Ugrás a kommentre

Premier megtekintés


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A másik dolog, hogy az 1 hét csúszás miatt hányan fogják megnézni a kamerás verziót. Világpremiernél ez ugye könnyen elkerülhető. Az ep3-nál is kint volt az első napon a dvd screener, tökéletes minőségben.

Egyébként ha Barta Zoli ('h' nélkül!!!) azt mondja, hogy akkor lesz a premier, akkor akkor lesz, nagyon kicsi az esélye, hogy téved. Maximum a forgalmazó is rosszul tudja, esetleg a jövőben módosulni fog (nagyon remélem).

Pont a premier hetén lenne kevés a nézőszám, mivel minden zárva van...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam még annál is neccesebb. :P

Nahát erről van szó, ha Te meg tudod oldani, akkor tudomásom szerint másoknak meg pláne nem jelenthet óriási gondot :)

 

Én sem örülnék neki, ha csúsztatva lenne, de, ha a Lajtától nyugatra nincsen szankció, akkor én átmennék Ausztriába megnézni a filmet a világpremierrel egy időben.

Ez az opció korábban már szóba került, akkor én is azt mondtam, hogy gyerünk. Most is azon vagyok, hogy érdemes meggondolni a körülmények függvényében, szóval kb. 95%-os bizonyossággal számítsatok engem is az utazók közé.

Addigra már túl leszek egy szóbeli angol nyelvvizsgán is, szóval az év jó részét úgyis a hallásom és kommunikációs képességeim csiszolásával töltöm :D Bár egy angol felirat tényleg jó lenne, mert nekem még mindig viszonylag gyors egy eredeti angol szöveg :oops:

 

Ez az egész "hír" kizárólag a Bartha Zoltántól származik?

A port.hu szerint is 24-e, lecsekkoltam tegnap du. a Krandétól kapott hír után. Nem tudom, hogy ők honnan veszik az infóikat, de gondolom, releváns helyről.

 

Horvát / szerb időpontot még nem is tudunk, Romániában 18-a. Nekem igazából a horvát lenne a legegyszerűbb. Esetleg Olaszország, és akkor egy kalap alatt a Como-i tavat is megnézzük a téli pompájában :D

Sajnos max. a bécsi út jönne össze (vagy esetleg egy nagyon közeli keleti/déli határmenti, de ahogy elnézem, a többség Bécs mellett van), képtelenség lenne annyi szabit kivennem, az anyagi oldaláról nem is beszélve. A tavat egyébként is tavasszal kellene egyszer (valamikor) látni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legkoszosabb putri = Lengyelország? Görögország? (oké, náluk tényleg nem az utcai higiéné a csúcs) Oroszország?

Románia...

 

Én biztos nem megyek Bécsbe. Év végén erre nincs pénzem és akkora nyelvtudásom se, hogy hallomásból élvezni tudnék egy valószínűleg több mint két órás mozifilmet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Románia...

 

Én biztos nem megyek Bécsbe. Év végén erre nincs pénzem és akkora nyelvtudásom se, hogy hallomásból élvezni tudnék egy valószínűleg több mint két órás mozifilmet.

 

 

Dettó. Itt minden szót pontosan kell érteni. Emiatt érdemes várni szerintem akár 23.-áig is. Igazából 5 napról van szó. Az ember akkor úgyis a karácsonnyal van elfoglalva, elmegy az hamar. Ráadásul 2 és fél óra az út meg vissza meg bolyongani Bécsben a legnagyobb tömegben(a karácsony miatt), Jó lesz az itthon is kicsit később.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindamellett, hogy bízom a világpremierben, azért összeszorul a szívem, hogy 10 év alatt hova jutottunk... A ROTS idején egy fantasztikus premier napi élménnyel gazdagodtunk. Most meg rohangáljunk külföldre? :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nahát erről van szó, ha Te meg tudod oldani, akkor tudomásom szerint másoknak meg pláne nem jelenthet óriási gondot :)

Meg tudom oldani, viszont ha itthon éjféli premierezek, akkor előtte biztos nem tudok menni még Bécsbe is. Jó lenne persze a világpremier részese lenni, de ez jelen körülmények között nekem nem jön össze. :(
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr ez kérdéses volt? :D

 

Egyébként megnéztem hol lesznek 18 -ai premierek. Csak az érdekesség kedvéért pár ország: Bulgária, Nepál (!!!), Japán (igen még ott is), Románia, Dél-Afrika.

 

És akkor jöjjön a fekete leves. Azok az országok ahol már 17 -én (!!) bemutatják a filmet: Ukrajna (lehet, hogy már meg se lesz addigra), Szlovákia (a padláson elférnének annyi a lakosságuk), Libanon (a Hezbollah nehogy lemaradjon már róla), Kazakhsztán (!!!! a Tatárok is megkapják a jussukat), Azerbajdzsán (ahol állítólag diktatúra van, viszont sok olaj is. Oda nekik is.)

 

B*zi Disney. ;)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr ez kérdéses volt? :D

 

Egyébként megnéztem hol lesznek 18 -ai premierek. Csak az érdekesség kedvéért pár ország: Bulgária, Nepál (!!!), Japán (igen még ott is), Románia, Dél-Afrika.

