Ugrás a kommentre

Napló topic


Donát

Ajánlott hozzászólás

2005. 05. 18.

 

Emberek! Rajongók! Fórumozók! Elérkezett a nagy nap! Nem sokára indulok a premierre, hogy megnézhessem azt a filmet, ami eddig a legtöbb évet vette el az életemből? ma ? azaz holnap ? végre megtekinthetem a harmadik részt. Szólnék további két dologról: a naplóm felkerült a starwars.hu-ra, és be is jött a társaimnak, aminek én igazán örülök, a másik pedig, hogy a Star wars EpisodeIII fórum elérte az 50000 hozzászólást, melyből én 2500-at hoztam össze. Gratulálok nektek, és egyúttal köszönök mindent, kedves fórumozók. Ja és még valami: a topicban én lettem a 2004-es év hőse. :D Na, megyek, ideje megnéznem a filmet! :D

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pont az volt a jó, hogy mintha az istenek is a bemutatóra készültek volna.

Pont ugyanezt gondoltam, mikor 19-én reggel ballagtam Pesten, és esett az eső. Ja és halálra is izgultam magam, hogy milyen lesz a film. Nem is törődtem az idővel :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit furán éreztem magam, hogy vége van, de nálam tovább tartott ez az állapot. Egymás után kétszer megnéztem, így nem volt ideje a két nézés között leülepedni a filmnek. Az egy héttel későbbi harmadik nézésnél múlt el. Akkor is olyan izgatottan vártam a mozizást, mint az első alkalomkor, csak éppen már tudtam, hogy mi van a filmben. Akkor már nem annak szólt az izgi állapot, hogy vajon miről fog szólni, hanem hogy ismét láthatom és most már rendesen figyelhetek a részletekre is. Az Order66-nál sikerült ismét elérzékenyülni :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel mélységesen egyetértek. Akkor meg voltam lepődve a reakciómon, mert nem tudott egy filmbeli ugyanazon jelent megríkatni másodszorra, ez meg többször is :rock: Azóta a ríkatás már nem, de az érzékenyülés még mindig jön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2005. 05. 19.

 

 

Láttam a Star wars EpisodeIII-at! :rock: Ugye milyen meglepő? A film nagyon jó, részletes kritikát holnap olvashattok, ha minden igaz. Egyszerűen fantasztikus volt, mind a hangulat, mind a film. Ezt még meg kell néznem jó néhányszor?

 

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2005. 05. 19.

 

 

Láttam a Star wars EpisodeIII-at! :rock: Ugye milyen meglepő? A film nagyon jó, részletes kritikát holnap olvashattok, ha minden igaz. Egyszerűen fantasztikus volt, mind a hangulat, mind a film. Ezt még meg kell néznem jó néhányszor?

 

 

Donát

Ezt a kritkát én nem olvastam, vagy csak nem emlékszem? :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bizony, vannak emberek, akik csak ígérik-ígérik, hogy írnak majd kritikát, aztán csak nem tartják meg. :rock:

(Természetesen Donátot nem ide sorolom. :clap: )

Háhááááá! Ugye, ugye! Már letettem arról, hogy valaha is írsz róla. :lol: De azért mégis jó lenne. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

2005. 05.31.

 

Több mint másfél év után lezárul a naplóm. Ha azt mondanám, hogy könnyű volt irogatni, hazudnék, egyáltalán nem volt az. De ez nélkületek, többi rajongók nélkül nem jöhetett volna létre. S ez a napló a minimum, amit azért a 2 évért, amit tőletek kaptam, tehettem. Remélem, jól esett olvasgatni, miben is volt részünk az elmúlt másfél évben.

 

A végére nem maradt más hátra, minthogy köszönetet mondjak nektek, akik megajándékoztatok két szép évvel!

 

Very Special Thanks To Tibur555

 

Továbbá. Köszönet a portálnak, az oldalnak, amely önzetlenül, non-profit módon annyi mindent adott nekem, és rajongó társaimnak, azaz:

 

Köszönet a starwars.hu szerkesztőségének

 

Közülük külön kiemelném a hírszerkesztők egyik és másik királyát, azaz Plokoomot és Atlast, akik játék, spoiler és egyéb hírekkel emelték az oldal színvonalát, és tették naprakésszé a portált.

 

Emellett természetesen külön köszönet ROYAL GUARDNAK, aki a honlap főszerkesztője.

 

És persze a fórumozók: Plokoom, Atlas, Tibur555, Ody Mandrell, Jedi Master Yoda, B?omarr, Turegga, Obi1, SimonZ, Dzséjt, Forceuser, Darth Metró, Csattanogacsucsu, Buba Fett, Billbringi, , Lokatelli, Kudarbumat, Llew, Priest, Yodamester, Shandra, Brigichan, Knight, Leia Skywalker, Csincsilla, Darthmarco és persze még sokan mások (sajna mindenkit nem tudok most felidézni.)

 

Szóval nagy-nagy köszönet nektek, fórumozók, hogy szebbé, örömtelibbé varázsoltátok minden napom, és ne feledjétek: amíg tehetem, veletek leszek!

 

Az Erő legyen veletek!

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mikor elkezdted beilleszteni a befejező fejezet előszavát, én már azt hittem ott vége a naplónak. Már ott megköszöntem, hogy írtad ezt a naplót és dokumentáltad közös élményeinket, és várakozásunk izgalmát.

 

Most mégegyszer megköszönöm kitartásodat, és elképesztő precizitásodat.

 

Csak gratulálni tudok. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1138 THX Donát. Remek ötlet volt ez a napló, és nagy kitartásról és elszántságról tesz tanúbizonyságot, hogy végig is írtad. És végig magas színvonalon. Őszintén mondom, tanulhatnék tőled, ami a kitartást és az elszántságot illeti. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 10 évvel később...

Előkerült az archívumom mélyéről egy amolyan könyv-féleség amit Phobos szerkesztett még anno az EPIII előtti és utáni történésekről. Nagy részletességgel öleli fel a film készültének szinte minden hírét, rengeteg fényképpel ellátva. Akit érdekel annak át tudom küldeni. A mű részletességét jól jelzi, hogy 290 oldalas, pdf munkáról van szó. Aki kicsit bepillantást akar nyerni akkoriban hogy mentek a dolgok az sw háza táján és a fórumokon milyen hírek jöttek, annak jó szívvel ajánlom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.