Ugrás a kommentre

Erdei csata az Endor holdon


Lenci

Ajánlott hozzászólás

Amúgy, ki is mondta, hogy a mese halála, ha realisan próbáljuk megközelíteni? :wink:

Ezt én mondtam, nem hiszem, hogy a topik azért jött létre, hogy az AT-ST hatékonyságáról beszélgessünk. De minden kétséget kizárva ez is érdekes.

Egy biztos, kemény fák vannak az Endoron.

 

Abban az a fura, hogy a két említett fatörzs sokkal vastagabb amikor beleütközik a lépegetőbe, mint amikor az Ewok-ok levágják őket.....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bármit bele lehet magyarázni az Endori csatába, hogy miért nyertek, meg hogyan, de sztem egyszerűen rossz volt. Az ewok faj legalább akkor hiba mint a gungan-ek. Aranyosak persze, de hát azért vicces az egész csata...És erre mondhat bárki bármit akkor is így van... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 évvel később...
Bármit bele lehet magyarázni az Endori csatába, hogy miért nyertek, meg hogyan, de sztem egyszerűen rossz volt. Az ewok faj legalább akkor hiba mint a gungan-ek. Aranyosak persze, de hát azért vicces az egész csata...És erre mondhat bárki bármit akkor is így van... :)

Nem tudom....nekem 11 évesen természetes volt az egész. Miért lenne hiba az ewok és a gunga faj? Ezt nem értem. Épp az a jó az egészben, hogy ilyen lények is szerephez jutnak. A gungákat most hagyjuk, mert off, de az ewokok igen is intelligensek voltak. Mint láttuk, nem a technikai fejlettségük döntött, ami már a mondanivalóval hozható összefüggésbe. Az individum mindig előbbre való a technokrata hozzáállásnál, és le is győzi azt.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor Wicket fejbe vágja magát a parittyával? :) Az olyan Jar Jar -os. :D

Meg ott van még a speeder ellopása a kormányba kapaszkodva libegéssel és az indába vagy mibe való belekapaszkodással, az AT-ST macihúzása és a civakodás Csubival az AT-ST-ben. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is nagyon jó csata. Megfelelően vicces, nincs túlzásba víve, mint az ep1-ben. Ennek ellenére tud komoly lenni. Hogy az ötletes megoldásokról ne is beszéljek, ahogy a macik felül kerekednek a birodalmiakon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor egy mezei lézerlövedék egyenesen a halálba küldené ezeket a birodalmi lépegetőket :)

Milyen mezei lövés? A mezei lézerlövés a puska, és nem láttam olyat, hogy az szétvitte volna. Az AT-ST meg csak szét tud lőni egy másikat, elvégre nem kifejezetten AT-AT, AT-RT vagy AT-TE minőségű jószágok. Ezek könnyű páncélzatú vacakok, mint egy hósikló.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.