Ugrás a kommentre

A spin-off filmekről, általában


JakeSully

Ajánlott hozzászólás

A Disney azt méri fel mit akarnak a régi rajongók. Az olyanok véleményét akik az előzményeken nőttek fel és szeretik őket, telibe sz*rják.

Nézd meg még egyszer az RO-t vagy a Rebelst, és te magad is rájössz, miért nem igaz ez.

 

Ööö, a Disney csak birtokolja a jogokat, a filmeket és minden mást a Lucasfilm intéz. Szóval ők készítik a filmeket. A Disney -nek maxRimum a marketing jut., ha jól tudom.

Sajnos ez tévedés, a Disney ebben a témában az atya úr isten. Bob Iger szava nagyjából isteni kinyilatkoztatás. Aki birtokolja a jogokat, az a mindenható. A Lucasfilm készíti a filmeket, de a Disney szó szerint bármibe beleszólhat. A film történetétől kezdve a készítők által fogyasztott kávé márkájáig. :)

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézd meg még egyszer az RO-t vagy a Rebelst, és te magad is rájössz, miért nem igaz ez.

Nézd meg a TCW kaszáját. Egy népszerű sorozat volt. Mégis elkaszálták, mert az előzmény trilógia korszakához kapcsolódik. És ne azt mond hogy azért mert a CN műsorán ment. A fennmaradó évadok ugyanúgy mehettek volna akár netflixen is mint a 6.évad.

Persze kiadtak egy két sztoriszálat, de messze nem az összeset. Ha annyira számítana a PT kedvelők véleménye, akkor nem kaszálják el vagy pedig MINDEN fennmaradt történetet kiadnak más formában.

Rebelsben lévő utalások meg mind Dave Filoni érdeme, ha ő nem lenne ennyit se kapnánk.

Rebelset meg köszi de nem nézem újra. Egyszer megnézek minden részt, hogy képben legyek. De többször nem bírnám. Sehol nincs a TCW-hoz képest. Olcsóbb is, gyerekesebb is. Ha nem lett volna a TCW valószínűleg jobban bírnám, de mivel van mihez hasonlítani így látszik mennyivel gyengébb.

RO esetében van valami haladás , de ez nekem még mindig kevés.

Elnéztem volna pár szeparatista vagy köztársasági hajót a felkelőknél, amik mondjuk elpusztulnak a film alatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A TCW drága is volt meg nem is passzolt az új vonalba. Jól láthatóan nem akartak foglalkozni már vele ami valahol érthető, hisz öt évad lement belőle. A bónuszért meg hálásak lehetünk. Az hogy ez mennyire jó vagy rossz megint csak saját ízlés dolga.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Star Wars-nak elég nagy húzóereje van, így szerintem a Régi Köztársaság, vagy a Jedik hajnala korában játszódó filmeknek is nagy sikerük kell, hogy legyen. Egy idő után talán ilyen filmekkel lehetne új néző közönséget bevonni, olyanokat, akik majd idővel azt se tudják, hogy melyikkel kezdjék és talán egy vadonatúj szereplőket és eseményeket felvonultató film mellett teszik le a voksukat.

 

Remélem, hogy csinálnak a régi időkben játszódó filmeket. Egy idő után meg kell, hogy lépjék, ha változatosságot akarnak, és nem szeretnék, hogy kifulladjon a dolog. Vagy ha nem is filmeket, akkor legalább regényeket és képregényeket adjanak majd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézd meg a TCW kaszáját. Egy népszerű sorozat volt. Mégis elkaszálták, mert az előzmény trilógia korszakához kapcsolódik. És ne azt mond hogy azért mert a CN műsorán ment. A fennmaradó évadok ugyanúgy mehettek volna akár netflixen is mint a 6.évad.

 

Gondolom ezt megoldani annyi jogi problémával és ennek következtében annyi anyagi ráfordítással járt volna amennyiről a Disney úgy gondolta nem éri meg.

