Ugrás a kommentre

Premier megtekintés


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Én se hittem a szememnek, hogy feltűntél. :) Meg is nézem a videót amit anno készítettél. :D

 

Melyik verziót nézed?:)

 

Én még minden pillanatára emlékszem annak az estének. Basszus, pár nap múlva lesz 10 éve!

 

Mindenképpen kell majd elötte - utána videó! Azóta van egy Gopro is, úgyhogy a becsempészés könnyebb lesz:) Bár a mobilos korszakban ez már nem nagy szám.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha sokan akarunk menni Bécsbe, akkor szerintem célszerűbb vonattal. Bár ennek rengeteg hátránya van, hogy hová tesszük a táskát, amit hozunk vagy valamilyen cuccot, akkor ha úgy jön be a vonat, hogy órákkal előtte (ez szándékosan is tervezhető így, ekkor jöhet egy városnézés ;) ) akkor ha késő délután/este/éjjel lesz a premier akkor olyan későn nem valószínű, hogy találunk visszafelé vonatot így akkor kell egy éjszákara hotelben lennünk.

Mondjuk én benne lennék egy ilyenben egy ilyen jó társasággal. ;) és másnap, frissen ki is beszélhetjük az epizódot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

26-30 euró a vonat (oda-vissza) + majd a helyi közlekedés (biztos kell majd, főleg ha várost is nézünk előtte/utána) 40-50 euró egy éjszaka egy normálisabb hotelben, a mozijegy, hát fogalmam sincs, hogy az mennyi lehet. 20 ezer től+ a mozijegy 25 ezer-ig + a mozijegy + a helyi közlekedés. Mozijegyre kb 20 eurót tippelek, helyi közlekedésre kb 15 eurót. Ha ügyesek vagyunk szerintem 30 ezerből megússzuk az egészet + mindenki ízlés szerint egy kis költőpénz.

U.i.: én sem ismerek itt senkit, de ez nem hátráltat meg attól, hogy egy ilyet összehozzunk. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zágrábban élő ismerős szerint Bp-ről öt óra alatt lent van a vonat, és retúr jegy esetén 60%-ot kell fizetni.

Ja, és náluk egyáltalán nincs szinkron, mert támogatják az angolul tanulást. Úgyhogy remélhetőleg nem lesz nagy gyilkolás a feliratos jegyekért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Haha. Persze, rá fogok keresni arra is :)

http://www.booking.com/hotel/hr/villa-antunovac.hu.html?sid=64dfa6cdacb9b70911a4b2a687a7f6e6;dcid=4;checkin=2015-12-17;checkout=2015-12-18;dist=0;group_adults=2;no_rooms=1;srfid=02d2bb3f4f302c6a3333d44504e659c27afdbecfX14;type=total;ucfs=1&

Ez viszont surf nélkül is barátságosnak tűnik. 17-én és 18-án meg lehet várost nézni, ha már úgyis kiveszünk szabadnapot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még reménykedem, hogy itthon is a világpremier napján mutatják be, hivatalos időpont nálunk még nincs.

 

Sajnos van. Dec.24. :

 

"Ja, és a magyar bemutató hivatalos dátuma: 2015. december 24. Szép kis karácsonyunk lesz!"

 

------------------------------------------------

 

 

Más: én továbbra is fel tudom ajánlani, hogy ha valaki elbumlizik Szombathelyig dec.18-án, azt nagyon szívesen kiviszem Ausztriába moziba. Ingyen és bérmentve. A negatívum annyi, hogy német nyelvű lesz a film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De a forgalmazó honlapján fent van a dátum.

Igen, de hibás címmel :nana: Hivatalosan nem Star Wars: AZ Éberedő Erő?

 

Egyébként amíg IMDb-re nem kerül fel a magyar premier én addig bizakodó vagyok :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként amíg IMDb-re nem kerül fel a magyar premier én addig bizakodó vagyok :clap2:

Az imdb kicsit hasonló a wikipédiához: szinte bárki szerkesztheti. A már bemutatott filmek terén megbízható forrás, de a jövőbeli projekteknél messze nem.

 

Én egy angol nyelvű előadásra szívesen elmegyek Bécsbe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De a forgalmazó honlapján fent van a dátum.

Igen ezt már láttuk pár hete de hivatalos, nagy beharangozással járó hír nem jött róla. Most az, hogy el van dugva egy honlap 9587 -ik zugában....hááát lehet hivatalos az is persze de fura. :) Ez nem a szomszédok folytatása lesz. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A filmes lapok már lehozták, hogy ez a hivatalos dátum. Olyanok is akik napi kapcsolatban van a forgalmazókkal.

 

"A magyar forgalmazótól kapott információk szerint a Star Wars: Az ébredő Erő 2015. december 24-én debütál a magyar mozikban" [a linkenlt cikk második bekezdése]

 

Ennél nagyobb bejelentésre szerintem nem érdemes számítani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Emlékszel anno az Intercom keményen reklámozta az SW -t. Nekem csak azért érthetetlen ez, mert több csatornán jön az infó a bemutatóról, kivéve a hivatalost. :) Persze megértem, hogy nem verik nagy dobra ezt a csúszást...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én biztos, hogy nem megyek "idegen" terepre. Ha megyünk külföldre moziba, akkor én biztos, hogy csak német nyelvű területre megyek. Mivel az angol "tudásomat" ahoz lehetne hasonlítani, hogy adott egy lipóti 3 kilós kenyér és arról leesik egy apró morzsa. Nos, a 3 kilós kenyér az angol nyelv, a morzsa meg az angol "tudásom".

A német nyelvel viszont elboldugolok. Szoktam nézni német szinkronos filmeket is (főleg 2. vh-s filmeket) hogy teszteljem mennyit értek meg. Ha tükörfordítani akarok, átlag 3X hallgatok meg egy momdatod, különben a film teljes egészét érte (mivel vannak szavak, amiket nem tudom mi és akkor szótárazni kell és akkor általában vagy5 szót kell megnéznem, mert ha ugye ismeretlen a szó és nem értem akkor mindig másik szót "hallok" ki.)

Nos, tehát akkor én Ausztrián meg Németországon kívül sehova nem megyek. És mivel utálom az angol nyelvet, ezért, ha megyünk (Ausztria vagy Német o.) akkor csak német szinkronnal nézem meg.

Természetesen majd itthon is megnézem majd, akkor természetesen magyar szinkronnal.

Különben filmek terén szinkron párti vagyok, de az eddigi animációs sorozatok (főleg a Rebels) szörnyen rémes a magyar szinkron, ezért azokat kivételesen angolul, magyar felirattal nézem. De a filmek idáig hál' Istennek normálisan voltak szinkronizálva és ez úton remélem, hogy az új trilógia is normálosan lesz szinkronizálva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgyse fogom kibírni, hogy el ne olvassam a megjelenő reakciókat, kritikákat. Persze a Zorigó meg hasonló """mértékadó""" portálok majd jól lehúzzák a filmet, hogy "milyen rókabőr, meg koppintás", meg ilyenek, de tehetnek majd egy szívességet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.