Ugrás a kommentre

Premier megtekintés


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nekem bőven jó lesz a kézikamerás verzió, azt csókolom. Aki meg olyan, hogy még fizet is érte, hát az meg is érdemli. Biztos, hogy nem nézem moziban. Óránként 10 perces szüneteim vannak melóhelyen, szóval egy nap alatt meg fogom tudni nézni kisebb szeletekben. Füldugó az egyik fülembe, a másik fülemmel meg hallgatom az ügyfelek sirámait, vagy a főnök utasításait. Pohár hideg csapvíz az asztalon, csipegetem a tízórait....kell ennél több? Ugye, hogy nem.

 

 

 

Hehehe! :D

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem bőven jó lesz a kézikamerás verzió, azt csókolom. Aki meg olyan, hogy még fizet is érte, hát az meg is érdemli. Biztos, hogy nem nézem moziban. Óránként 10 perces szüneteim vannak melóhelyen, szóval egy nap alatt meg fogom tudni nézni kisebb szeletekben. Füldugó az egyik fülembe, a másik fülemmel meg hallgatom az ügyfelek sirámait, vagy a főnök utasításait. Pohár hideg csapvíz az asztalon, csipegetem a tízórait....kell ennél több? Ugye, hogy nem.

 

 

 

Hehehe! :D

 

 

 

Én is gondolkodom rajta, hogy valami orosz szinkronos kamerás verzát kellene megvárni oszt jó lesz'a! :D ;)I

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Utoljára ekkora hájp év végén bemutatásra kerülő filmnél az Avatarnál volt, és ugye ott is közös fórumos premier megtekintés volt.

Akkor november végén jött a hír az Intercom hírlevele által , hogy december 3-án kezdődik a jegyelővétel vásárlás. És egyik fórumos kolléga éjfél körül folyamatosan frissítette az Arena plaza IMAX 3D-s oldalát, hogy gyorsan lefoglalja a helyeket. :D

http://est.hu/cikk/74515

 

Tehát a forgalmazó hozta a döntést, és küldte szét az információt mindenkinek.

 

Tessék, itt lehet érdeklődni a Forum Hungary-nál, van e már valami terv, mikor lehet vásárolni az új Star Wars filmnél a jegyet először

http://www.forumhungary.hu/kapcsolat/

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek, én nem bírtam ki az EPI-nél azt a közel fél évet és ezt soha nem fogom megbocsátani sem magamnak, sem a forgalmazónak, sem a LucasFilm-nek. Tartom, hogy az bemutató volt a hazai mozitörténelem legnagyobb szégyene. A szocializmus idején még bocsánatos volt, hogy fnoman szólva is némi késéssel mutatták be a filmeket, de 99-ben senki nem számított rá, hogy majd fél éves várakozást követően toppan be hozzán a STAR WARS EPISODE I.

Annyira el voltunk kenődve, hogy azt nem lehet szavakkal leírni.

 

Nagyon rossz vagy. :D

 

Tudom! :D

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is megnéztem a 'Z' -s verziót. :D Ki a fene bírta volna kivárni azt négy hónapot?? Egyébként egész Európában ez ment. Máig nem értem mi volt abban a halogatásban a ráció?

 

Az, hogy végtelen kreténségükben nem érték fel ésszel az esemény + internet jelentőségét. Még a régiókódot is évekig erőltették, aminek pedig semmi értelme nincs egy olyan világban, ahol minden megosztásra kerül a kiadást követő ötödik percben (vagy még előtte). Egyszerűen a stúdiók nem voltak felkészülve az internet kínálta kihívásra és exkluzív eseményt akartak faragni egy tömegtermékből, ami az alsóbb kaszton lévő országoknak később dukál. Megjegyzem, azt máig nem lehet lemérni, mekkora veszteséget okozott a Z verzió kikerülése, hiszen a film egyesek szerint megkérdőjelezhető minősége sokakat el is riaszthatott a későbbi mozis megtekintéstől. Talán a fikatenger elemi forrását is vissza lehetne vezetni a Z verzióig, de az ezzel kapcsolatos kutatásokat végezzék csak el a szakavatott kultúrtörténészek.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki a fene bírta volna kivárni azt négy hónapot??

