Ugrás a kommentre

SW kártyák


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Kinek milyen SW -s kártyája van? Nekem két fajta is, de mind a kettő TCW -s. Az egyiket Angliából kaptam, a Top Trumps terméke. Azonban ami manapság izgalmasabb az a Force Attax elnevezésű TCW -s kártya, ami fantasztikus minőséggel bír (konkrétan jó hozzáérni), és a játékokat magunk is kitalálhatjuk hozzá. Mivel rengeteg kártya található a sorozatban, így akár cserélhetünk is vagy kideríthetjük melyik darabok számítanak ritkaságnak. :) Hamarosan összefoglalom nekem milyen karakterek vannak meg. Remélem Ti is gyűjtitek ezeket így nem fog unalomba fulladni a topik. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ja mar vartam ki hoza fel a temat

tenyleg jok

es van egy csomo duplam akit erdekel

szoval sok fele letezik nekem van a kek a feket csikos ez a 4 es

azatan van a piros fekete csik ez a 3 as aztan van megint a kek ez a kettes aztan van a zold fekete csik ez az egyes aztan sima zold fogalmam sincs hogy ez hanyas a kek es zold teljes vagy majdnme teljes a kekfekete 50 korul hianyzik a pirosfekete tobb epp ma kaptam mikulastol es szenvedunk a sorbatetelekkel de tenyleg jopofa az asszonykam is nyaggat vele hogz ussunk egy partit sajna mara kidoglottem

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem elég sokféle SW-s kártyám van. Van egy 4-et összepárosítós Baljós árnyak paklim, anno gyűjtöttem azokat, amik a Klónok háborúja magazinhoz jártak, van egy olyan kártyám, amiben a szereplőket kell összepárosítani a járműveikkel és az akciójeleneteikkel (ez is TCW-s) és amikre talán a legbüszkébb vagyok: egy pakli 1985-ös kártyanaptár, néhány Indiana Jones-os trafikos kép és pár lap egy régi SW-s kártyából (vagy fekete péter, vagy csak egyszerű párosítós, ezt nem tudom).

 

Remélem a Top Trumps TCW itthon is kijön majd, ami viszont biztos, hogy most vettem a SPAR-ban egy Top Trumps külön kiadást A CSILLAGOK HÁBORÚJA JÁRMŰVEI címmel.

 

Emellett gőzerővel gyűjtöm a Force Attaxot is (valamivel több, mint a kártyák fele már megvan). Bocsi, ha rossz helyre írom, de nincs valaki Debrecenben (főleg a Malompark vagy a Plaza környékén), akivel tudnék cserélni? Ha igen írjon már és a továbbiakat megbeszéljük vagy itt vagy e-mail-ben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem kétféle kiadású Cartamundi SW francia (römi) kártyacsomagom van, az egyik egy normál papírkártya kiadás (ezt még a 2007-es Celebration Europe-n vettem, de utána nálunk is lehetett kapni, külön csomagban vannak a jók és a rosszak), a másik pedig egy műanyag 3D (képváltós) verzió fémdobozban (az koedukált :D). Mindkettővel játszottunk már, de az a baj, hogy túl szépek ahhoz, hogy az ember kártyázásra használja őket. Pontosabban a színek elsikkadnak a felületen a klassz képek mellett, így nehéz azokra figyelni, pedig kártyázásnál az lenne a lényeg. :)

 

Gyűjthető kártyákból pedig azt a Topps kártyagyűjteményt gyarapítom, mint Ody. Azzal pl. nagyon jókat lehet játszani, de én nézegetni is szeretem a lapokat, olyan szépek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

van az egyes szeriaban 190 db es van hozza az ezustkartya kb 40 azta van a LE

kartyak amiket csak ujsagokbol lehet megvenni holnap teszek kepeket roluk az kb 10 db es ugyebar a gyujtoalbumok hatoldalan felvan tuntetve

pl a negyes szeria 10 LE kartya aztan 192sima es193/240 ezustkartya a 2 detto es a harmas is de ebben nem vagyok biztos mert nem sok van belolle

Szerkesztve: - Hunner
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is egy igen szép gyűjteményem van, és tudok cserélni is speciális kártyákat is akár. :) Valamikor összedobok róla egy posztot ide.