 

És akkor jöjjön a fekete leves. Azok az országok ahol már 17 -én (!!) bemutatják a filmet: Ukrajna (lehet, hogy már meg se lesz addigra), Szlovákia (a padláson elférnének annyi a lakosságuk), Libanon (a Hezbollah nehogy lemaradjon már róla), Kazakhsztán (!!!! a Tatárok is megkapják a jussukat), Azerbajdzsán (ahol állítólag diktatúra van, viszont sok olaj is. Oda nekik is.)

 

B*zi Disney. ;)

 

Ők nem torrenteznek. A Disney szerint legalábbis... :facepalm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azon gondolkodom, hogy nem lehetne-e esetleg egy petíciót elindítani? 1) Hány emberrel lehetne aláíratni? 2) Figyelembe vennék-e a döntésnél?

Valszeg maguktól is tudják, hogy páran ennek nem örülnek. Gőzlevezetésnek jó lehet egy petíció, de nehezen hiszem, hogy komoly foganatja lenne. Egyébként tényleg óriási baromság ez az egy hetes csúsztatás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valszeg maguktól is tudják, hogy páran ennek nem örülnek. Gőzlevezetésnek jó lehet egy petíció, de nehezen hiszem, hogy komoly foganatja lenne. Egyébként tényleg óriási baromság ez az egy hetes csúsztatás.

Arra gondoltam, hogy akkor legalább számszerűen látnák, hogy hány ember lenne morcos miatta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A magyar szívatás annyira irreális és pénzügyi oldalról annyira értelmetlen, hogy lehet valami egészen kacifántos sztori van az egész mögött. Teszem azt aki a kelet-közép-európai mozibemutatókért felel, annak a szomszédja egy magyar, aki még vasárnap délelőtt is kakaón hallgatja Justin Biebert, esetleg az asszony egy magyar palival lépett le vagy a nagypapája részt vette a prágai tavaszon és a család azóta se tudta feldolgozni a magyar bevonulást vagy ilyesmi :)

Az biztos, hogy a hivatalos indoklásnak semmi értelme.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, utánanéztem, hogy komolyan honnan lehet ez az infó és tényleg a Fórum Hungary oldalán is december 24. volt, amit találtam. Ezek után írtam a forgalmazónak, hogy akkor da fuck, miért van ez, illetve kőbe van e vésve... de még nem írtak vissza. :(

 

Ha lesz is bécsi premiernézés én a magyaron is szeretnék ott lenni.

 

Szerintem ezzel sokan vagyunk így. Annak a magyar premiernek is biztos fantasztikus hangulata lesz, de ettől még én elmennék Bécsbe, ha úgy alakul. Úgyis valószínűleg többször fogom megnézni a filmet és nem csak e két alkalommal. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit fura volt ez a bünti mindig is nekem. 1x sikerült mindenkit megelőzni kamerás felvétellel erre egyből szankció, de én a többi országnál nem halottam ilyesmit pedig a többi filmjük is csak csak kikerült a mozikból premier után és azok nem mi voltunk azok az országok miért nem kaptak büntit?

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A magyar szívatás annyira irreális és pénzügyi oldalról annyira értelmetlen, hogy lehet valami egészen kacifántos sztori van az egész mögött. Teszem azt aki a kelet-közép-európai mozibemutatókért felel, annak a szomszédja egy magyar, aki még vasárnap délelőtt is kakaón hallgatja Justin Biebert, esetleg az asszony egy magyar palival lépett le vagy a nagypapája részt vette a prágai tavaszon és a család azóta se tudta feldolgozni a magyar bevonulást vagy ilyesmi :)

Az biztos, hogy a hivatalos indoklásnak semmi értelme.

 

Jogos, de az is értelmetlennek tűnik, hogy a karácsonyi BD piac egyik (vélhetően) legnagyobb aduját már meg sem jelentették lemezen. S azóta sem semmit...

 

Szóval egyrészt most aggódhatunk a csúsztatott premier miatt, másrészt meg majd a megjelenés miatt.

 

Amúgy... fura néha ez a bemutató-időzítés. Van olyan is, hogy nálunk eőbb van valami, mint USA-ban, viszont a Távol-Keleten meg bevett dolog, hogy hónapokkal később van a premier. A fene se érti.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor hivatalos..24.e...

Kérdés: Jelenthet ez a hazai mozikban egy 23.-ai 23:59-es vagy ha úgy tetszik 24.ei 00:01 perces premiert?

 

Mert komolyan felmerül a kérdés, hogy az év egyik legszebb családi ünnepét kell beáldozni 7. részért.. És nem mindegy, hogy apu csak fáradt fadíszítéskor, vagy ott sincs, mert moziban van... :cry:

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor hivatalos..24.e...

Kérdés: Jelenthet ez a hazai mozikban egy 23.-ai 23:59-es vagy ha úgy tetszik 24.ei 00:01 perces premiert?

 

Mert komolyan felmerül a kérdés, hogy az év egyik legszebb családi ünnepét kell beáldozni 7. részért.. És nem mindegy, hogy apu csak fáradt fadíszítéskor, vagy ott sincs, mert moziban van... :cry:

 

 

Nem kell beáldozni. El lehet menni 27.-én is megnézni. Na ezért amit kapni fogok. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon szomorú vagyok, hogy tényleg csúsztatják a premiert, ráadásul ilyen időpontba. :para:

Az meg a másik, hogy tényleg elég valószínű, hogy belefutnék valamilyen spoilerekbe ezalatt az idő alatt... úgyhogy én tuti megnézem 18-án a filmet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.