Ugrás a kommentre

Zene


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Én meg a főkékség második bunyója alatti zenét vettem volna szívesen de túlságosan nem éltem bele magam. Az illetékesek úgy lehetnek vele hogy az öreg már úgyis elég zenét kapott a starwars.com-ra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja. Azt írják hogy valamikor a közeljövőben jó lesz.

 

Azért a biztonság kedvéért feltoltam datára is a mjuzikot.

Kallus_Stays_Behind.mp3

 

 

A zene ez alatt a jelenet alatt hátborzongató :para:

Hátha az albumra felkerül. Kihagyott ziccer lenne kihagyni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon szép a mostani mjuzik. :)

 

Mon Mothma's Speech.mp3

 

Szívesen! :)

 

 

Köszi Rog! Áttértél a datára?

Szívesen!

Csak ideiglenesen tértem át mert a jumpshare oldala egy időre bedöglött és gátolva lett az onnan való letöltés. Lentebb a jumpshare-es linken is megvan a Kallus-os mjuzik.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyre erősödik bennem az érzés hogy felhagyok a zenék átalakításával és posztolásával. Ha a negyedik szezon indulása után a következő zene megjelenését követő pár napban nem teszem be a letölthető változatot akkor nem is fogom.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kanan and Ezra.mp3

Szívesen! :)

A mostani fináléhoz szerintem ütősebb mjuzikot is mellékelhettek volna és akad is néhány. Kár érte.

Köszi ezt és az egész évados munkádat!

 

Egyre erősödik bennem az érzés hogy felhagyok a zenék átalakításával és posztolásával. Ha a negyedik szezon indulása után a következő zene megjelenését követő pár napban nem teszem be a letölthető változatot akkor nem is fogom.

Miért, mi a gond? Én sajnálnám, ha abbamaradna a dolog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi ezt és az egész évados munkádat!

Szívesen! :)

 

 

Miért, mi a gond? Én sajnálnám, ha abbamaradna a dolog.

Az van hogy egy tahó a YouTube-on néhány Rebels-zenés vidimnél elég durva kommentekkel sértegetett a mjuzikok miatt én meg túlságosan mellre szívtam. A tahó mellett a zenékre is dühös lettem és úgy döntöttem hogy ha olyan atrocitások érnek a zenék miatt akkor nem foglalkozok velük többet. Sokan mondták már hogy az olyan alakokkal nem kell törődni de nekem az nem igazán sikerül. Még nem igazán higgadtam le abból a szempontból de arra azért időközben rájöttem hogy ha leállnék a mjuzikposztolgatással akkor magammal és az itteni érintettekkel is kitolnék. Szóval van esély arra hogy megmásítom a zeneposztolgatás felfüggesztését illető elhatásozásomat és folytatom a dolgot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak az első és a második szezon zenéit tettem fel oda aztán leálltam a videóformátummal. Törölni meg nem akarom őket mert be vannak ide linkelve de azokkal nem akarok foglalkozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.