 

Remélem, hogy csinálnak a régi időkben játszódó filmeket. Egy idő után meg kell, hogy lépjék, ha változatosságot akarnak, és nem szeretnék, hogy kifulladjon a dolog. Vagy ha nem is filmeket, akkor legalább regényeket és képregényeket adjanak majd.

 

Egy idő után meg is lesz, csak türelem.

 

 

Eléggé fárasztó, minden egyes új produkció bejelentése alatt azt olvasni, hogy miért nem 1000 évvel erre vagy arra játszódik, meg hogy minek kell már megint egy film ebbe az érába, pláne egy olyan oldalon ahol elvileg rajongók vannak.

Én örülök mindenféle új dolognak, mert a kedvenc Univerzumomat építi és nem érdekel mikor, hol teszi ezt, amíg újat tudok meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eléggé fárasztó, minden egyes új produkció bejelentése alatt azt olvasni, hogy miért nem 1000 évvel erre vagy arra játszódik, meg hogy minek kell már megint egy film ebbe az érába, pláne egy olyan oldalon ahol elvileg rajongók vannak.

Én örülök mindenféle új dolognak, mert a kedvenc Univerzumomat építi és nem érdekel mikor, hol teszi ezt, amíg újat tudok meg.

Erre én is felfigyeltem. Tényleg szinte minden magyar oldalon ezt olvasni. De ez jó mert látszik, hogy egyre többen akarunk más korszakokba elmenni. Nem tudom külföldi oldalakon mit gondolnak, de ha ott is ez megy, akkor remélem a Disney felfigyel erre. Én se akarok 10-20 évet várni egy régi köztársaság filmre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erre én is felfigyeltem. Tényleg szinte minden magyar oldalon ezt olvasni. De ez jó mert látszik, hogy egyre többen akarunk más korszakokba elmenni. Nem tudom külföldi oldalakon mit gondolnak, de ha ott is ez megy, akkor remélem a Disney felfigyel erre. Én se akarok 10-20 évet várni egy régi köztársaság filmre.

Szerintem nem lesz 10-20 év. De minimum 5 évig biztosan nem lesz régi köztársaságos sztori, különösen nagyvásznon. Másként (mint pl. könyv, képregény, esetleg játék) lehet hogy jön, de egy ideig ezek sem lesznek ebben a korban.

Illetve azt látni filmek terén, hogy amik jönnek, azok leginkább az OT körül játszódnak, na meg persze maga a 3. trilógia. Ezt főképp azért van így, mert mint tudjuk jól, a PT miatt sok rajongó elfordult az SW -től, és ezt a réteget akarják visszahozni azzal, hogy e korszakokban játszódnak a filmek. De persze mint azt Dzséjt is mondta, fokozatosan adagolják a PT -s cuccokat: a 7. epizódban pl. a klónok, a RO -ban konkrét szereplők, és a 8. részben is esélyes, hogy PT -s dolgok köszönnek vissza, elég csak Canto Bight -ra gondolni. :)

Viszont a régi köztársaság kora igazság szerint csak a hardcore rajongóknak kedvezne, mert igazság szerint "mi" tudjuk jól, hogy mik voltak ott, viszont az átlagnéző nem. És az átlagnéző amikor SW -re ül be, azt tudja, hogy lesz benne űrcsata, fénykard, gonosz birodalom, lázadók/ vagy éppen szepik és köztársaságiak. A régi köztársaság kora még az EpI -nél is másabb lenne, és ha már az első résszel nincsenek megbarátkozva sokan, akkor azzal/azokkal meg aztán pláne. Lehet, hogy egy film után olyan utálat lenne a régi köztársaság felé, mint anno a PT.

Persze amit fentebb írtam, az csak egy szemlélet. Lehet, hogy sokaknak tetszeni fog, ki tudja, viszont az biztos, hogy nem fognak rögtön nekikezdeni egy régi korszakban játszódó filmnek, mert ahhoz idő kell. Mivel hát mint már korábban említettem, még építik információmorzsákkal azt az időszakot.

