Ugrás a kommentre

Premier megtekintés


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Húgommal IMAX-ben néztük meg 2-szer. A fórumos gyülekezetet azt hiszem egyszer kiszúrtam a film előtt (Dzséjtet és talán Donátot felismertem), de mire odamentem volna beköszönni, már felszívódtatok.

 

A szinkronról annyit, hogy a "light" "fénnyé" fordítása többször zavaró volt, nekünk is feltűnt, hogy Rey tudja Finn nevét még mielőtt bemutatkozott volna, és C-3PO hangja is nagyon fura volt. Plusz a Jakku és "dzsákku" nak lett ejtve, holott szerintem magyarosíthatták volna (mint anno a "geonózist") és maradhattak volna a "jakku" kiejtésnél. Mellesleg a Starkiller bázist Csillafpusztítónak fordították.

 

Amúgy érdekes, hogy a filmben nem volt benne sem az a trailer jelenet, amikor Maz átadja a fénykardot Rey-nek, sem az, amikor Kylo a Starkiller bázis erdejében aktiválja a fénykardot (itt az első teaser jelenetére gondolok).

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Öhm, nálatok is 30 percel később kezdődött a film? Az Imax teremben 0:10-kor kezdődtek a reklámok, előzetesek és 0:38-kor kezdődött a film. Nálatok is csúszott ennyit?

Ja és Én mi, Imexesek nem kellett kivárni azt a hosszú sort a büfében, mert az Imax teremhez vezető lépcső alján vn egy külön büfé. :)

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Király lenne, ha a csoportképen mondjuk balról jobbra haladva nevesítenétek az embereket, mert bár vannak arcok, akiket tudok névhez kötni, de a többségüket sajnos nem...

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Királyak vagytok, pont egy ilyen fotót akartam!

Van egy rövid videóm nekem is, felteszem majd azt is. Nem nagy szám, de legalább van 10 másodperc hang a film kezdéséből is.

 

 

Hú, de jó, hogy észrevetted! Szóljatok, ha vannak még ilyenek!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.