Ugrás a kommentre

Trailerek


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ez még simán bekövetkezhet, olyan lenne, mint Füles "sátra" a Micimackó rajzfilmekben. :D

Én igazából a káposzta-árusra gondoltam, az Avatár-Az Utolsó Léghajlító-ból. :D

http://www.youtube.com/watch?v=tsrpAt2ybtc

Aminek ugyanis Dave Filoni rendezte számos epizódját ;)

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én igazából a káposzta-árusra gondoltam, az Avatár-Az Utolsó Léghajlító-ból. :D

Nagyon szeretem a sorozatokban a sokszor felbukkanó háttérszereplőket, nekem az abszolút kedvenc Morn a Deep Space 9-ban. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az odáig oké, hogy az Inkvizítor fénykardja nem hétköznapi cucc, de ha a markolatban található forrás biztosítja az energia egyenes áramlását (eddig legalábbis így működött a fénykard), mégis hogy foroghatnak gond nélkül körbe az aktív pengék, ha a markoltat egy helyben marad :?

 

Talán itt abban a körívben helyezkedik el

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te nagyon le vagy maradva ezek szerint, mivel azt már tavaly óta tudjuk, hogy az események mindössze öt évvel az ep4 előtt játszódnak. Nem áll rendelkezésükre húsz év.

Ezt el kell ismernem. Látszik is, hogy a rebels topicokat nem bújtam úgy, mint rég a TCW-osokat. szóval kösz az infót és előfordulhat még, hogy valami számotokra már evidenset kérdezek.

De talán mostantól majd tartom a lépést.

 

Kaptunk egy újabb klipet!

Tetszett, de mint fekete-bárány meg kell említsem, hogy elég gyermeteg kis jópofi kalandocska ez a klip. remélem azért, hogy a Rebels nem lesz egy színes-szagos radír a 80-as évekből..

 

Érdekes, hogy látványban is igyekeznek a lehető legjobban megközelíteni az Ep4-et. Villogó, kissé vékonyabb fénykard; "zsírkréta" sugárlövedékek... :)

 

Az odáig oké, hogy az Inkvizítor fénykardja nem hétköznapi cucc, de ha a markolatban található forrás biztosítja az energia egyenes áramlását (eddig legalábbis így működött a fénykard), mégis hogy foroghatnak gond nélkül körbe az aktív pengék, ha a markoltat egy helyben marad :?

 

1, ez nagyon tetszett, nagyon örülök pl.: a fénykardoknak, mert azt folyamatosan csiszolgatták látványilag,

de a legmisztikusabb fizikájuk(akár megvalósítási nehézségek, akár nem) az ep 4-ben volt.

 

2, hidd el, -szinte már látom magam előtt- egy enciklopédia lapján vagy akár a friss the visual guide-ban lesz egy kép az inkvizítor kardjának keresztmetszetéről, ahol olyan áltumányos káprázattal szúrják ki a szemed, hogy arról koldulsz! ;) Meg se foruljon a fejedben, hogy nem lehetséges! ;)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nemrég én is megnéztem a Comic-Conos Rebels előzeteseket.

 

Először is, az Extended Trailer sokkal, de sokkal bizalomgerjesztőbb, mint bármelyik eddig megjelent, előzetes Rebels tartalom. Nagyon jól összevágták és igazán remek kedvcsináló, biztos vagyok benne, hogy teszek egy próbát ezzel a sorozattal, annak ellenére, hogy eddig kvázi teljesen hidegen hagyott.

 

Viszont továbbra is vegyes érzéseim vannak a Rebels-el kapcsolatban. Az alapkoncepció rendben van, (Külön tetszik, hogy a Rebels valamennyire tükrözi a The Clone Wars eredeti terveit, miszerint egy csapat fiatal utazásit követjük nyomon.) a karakterek ötletesek, minden adott egy jó Star Wars sorozathoz...

 

DE!

 

Utálok negatív hang lenni ezen a fórumon, de... A látványvilágot nagyon, de NAGYON erősen szokni kell. Nem akarok azzal jönni, hogy a TCW így meg úgy jobb volt, de amikor még a TCW animációja kezdetlegesnek számított (A mozifilm és az első évad idején.) már az is köröket ver a Rebels-re. Ha nagyon rosszindulatú akarnék lenni, akkor azt mondanám, hogy a TCW félkész animációja is szebb, mint a Rebels.

 

Tudom, előre jelezték a készítők, hogy ebben a sorozatban nem a realisztikusságra fognak törekedni, de ez már nagyon a ló túloldala. Olyan, nem is tudom... Homogén az egész. Abban a jelenetben, amikor az Inkvizítorral vívnak, körülbelül azt láttam, hogy ott vannak egy teljesen egyszínű folyosón, van pár piros vonal a falon és ennyi. Annyira leegyszerűsítettek és egyszínűek a textúrák, hogy minden életszerűséget száműz a sorozatból. Nem akarok megint a TCW-vel példálózni, de megteszem. Hasonló jelenet zajlik le a Cloak Of Darkness-ben és ott valahogy sokkal "megfoghatóbb" az egész. A karaktermodellek egész jól néznek ki egyébként, egészen addig, amíg a kérdéses karakter nem emberi fajhoz tartozik, onnantól kezdve pedig már egy kicsit furcsa.