 

Most biztos azt gondolnátok, hogy én nem akarok régi köztársaságban játszódó filmet/filmeket. De, nagyon is akarok, viszont ahhoz, hogy kapjunk ilyen filmet/filmeket, idő és nem mellesleg türelem szükséges. Először fejezzék be az ST -t, illetve utána már megvan szerintem az elkövetkezendő 2-3 évre hogy mik is jönnek (ugye az Obi-wan film mostmár félhivatalos, ezen kívül nagyon pletykálják Bobát, JABBÁT! :lol: stb. ) Illetve szerintem amint vége a 9. epizódnak, elkezdik feltölteni a 6-7 közötti időszakot - ugye jön egy új animációs sorozat, ami 99%, hogy ebben a korban fog játszódni, ezek mellett pedig jönnek még könyvek, képregények, játékok az EpI - IX korszakában, és ne feledjük, hogy már voltak olyan híresztelések, hogy a Lucasfilm gondolkodik egy 4. trilógiában, szóval ha ott minden jól megy, akkor a következő évtized vége felé már jön is a 10. epizód. Ezek mellett pedig marad még idő régi köztársaságbeli filmekre. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézd meg a TCW kaszáját. Egy népszerű sorozat volt. Mégis elkaszálták, mert az előzmény trilógia korszakához kapcsolódik.

Akkor minek csinálták meg a hatodik évadot? És minek pakolják tele az új alkotásaikat az előzmény-trilógiára tett utalásokkal? Ez a prequel fanos sértettség minden egyes új produktummal egyre értelmetlenebb lesz. A Forces of Destiny-nek már vannak epizódjai amik teljes egészében a prequel érában játszódnak. És teljesen mindegy hogy kritikailag mit gondolunk a Force of Destiny-ről (én nem sokat): a jel ebből ahogy az összes Disney produkcióból az hogy az ég adta világon semmi bajuk a prequelekkel. A Klón-háború pedig elég alaposan ki lett vesézve. Ráadásul a hírek szerint nem is nagyon volt rentábilis a TCW: Lucas állítólag rendre kipótolta saját zsebből a büdzsét. Márpedig ha ez igy van akkor finaniszirozhatatlan is volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom ezt megoldani annyi jogi problémával és ennek következtében annyi anyagi ráfordítással járt volna amennyiről a Disney úgy gondolta nem éri meg.

 

 

 

Egy idő után meg is lesz, csak türelem.

 

 

Eléggé fárasztó, minden egyes új produkció bejelentése alatt azt olvasni, hogy miért nem 1000 évvel erre vagy arra játszódik, meg hogy minek kell már megint egy film ebbe az érába, pláne egy olyan oldalon ahol elvileg rajongók vannak.

Én örülök mindenféle új dolognak, mert a kedvenc Univerzumomat építi és nem érdekel mikor, hol teszi ezt, amíg újat tudok meg.

 

Nekem meg az fárasztó mindig olvasni sok helyen, mennyire jó, hogy a klasszikus trilógia vonalát követik jobban, és az előzménytrilógia elemeinek pedig nagyrészt hátat fordítanak.

 

Erre én is felfigyeltem. Tényleg szinte minden magyar oldalon ezt olvasni. De ez jó mert látszik, hogy egyre többen akarunk más korszakokba elmenni. Nem tudom külföldi oldalakon mit gondolnak, de ha ott is ez megy, akkor remélem a Disney felfigyel erre. Én se akarok 10-20 évet várni egy régi köztársaság filmre.

 

Én is hasonlóan érzek.

 

Szerintem nem lesz 10-20 év. De minimum 5 évig biztosan nem lesz régi köztársaságos sztori, különösen nagyvásznon. Másként (mint pl. könyv, képregény, esetleg játék) lehet hogy jön, de egy ideig ezek sem lesznek ebben a korban.

