Ugrás a kommentre

Premier megtekintés


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Akkor hivatalos..24.e...

 

Nem tudom, szerintem akkor lesz hivatalos, ha ezt meg is erősítik. És még addig is sok minden történhet... de sajnos tényleg naygon valószínű. :(

 

Mert komolyan felmerül a kérdés, hogy az év egyik legszebb családi ünnepét kell beáldozni 7. részért.. És nem mindegy, hogy apu csak fáradt fadíszítéskor, vagy ott sincs, mert moziban van... :cry:

 

1. A fa ráér. :D Este úgy sincs előadás, maximum a Jézuska két órával később jön.... :peace:

2. Az év legszebb ünnepe pont a SW VII premierje. Karácsony csak van minden évben, de ez csak egyszer az életben.

3. Nem tudsz elmenni rá a gyerekekkel? Ha úgy adódik én elviszem őket rá. Már ha érdekli őket a karácsony árnyékában ...

 

 

Nagyon szomorú vagyok, hogy tényleg csúsztatják a premiert, ráadásul ilyen időpontba. :para:

Az meg a másik, hogy tényleg elég valószínű, hogy belefutnék valamilyen spoilerekbe ezalatt az idő alatt... úgyhogy én tuti megnézem 18-án a filmet.

 

Én is, de ha lesz Ausztriában, én is tuti megnézem. Nekem szerencsére csak 30 km-t kell autóznom érte.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, szerintem akkor lesz hivatalos, ha ezt meg is erősítik. És még addig is sok minden történhet... de sajnos tényleg naygon valószínű. :(

1. A fa ráér. :D Este úgy sincs előadás, maximum a Jézuska két órával később jön.... :peace:

2. Az év legszebb ünnepe pont a SW VII premierje. Karácsony csak van minden évben, de ez csak egyszer az életben.

3. Nem tudsz elmenni rá a gyerekekkel? Ha úgy adódik én elviszem őket rá. Már ha érdekli őket a karácsony árnyékában ...

 

Betekintés szinten ismerkednek a rebels-szel és a Legofigurákból ismerik a star wars-t.

Még elég kicsik. Decemberre a kicsi 4 a nagy majdnem 6 lesz..

Szerintem ezt még kihagyják...

 

Remélem lesz éjféli premier, mert nálunk nagyon sűrű a 24. ei program, de igazad van, valószínüleg beáldozom a nap egy részét, ha úgy van..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látom SimonZ -ék már lehozták mint kész tényt. Bomarr jól megfogta a lényeget. Nagyon nehéz lesz úgy netezni egy hétig (a facebook -ot nem is említem), hogy ne derüljön ki semmi lényeges. Egy odu lesz ahova az ember elbújhat a világ elől. Ez. :D Persze mondhatjuk, hogy az EPI -nél is így volt, de egyrészt akkoriban a net fapados volt, másrészt meg jött a "Z" -s verzió és mindenki azt nézte. Hatalmas kárt okozva ezzel a Lucasfilmnek....

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Betekintés szinten ismerkednek a rebels-szel és a Legofigurákból ismerik a star wars-t.

Még elég kicsik. Decemberre a kicsi 4 a nagy majdnem 6 lesz..

Szerintem ezt még kihagyják...

 

Remélem lesz éjféli premier, mert nálunk nagyon sűrű a 24. ei program, de igazad van, valószínüleg beáldozom a nap egy részét, ha úgy van..

 

 

Bocsi, úgy emlékeztem, nagyobbak. Akkor tényleg hagyd ki.

 

Viszont megmondhatod, hogy Lucas bácsi Jézuskája apának ezt a filmet hozta, s neked ott kell lenned a moziban, mert különben jövőre nem kapsz semmit... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a baj, hogy ha Pesten élnék vagy Pest környékén, még akkor is necces lenne ez részemről karácsonykor, de úgy, hogy 250km-re, ez sajnos egyre valószínűbb, hogy nem fog összejönni. Akkor majd a Rogue One premierjén már részt tudok venni (közös nézés) ... reménység szerint.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek, engem elszomorított ez a dolog. Ezen az oldalon keresztül:

 

http://thewaltdisneycompany.com/contact-us/corporate-communications

 

lehet üzenni a Disney-nek. Nyilván csepp a tengerben, de akinek van kedve, társuljon be.

Írtam egy levelet angolul, ide bemásolom, aki úgy gondolja, küldje el, hátha. Ennél több ráhatásunk úgy sem lesz a dologra:

 

Dear Sir/Madame,

 

I am contacting you as I have recently learned that Star Wars Episode VII The Force Awakens will be presented in Hungarian cinemas one week later. Although I am aware of the reasons behind the decision I believe it is counterproductive in case of the Star Wars movies. As being a huge Star Wars fan myself, I would like to kindly ask you to reconsider your decision in case of the upcoming Star Wars Episode.

 

If you analyzed the Hungarian revenue of the previous Star Wars movies (which I am sure you did) you can see that there is a relatively huge Star Wars fan base in Hungary, which has generated a net revenue more than 3.1 million USD in 2005 in case of Star Wars Episode III by watching it at the Hungarian cinemas (this revenue was only 1.1 million USD for Czech Republic, in a European country which has quite the same population as Hungary – around 10,000,000 people).

 

As you can see watching Star Wars movies in cinemas has a tradition in Hungary, including attending worldwide premiers of them. This is because that the local fan base dedicated itself to watch Star Wars movies in cinemas, and most of the people would watch these movies more than once.