 

Egyébként én Angliából rendeltem: 300-400 ft-ét lehetett rendelni olyan csomagot, amiben nem 5 kártya van, mint itthon az újságárusoknál, hanem 9 (!). Plusz lehetett 2 ritka kártyát is hozzáválasztani, tetszőlegesen bármelyik Force Master kártyából. Mindezt kipostázták 200 forintért. katt

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

szoval kaptam enis karacsonyra egy gyujtomappat a 3 piroshoz mar regota keresem erre mit ad isten kiderul hogy ez nem paszol mert teny hogy piros de a masik fajta na mondom kiraly kezdhetem esztis gyujtogetni bakker ezekbol tenyleg sok van holnap dobok kepet rolla

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Force attax TCW series 4:

 

Cseréim:

Star Card: Okalin (218)

Normál kártyák:

Republic Commando Gregor (40),

Admiral Wullf Yularen (52),

Chewbacca (92),

Captain Ackbar (87),

Mortis Son (122),

Hondo Ohnaka (157)

 

Keresem:

Normál kártyák:

Yoda (4),

Clone Trooper Fives (34),

Tantive IV (59),

Mon Mothma (81),

Darth Maul (102),

Savage Opress (103),

Mortis Father (123),

Cad Bane (147),

Embo (149),

Bossk (151)

Star Card:

Darth Maul (211),

Cad Bane (220 - ez nagyon kéne),

Embo (221),

Bossk (222 - ez nagyon kéne)

Force Master:

Obi-Wan Kenobi (226 - ez nagyon kéne)

Yoda (228 - ez nagyon kéne)

 

A star cardokat és a force mastereket akár meg is venném, ha megoldható. A cseréimet el is adom, ha kell valakinek. Bpestiek előnyben.

 

Emellett keresem a fighter pods minifigurákból Cad Banet, bármelyik Darth Vadert, bármelyik Boba Fettet és bármelyik Yodát. A bármelyik alatt azt értem, h miden verziójuk, kivéve a hologramosakat. Tudom, ez utóbbi kicsit offos, de nem találtam más topicot, ahova ez illene.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Force attax TCW series 4:

 

Cseréim:

Star Card: Okalin (218)

Normál kártyák:

Republic Commando Gregor (40),

Admiral Wullf Yularen (52),

Chewbacca (92),

Captain Ackbar (87),

Mortis Son (122),

Hondo Ohnaka (157)

 

 

Tudok adni:

Clone Trooper Fives (34),

Tantive IV (59),

Darth Maul (102),

Mortis Father (123),

Cad Bane (147),

Embo (149),

Cad Bane (220 - ez nagyon kéne),

Obi-Wan Kenobi (226 - ez nagyon kéne)

 

Cserébe csak a Mortis Son 122-t kérném, ami nekem lenne nagyon fontos.

 

A rossz hír: Debrecenben járok egyetemre, így csak levélben tudom elküldeni. Sajnos kb. én vagyok az egyetlen SW rajongó Debrecenben, legalábbis eddig nem találkoztam mással. Elég rossz, hogy senkivel nem tudok cserélni. Mi lenne, ha elsőbbségivel feladnánk levélben, így viszonylag hamar megkapnánk mindketten és ugyanannyi a postaköltség is mindkettőnknek.

 

Ha érdekel írj vissza itt és a többit megbeszéljük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudok adni:

Clone Trooper Fives (34),

Tantive IV (59),

Darth Maul (102),

Mortis Father (123),

Cad Bane (147),

Embo (149),

Cad Bane (220 - ez nagyon kéne),

Obi-Wan Kenobi (226 - ez nagyon kéne)

 

Cserébe csak a Mortis Son 122-t kérném, ami nekem lenne nagyon fontos.

 

A rossz hír: Debrecenben járok egyetemre, így csak levélben tudom elküldeni. Sajnos kb. én vagyok az egyetlen SW rajongó Debrecenben, legalábbis eddig nem találkoztam mással. Elég rossz, hogy senkivel nem tudok cserélni. Mi lenne, ha elsőbbségivel feladnánk levélben, így viszonylag hamar megkapnánk mindketten és ugyanannyi a postaköltség is mindkettőnknek.

 

Ha érdekel írj vissza itt és a többit megbeszéljük.

 

Okés, simán benne vagyok a postázásban!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Force attax 4. sorozat

 

Keresem:

 

Clone Commander Cody (25)

Clone Commander Fox (27)

Jedi Starfighter (53)

Crucible (56)

Mandalorian Cadet Lagos (111)

Death Watch Airborne Trooper (117)

Mandalorian Super Commando (119)

Hyena Bomber (135)

Aurra Sing (148)

Bossk (151)

Twazzi (152)

Darth Sidious (176)

 

Csillagkártyák:

Obi-Wan Kenobi (194)

Yoda (196)

Petro (200)

Katooni (203)

Steela Gerrera (209)

Darth Maul (211)

 

Force Master:

Ahsoka Tano (227) fontos lenne

Yoda (228)

Kit Fisto (229)

Jedi Temple Guard (230)

Clone Captain Rex (232)

Savage Opress (235)

Asajj Ventress (237)

 

Elég sok csere kártyám van, írd meg, hogy mi kellene és megmondom, hogy tudom-e adni.

