Szóval nem lehet, hogy szinkronban fog menni az amcsival, hanem most már biztos. Persze néhány résznyi eltolódás tuti lesz.

 

 

Jelenleg pl a Hannibal 2. évadának magyar vetítése (az AXN-en) megy közel szinkronban az amerikaival.

 

A magyar FOX csatorna jelenleg darálja a The Walking Dead-et, hogy majd az 5. évadot is közel szinkronban adja magyarul a kinti vetítéssel!

Vagy pl a május 5-én startolt új 24 évadot is (amit már említettem) a magyar FOX május 26-tól fog műsorra tűzni, természetesen magyar nyelven.

 

Vagy pl a sajnálatosan elkaszát Almost Human-t is elég hamar elkezdték magyarul sugározni.

 

Ez (számomra legalábbis, aki nem vagyok szinkron gyűlölő) mindenképpen dicséretes tendencia.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 1 hónappal később...

Ennyi... Engem megvettek kilószámra. :yes:

 

http://www.youtube.com/watch?v=xg5YN3LAGw4

 

Amúgy nem tudom volt-e már szó róla, de nekem most esett le, hogy annak idején Vanessa Marshall szolgáltatta Jan Ors hangját is, a Jedi Outcast és Jedi Academy játékokban.

Szerkesztve: - LordGravon
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó lesz ez, mondjuk már láttam szebb animált wookie-kat is

 

Amúgy nem tudom volt-e már szó róla, de nekem most esett le, hogy annak idején Vanessa Marshall szolgáltatta Jan Ors hangját is, a Jedi Outcast és Jedi Academy játékokban.

Inkább csak a Jedi Outcastban, mert a Jedi Academy-ben nem szerepelt (a sorozat többi részében - Dark Forces I és II-ben - meg más és más adta a hangját - és a képét)

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos...a wookie-k már egy fokkal jobban néznek ki, és van pár vizuális elem ami miatt azt mondom király lesz. :D Remélem kijön majd BD -n is. Van amiben viszont gyengébb mint a TCW animáció, vagy csak a más stílus miatt még szokatlan kicsit. Ezen a minél több epizód segíteni fog azt hiszem. :) Ha a sztori jó lesz kajálni fogom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez valami oltári! Obi üzenetétől borsódzott a hátam. :rock:

Szintén zenész :D

 

Nos...a wookie-k már egy fokkal jobban néznek ki, és van pár vizuális elem ami miatt azt mondom király lesz. :D Remélem kijön majd BD -n is. Van amiben viszont gyengébb mint a TCW animáció, vagy csak a más stílus miatt még szokatlan kicsit. Ezen a minél több epizód segíteni fog azt hiszem. :) Ha a sztori jó lesz kajálni fogom.

 

Jah TCW is fejlődött folyamatosan

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Félelmetesen jó a trailer! John Williamset pedig még mindig zseninek tartom, mert ezt az ajánlót is kiválóan feldobta a kórusének. Egyszerűen kirázott a hideg a gyönyörűségtől, hogy ilyen klasszikus zenei témát bevágtak és ezáltal egy sokkal magasztosabb, pátoszosabb árnyalatot adtak az egésznek, hogy itt valami nagyszabású, igazán a galaxis életét eldöntő eseménysorozat kezdődik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek trailer, hangulatos kedvcsináló a sorozathoz. Üdítő látni, hogy a Rebels-beli Obi-Wan modell mennyivel realisztikusabb a TCW-belinél. Sajnos a vukikról ugyanezt már nem tudom leírni... az a textúra sok érzést kelt bennem, csak épp azt nem, hogy szőrzetet látok. De a látványvilággal összességében nem érzek gondot. Már csak a sztori miatt kell aggódnunk (?)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy nem tudom volt-e már szó róla, de nekem most esett le, hogy annak idején Vanessa Marshall szolgáltatta Jan Ors hangját is, a Jedi Outcast és Jedi Academy játékokban.

Na ne ba..... tényleg! :o Akkor imádni fogom. :D

Még mindig vigyorgok, valahányszor látom, ahogy Chopper a "fejét" veri a falba. Egyébként van fejegyenes OT utalásunk is a - ha jól látom - sandtrooper "Move along!"-ja formájában. :) Na meg ott van Obi "a new hope"-ja.

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos...a wookie-k már egy fokkal jobban néznek ki, és van pár vizuális elem ami miatt azt mondom király lesz. :D Remélem kijön majd BD -n is. Van amiben viszont gyengébb mint a TCW animáció, vagy csak a más stílus miatt még szokatlan kicsit. Ezen a minél több epizód segíteni fog azt hiszem. :) Ha a sztori jó lesz kajálni fogom.

 

Még kiforratlan az animáció, ez egyértelműen látszik, de majd lesz jobb is. A TCW 5. évadának persze a nyomába sem ér. (Kizárólag technikailag és csak a trailer alapján!) A rohamosztagosok gyönyörűek, modelljük egyértelműen az animáció csúcsa a trailerben, ezzel együtt a vukik pedig a mélypont. A textúrák néhol nagyon egyszerűek, de ez csak azért tűnik fel, mert ugye a TCW utolsó részei jelenleg az összehasonlítási alapunk és sajnos animációban nincs folytatólagosság...még. Persze várjuk meg a készterméket. Ami az összhatást illeti, így a trailer alapján kevésbé van az embernek olyan érzése, hogy mindent belepréseltek a képbe. Érezni, hogy más volt a rendezői utasítás. A TCW trailerei tömörebbek, valahogy több dolog van egy jelenetben, nagyobb információmennyiséget pumpáltak a TCW jeleneteibe. Nehéz ezt elmagyarázni, de szerintem mindenki tudja, hogy miről beszélek. Ettől függetlenül várós, de még kicsit felemásak az érzéseim. A TCW nagyon magasra tette a lécet....nagyon nagyon magasra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na engem most vettek meg kilóra. Ez a nagybetűs Star Wars. Obi-Wan üzenete meg hátborzongató. A Rend elbukott... A jövő bizonytalan.....Új remény. Zseniális. Csak nem voltak hülyék annyira a Jedik. Mondjuk arra kiváncsi lennék mikor került a holokronba Kenobi üzenete. Mert ez nem a templombeli figyelmeztetés. Ezt már lehet a tatooine-i számüzetésben csinálta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes hogy alig látjuk az Inkvizitort, a szereplők közti interakciók alapján pedig a sztori legelején járunk. Szerintem a jeleneteknek úgy a 70-80 százaléka a premier részből van ami ha jól emlékszek különösen hosszú lesz.

 

Tippre egyébként én is azt mondanám, hogy Obi-Wannak ez a templomos beszéde.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.