 

Considering the accelerated speed of information flow due to the internet, there is a significant spoiler risk that could potentially ruin the cinema experience of these people.

 

As the local Star Wars community has proved their commitment towards Star Wars franchise in the past, I kindly ask you to reconsider your decision about delaying the Star Wars Episode VII The Force Awakens premier in Hungary.

 

Thank you in advance,

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a baj, hogy ha Pesten élnék vagy Pest környékén, még akkor is necces lenne ez részemről karácsonykor, de úgy, hogy 250km-re, ez sajnos egyre valószínűbb, hogy nem fog összejönni. Akkor majd a Rogue One premierjén már részt tudok venni (közös nézés) ... reménység szerint.

A Rogue One premierje december 16-ra lett kitűzve. Ha itt is él majd az egy hetes csúszás akkor 23-án lesz a magyar premier. Az ep.8 lesz az első SW mozi ami májusban lesz bemutatva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocsi, úgy emlékeztem, nagyobbak. Akkor tényleg hagyd ki.

 

Viszont megmondhatod, hogy Lucas bácsi Jézuskája apának ezt a filmet hozta, s neked ott kell lenned a moziban, mert különben jövőre nem kapsz semmit... :)

ez jó! :lol:

 

Végülis nincs okunk panaszkodni, mert a legutóbbi trailerben kiírták nekünk, hogy ez év karácsonyán jön a film. Szóval... :P

"Lelőni! ..kivágni a nyelvét..és azt is lelőni!" ;p

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látom SimonZ -ék már lehozták mint kész tényt. Bomarr jól megfogta a lényeget. Nagyon nehéz lesz úgy netezni egy hétig (a facebook -ot nem is említem), hogy ne derüljön ki semmi lényeges. Egy odu lesz ahova az ember elbújhat a világ elől. Ez. :D Persze mondhatjuk, hogy az EPI -nél is így volt, de egyrészt akkoriban a net fapados volt, másrészt meg jött a "Z" -s verzió és mindenki azt nézte. Hatalmas kárt okozva ezzel a Lucasfilmnek....

 

 

Gyakorlatilag ha nem mész akkor fel a netre 1 hétig akkor szinte kizárt hogy valamit megtudjál a sztoriról. A facebook meg egyenesen tilos. Elvileg meg lehet oldani, az az időszak úgyis a családi összejöveteleké. Az EP1-nél meg a sztori vázlatát ismerte az ember ott nagyon nem lehetett belefutni spoilerbe.

Persze nem könnyü megállni, de megoldható.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Válaszolt a horvát mozi.

 

Hi Rita' date='

We will play the premiere in English, however we don't have a cinema in Osijek, only in Zagreb and Split. We will definitively have a special event in Zagreb so it will be worth a trip.

Best regards,

Your Cineplexx team[/quote']

 

 

Lehet sírni, hogy nálunk egy héttel később lesz premier, vagy lehet megragadni a lehetőséget és egy filmnek két premierjén is részt venni.

Részemről, megpróbálom összekötni azzal hogy a másodunokatesóm Zágrábban él :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek! Én nem is tudtam, hogy a Disney haragszik ránk! Én egy bécsi kiruccanásban benne vagyok, amúgy is egy évben többször is el szoktam menni oda. Ez nekem pont jó lenne, mert ez van a legközelebb és én egy kukkot sem tudok angolul, a német nyelvvel viszont viszonylag elboldogulok.

Ha esetleg nem jön össze a bécsi kirándulás, akkor elmegyek arra az időre a mamámhoz, ott ugyan is nincs net. :D (Mondjuk itthon is mobilnetet használok, de mamámnál a telefonáláshoz is alig van térerő, nem hogy mobilnetezéshez :D )

A levelet persze én is megpróbáltam elküldeni, de nekem valami errort dobott ki, miután a "submit" feliratra kattintottam.

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nekem közelebb van mint Bécs :)

Rajmesz: az viszont jó, együtt ünneplitek a premiert, aztán nem angol hanem német vetítésre ülsz be.

Kicait off lesz. Nekem teljesen mindegy, mikor van a premier, mert a család 100 felé van szakadva és családon belül is bizonyos felek között háború van, szóval, mint kb 4-5 éve, idén sem lesz karácsonyom (karácsonyunk a "családommal").

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Válaszolt a horvát mozi.

 

Lehet sírni, hogy nálunk egy héttel később lesz premier, vagy lehet megragadni a lehetőséget és egy filmnek két premierjén is részt venni.

Részemről, megpróbálom összekötni azzal hogy a másodunokatesóm Zágrábban él :)

 

Kár hogy nincs Eszéken..Az csak 50 km lenne. Zágráb, viszont 300, szóval 1 hét "čekaj" lesz..

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A fórum hungary nem írt még? Kár, hogy nem az Intercomnál vannak a jogok. Az befolyásosabb cég.

 

Kb. két, vagy három napja írtam nekik e-mailt, de még nem válaszoltak (mondjuk ahogy elnézem a facebook oldaluk sem mostanában frissült utoljára).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sziasztok,

 

Döbbentem olvastam az itteni híreket, el sem hiszem!

Nem tudom, hogy mi lesz Karácsonykor, de ha esetleg külföldre kell menni, akkor fel tudok ajánlani 6 helyet (rajtam kívül!) a kocsimban ingyen, mivel céges autóm van. Csak a kinti ország autópályamatricáját kéne összedobni.

Persze ehhez jó lenne találni egy MOM park szerű mozit is (eredeti nyelvű adás).

Azért remélem erre nem kell sort keriteni....

Szerkesztve: - Knight
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.