 

Személyesen Debrecenben tudunk cserélni a hétköznapokon, más helyre levélben tudom elküldeni.

Szerkesztve: - bimi12
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Tudok adni:

Bossk (222 - ez nagyon kéne)

 

Írd meg, hogy kell-e még és, hogy esetleg van-e cseréd.

 

Igen, igen, vannak! Bossknak nagyon örülnék.

 

Van, azok közül, ami érdekel téged:

Clone Captain Rex (26)

Cad Bane (188)

 

De ma veszek még 5 csomaggal.

 

Új listám arról, amiket keresek:

Anakin Skywalker (1)

Yoda (4)

Pong Krell (7)

Royal Guard (91)

Darth Sidious (101)

Savage Opress (103)

General Grievous (104)

Bossk (151)

 

Strike force cardsból minél több érdekelne, abból elég szegényes a gyűjteményem, ami megvan már: 169, 173, 178, 179, 183, 184, 187, 188

 

Rainbow foil cards:

Anakin Skywalker (193)

Ahsoka Tano (195)

Mace Windu (197)

Darth Maul (211)

Embo (221)

Bossk (222)

 

Mirror:

Ahsoka Tano (227)

Clone Commander Cody (231)

Clone Captain Rex (232)

General Grievous (236)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, igen, vannak! Bossknak nagyon örülnék.

 

Van, azok közül, ami érdekel téged:

Clone Captain Rex (26)

Cad Bane (188)

 

Tudok adni cserébe:

Pong Krell (7)

Royal Guard (91)

Darth Sidious (101)

Savage Opress (103)

Strike force cardsból 166, 167, 174, 175, 177, 180, 181, 182, 185, 189, 190, 191

Anakin Skywalker (193)

Bossk (222)

Clone Commander Cody (231)

General Grievous (236)

 

Sajnos csak jövő héten tudom majd feladni őket, hétfőn vagy kedden. Te hol tudsz még venni? Debrecenben már mindenhol elfogyott, ahol láttam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Hunner barátunk ma meglepett egy csomaggal, amiben nagyon sok (értsd több száz) német Force Attax kártya van. Érdekelne ez innen valakit? Amiből több van azt ingyen tovább tudom adni.

Csak a negyedik sorozat darabjai vannak benne, vagy vegyesen mind a négy sorozatból? Azért kérdezem, mert nem ismerem a korábbi sorozatok darabjait. Egyszer láttam, hogy talán van korábbi sorozatban Aayla Secura? Ő mindenképpen kellene. Értem, hogy sok van, de ha van közte olyan ami az 1-3. sorozatokba tartozik, nem lehetne megnevezni néhányat? Én is megpróbálok még utánanézni, de jó lenne tudni, milyen kártyák vannak. (Természetesen, ha csak a negyedik sorozatból vannak lapok, azt nem kell leírni, mert abból mindet ismerem.)

 

A negyedik sorozatból még mindig elég sok felesleges lapom van, ha kell tudok adni cserébe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amennyire látom a korábbi sorozatokban vannak pl.:filmes karakterek, filmes képekkel, nem animációval (Darth Vader, Mace Windu, Anakin Skywalker, stb.), az egyetlen biztos ismertetőjel, hogy a támadó és védelmi értékek közt lévő csillagok színe a 4. sorozatban citromsárga, a többiben pirosat és feketét láttam. Amúgy ugyanazok a karakterek vannak a kártyákon: Ahsoka, Pong Krell, Maul, Savage, Nightsisters, stb., ahogy a sorozat haladt. Ha jól láttam, vannak olyan kártyák minden sorozatban, amin arany színűek a csillagok a két érték közt, ezt csak számmal és névvel lehet beazonosítani.

 

Megvettem anno azt az "újságot" amit kiadtak a 4. sorozathoz és azon rajta van mind a 240 darab ebből a sorozatból. Írj fel mondjuk 10-et kezdésnek névvel és sorszámmal és remélem meg tudom mondani, hogy a negyedik sorozatba tartozik-e vagy nem.

 

Pont azért kérdezném, mert német nyelvű kártyákból csak azt akarnám, ami angolul nem jelent meg, vagy lekéstem. Előre is kösz, hogy megteszed.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van sárga csillagos, piros csillagos (zöld hátú), filmes.

 

No akkor pár kártya a sárga csillagosból.

 

1 - Anakin Skywalker

2 - Obi-Wan Kenobi

17 - Katooni

19 - Zaat

28 - Thorn

36 - Jek

91 - vörös őr

95 - Saw Gerrera

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.