Ugrás a kommentre

Premier megtekintés


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Látom vagyunk egy jópáran akik otthon várjuk a premiert. Én is szabit vettem ki, engem ne zaklasson mindenféle félkegyelmű ügyfél a hülye ügyeivel ezen a szent napon, meg úgy január elejéig általában hagyjanak békén.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Index.hu : "Ez a legjobb Star Wars A Birodalom visszavág óta"

 

Majd kiderül, ez nekünk jó vagy rossz-e. :D

 

A vs.hu viszont elég rendesen szétszedte. Az indexes cikket olvastam, em rossz, de ahogy fikázza a prequelt, hát hogy is mondjam, az irritált. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól beszélsz Nute.

 

Én beleolvastam egy két magyar írásba az új film kapcsán, de csak az elejbe, hogy spoilerbe ne fusssak. Mondanom sem kell, hogy már az első bekezdésben mindegyikben ott volt a PT fika.

Van egy olyan érzésem, hogy ez nem fog szelídülni, megszűnni meg pláne nem (mármint a PT fika) egyeseknek ez egyszerűen lételeme! :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

444.hu szerzőjét sortűz elé kéne vezetni ilyen baromságot leírni :facepalm: :" Erről a filmről nemhogy évek vagy hónapok múlva nem fogunk beszélni, de azután se nagyon, hogy kijöttünk a moziteremből."

És egy ilyen patkány már látta? Áhh..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

444 pedig nem rossz Geekz részlegük teljesen jó és ott is megjelent egy kritika és ott tök reális elismerőt írtak. De volt egy másik töketlen paraszt szerző aki majd megmondja a tuti és ő is írt. De szerencsétlen volt olyan béna hogy egy spoilert is beleírt. Aki majd akarja a film után olvassa el.

http://444.hu/2015/12/17/38-ev-utan-megerkezett-a-mozikba-a-csillagok-haboruja-egy-uj-remeny-remake-je

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Befordultunk a finishbe.

Mikorra értek az Arénába?

Én 20 percre lakom az Aréna Plázától. Az én finishem csak 2 óra múlva kezdődik. :( Így is este 10-re érek oda. :D

De legalább lesz időm szétfotózni az életem az 501-esekkel. :D :D ;):)

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na elkezdek intenzíven készülődni, majd elstartolok!

 

KÍVÁNOK MINDENKINEK NAGYON JÓ SZÓRAKOZÁST EGY NAGYON JÓ FILMHEZ!

 

Holnap új korszak köszönt ránk. Tudni fogjuk mi lett A Jedi visszatér után a galaxissal! :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.