 

Jó, így utólag összehasonlítva az előzetest és az írásomat, kicsit talán túloztam. És az is lehet, hogy az egyik szemem még mindig a TCW miatt sír. Mindenesetre látom a jelenetek mögött, hogy ugyanaz a kreatív csapat dolgozik a Rebels-en is, mint a TCW-n is. A forgó fénykard valami irtó cool, sőt, az is tetszett, amikor Ezra egy ilyen autópálya szerűségen menekül, kicsit megvilágítva az SW hétköznapi oldalát is.

 

Egyelőre megvárom, mit hoz történet szintjén a sorozat, ha ugyanolyan őszinte szeretettel készítik, mint ahogy a TCW-t, akkor biztosan nem lehet rá panasz. Az animáció is biztosan fejlődik majd az évadok előrehaladtával. Kíváncsi vagyok. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

KisKósa. Még szép, hogy másképp néznek ki a dolgok, hisz más korszak. A trailer elején látható üldözésnél is kajakra látszik, hogy hozni akarták a klasszikus részek hangulatát. Semmi színes-szagos cucc, inkább egyszínű szürke minden. Ilyenek a lézer lövedékek is, amik azért egyszínű vörösek mert az EPIV -ben is ilyenek voltak.

 

Zééé neked pedig aki nagy OT fan, ezt a koncepciót látni kellene. Azért ilyen mert az OT is ilyen volt.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Noha nyilván jórészt koncepcionális a minimalistább kinézet és a "letisztultabb" látványvilág, nem lehet mindent erre fogni. Kényelmes kifogás, de nem kielégítő. Pl. a hajók is látványosan részletgazdagabbak voltak a TCW-ben. Ott majdhogynem alig volt különbség ilyen téren a filmektől, míg a Rebels-ben egyelőre ez messze nincs így. Arról nem is beszélve, hogy az OT azért már nagyon régen készült filmeket takar, így azt a látvány- és effektvilágot megcélozni manapság még egy animációs sorozatban is elég védhetetlen álláspont. Hangulatban lehet ez az alapötlet, meg is lehet ezt támogatni a grafikával is, de szofisztikáltabb mértékben.

 

Ezek ellenére én kíváncsian várom a sorozatot és alapvetően optimistán állok hozzá. A trailer-ek is ütősre sikeredtek, a grafika amúgy se volt soha a mindenem. Ráadásul minden bizonnyal fejlődni fog még ez és a helyükre kerülnek a dolgok. Mondjuk ez a plazmacsúzli meg forgófénykard számomra elég bugyután hat, de ez van. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet bugyutázni, de a TCW -t anno ezren szidták a "baltával faragott" stílusa miatt. Ma meg hirtelen az lett az etalon. Mindig az a jó ami épp nincs. Mellesleg már eddig is látszik, hogy vannak olyan elemek amik a Rebels -ben mérföldekkel jobbak lesznek mint a TCW -ben. Elég ha csak R2 -re gondolok. Ő valami eszement reálisan néz ki!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet bugyutázni, de a TCW -t anno ezren szidták a "baltával faragott" stílusa miatt. Ma meg hirtelen az lett az etalon. Mindig az a jó ami épp nincs. Mellesleg már eddig is látszik, hogy vannak olyan elemek amik a Rebels -ben mérföldekkel jobbak lesznek mint a TCW -ben. Elég ha csak R2 -re gondolok. Ő valami eszement reálisan néz ki!

Ezzel egyetértek. Pl. nekem sokkal jobban bejön a Rebels lágyabb és kerekebb formákkal operáló karakterábrázolása (leginkább az arcoknál). A TCW-nél ezt az utsó pillanatig nem tudtam teljesen feldolgozni. Amúgy meg nekem abszolút a sztori fog számítani, ha az rendben lesz, akkor a többi már csak másodlagos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a Rebels-t a TCW-hoz hasonlítani ugyanannyira helytelen, mint a Prequel filmeket az OT-hoz, mert mindegyik alkotás más korszakban játszódik, más történetekkel, más szereplőkkel és más technikát használva lett/lesz megelevenítve.

Szerkesztve: - LordGravon
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Az egyik filmes oldalon azt írták a Rebels legújabb traileréhez, hogy lesz benne egy visszatérő szereplő, aki már nagyon régen feledésbe merült, vagy valami ilyesmi. Ki volt az? Obi-wan... Azt hittem, Jar-Jar, vagy valaki olyan szereplő, akit már tényleg régen láthattunk...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézd meg az előzetest és megtudod ki az, ugyanis benne van. :D

 

Akkor szerintem mi nem ugyanarról a trailerről beszélünk. Úgy írták azt hiszem, hogy már az első néhány mp-ben megjelenik, és akkor asszem csak Obi-wan szerepelt... De akkor lehet, hogy rosszul láttam, nekiállok megnézni az összes trailert. :D

Amúgy a legújabb trailert úgy értettem, hogy akkoriban volt új, amikor kijött. :) Lehet, hogy azután a trailer után, amire én gondolok, kijött egy rakat, de mondom, megnézem az összeset. :D

Szerkesztve: - DarthMaul31
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ezt a trailert néztem meg most, amiben szerepel Luminara: http://www.youtube.com/watch?v=6D2mN_CEHH4

Valóban mondják a nevét, 0:3-5-ig ("Jedi master Luminara Unduli"). :)

Szerkesztve: - DarthMaul31
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közeleg a premier, annyi biztos. Többek közt ennek észben tartására, új tv spotok érkeztek. Az eddig kikerült tartalmak alapján egyre biztosabb vagyok benne, hogy nem lesz itt semmi gond. :cool:

 

http://www.youtube.com/watch?v=WD6gZ1P98Uo

 

http://www.youtube.com/watch?v=nkE0x4Wql7c

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.