 

Én. Mert ha rajongó vagyok akkor csak a tökéletes minőség számít. Simán kivártam a szeptembert és megnéztem moziban. Mert nehogy már a rajongásom tárgyát egy másolt sz*rról lássam először. A türelem rózsát terem. Persze én is hallottam a Z-sről az elejébe bele is néztem de azonnal mondtam az embernek hogy kapcsolja le. Mert igényesebb vagyok annál hogy kamerás felvételt nézzek ,miközben csak 4 hónapot kell rá várni. Hamar elmegy az. Hisz most volt január azt már eltel 9 hónap.

Aki ezt nem bírta kivárni egy nagyszerű élménytől fosztotta meg magát. A tökéletes hang és képminőségtől.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt az a kérdés, hogy ha borzasztó jó film lesz az új SW film, akkor utána otthon letöltötök egy nézhető kamerás verziót, hogy a BR megjelenéséig rongyosra nézzétek a filmet? :)

Nem valószínű, inkább elmegyek még rá párszor a moziba. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem valószínű, inkább elmegyek még rá párszor a moziba. :)

 

Igen, szerintem én is követni fogom a jól bevált szokásomat. A Sith-ek bosszúját is 5x (ötször!) néztem meg moziban. 6. nézés csak azért hiúsult meg, mert addigra levették műsorról! :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ha le is töltöm gyengébb minőségben akkor csak azért, hogy néhány kedvenc jelenetet néha újranézzek. Annak idején az ep.2-öt pont emiatt szedtem le: főleg az első fél óra néhány jelenetét meg az aszteroidás üldözést nézte benne újra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt az a kérdés, hogy ha borzasztó jó film lesz az új SW film, akkor utána otthon letöltötök egy nézhető kamerás verziót, hogy a BR megjelenéséig rongyosra nézzétek a filmet? :)

Nem valószínű, én is inkább megnézem moziban újra. Majd összehozom valami más programmal.

 

Még egy, amiről szerintem még nem volt szó. Volt már arra is példa (pl. A hobbit 2 esetében IMAX-verzió, de korábban is jártam már így, csak nem emlékszem, melyik filmmel), hogy nem lehetett jegyet foglalni, hanem meg kellett venni. Remélhetőleg most nem élnek ilyen húzással a mozik. Ennek is előre utána kellene járni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerencsére (?) én még gyerek voltam, 9 éves, így moziban láttam először. :) Az Internetet kis túlzással hírből sem ismertem akkor.

En is moziban! (12 voltam) .

Elso szulok mentes mozizasom volt(1fiu es 1lany osztalytarammal)

Nagy elmeny volt a film!Meg a szemem is kiszaradt! :)

Szerkesztve: - ZoliZoltán
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én. Mert ha rajongó vagyok akkor csak a tökéletes minőség számít. Simán kivártam a szeptembert és megnéztem moziban. Mert nehogy már a rajongásom tárgyát egy másolt sz*rról lássam először. A türelem rózsát terem. Persze én is hallottam a Z-sről az elejébe bele is néztem de azonnal mondtam az embernek hogy kapcsolja le. Mert igényesebb vagyok annál hogy kamerás felvételt nézzek ,miközben csak 4 hónapot kell rá várni. Hamar elmegy az. Hisz most volt január azt már eltel 9 hónap.

Aki ezt nem bírta kivárni egy nagyszerű élménytől fosztotta meg magát. A tökéletes hang és képminőségtől.

Én megnéztem mert már annyira vártam, hogy egyszerűen látnom kellett. És láss csodát még így is tetszett! Sz*r minőségben. Na bumm. Aztán megnéztem moziban is és ott meg legalább rácsodálkozhattam, hogy kitűnő minőségben még királyabb. :D

 

Az új filmet biztos leszedem ha lesz jobb minőségben.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 héttel később...

Cinema City Magyarország

"Erre a hírre vártatok!!!!

A Cinema City Filmünnepre elhoztuk Nektek:

Holnap, OKTÓBER 19-ÉN 09:00 ÓRÁTÓL kezdődően megnyitjuk a STAR WARS – AZ ÉBREDŐ ERŐ ONLINE jegyelővételt!

A filmre JEGYFOGLALÁS NEM lehetséges!

Várunk Titeket a mozikban október 19. pénztárnyitástól vagy a www.cinemacity.hu oldalon 09:00 órától!*

* az online jegyelővétel megnyitása mozinként pár perc csúszást igényelhet. Köszönjük türelmeteket!"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.