Illetve azt látni filmek terén, hogy amik jönnek, azok leginkább az OT körül játszódnak, na meg persze maga a 3. trilógia. Ezt főképp azért van így, mert mint tudjuk jól, a PT miatt sok rajongó elfordult az SW -től, és ezt a réteget akarják visszahozni azzal, hogy e korszakokban játszódnak a filmek. De persze mint azt Dzséjt is mondta, fokozatosan adagolják a PT -s cuccokat: a 7. epizódban pl. a klónok, a RO -ban konkrét szereplők, és a 8. részben is esélyes, hogy PT -s dolgok köszönnek vissza, elég csak Canto Bight -ra gondolni. :)

Viszont a régi köztársaság kora igazság szerint csak a hardcore rajongóknak kedvezne, mert igazság szerint "mi" tudjuk jól, hogy mik voltak ott, viszont az átlagnéző nem. És az átlagnéző amikor SW -re ül be, azt tudja, hogy lesz benne űrcsata, fénykard, gonosz birodalom, lázadók/ vagy éppen szepik és köztársaságiak. A régi köztársaság kora még az EpI -nél is másabb lenne, és ha már az első résszel nincsenek megbarátkozva sokan, akkor azzal/azokkal meg aztán pláne. Lehet, hogy egy film után olyan utálat lenne a régi köztársaság felé, mint anno a PT.

Persze amit fentebb írtam, az csak egy szemlélet. Lehet, hogy sokaknak tetszeni fog, ki tudja, viszont az biztos, hogy nem fognak rögtön nekikezdeni egy régi korszakban játszódó filmnek, mert ahhoz idő kell. Mivel hát mint már korábban említettem, még építik információmorzsákkal azt az időszakot.

 

Most biztos azt gondolnátok, hogy én nem akarok régi köztársaságban játszódó filmet/filmeket. De, nagyon is akarok, viszont ahhoz, hogy kapjunk ilyen filmet/filmeket, idő és nem mellesleg türelem szükséges. Először fejezzék be az ST -t, illetve utána már megvan szerintem az elkövetkezendő 2-3 évre hogy mik is jönnek (ugye az Obi-wan film mostmár félhivatalos, ezen kívül nagyon pletykálják Bobát, JABBÁT! :lol: stb. ) Illetve szerintem amint vége a 9. epizódnak, elkezdik feltölteni a 6-7 közötti időszakot - ugye jön egy új animációs sorozat, ami 99%, hogy ebben a korban fog játszódni, ezek mellett pedig jönnek még könyvek, képregények, játékok az EpI - IX korszakában, és ne feledjük, hogy már voltak olyan híresztelések, hogy a Lucasfilm gondolkodik egy 4. trilógiában, szóval ha ott minden jól megy, akkor a következő évtized vége felé már jön is a 10. epizód. Ezek mellett pedig marad még idő régi köztársaságbeli filmekre. :)

 

Ha a Régi Köztársasággal vagy az első Jedikkel foglalkozó regények és képregények jönnek, nekem az is jó. Már amúgy is kétszer is tettek utalást a Lucasfilm Disney illetékesei, hogy vannak ilyen terveik.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem meg az fárasztó mindig olvasni sok helyen, mennyire jó, hogy a klasszikus trilógia vonalát követik jobban, és az előzménytrilógia elemeinek pedig nagyrészt hátat fordítanak.

A köztársasággal foglalkoztak 16 éven át, miközben a Birodalom érájához hozzá sem szagoltak, akkor már 30 éve. Hát igen, nagy tragédia, hogy most már legalább három éve foglalkoznak egy 30 éven át hanyagolt korszakkal, miközben senki sem fordított hátat az előzmények elemeinek sem. Basszus, ti csukott szemmel nézitek a Rebelst vagy a Rogue One-t? Vagy a prequel-gyűlölők mintájára ignoráltok mindent, ami cáfolja a szavaitokat? Mi kéne nektek ahhoz, hogy elfogadjátok, hogy a Lucasfilm nem sz*rja le az ep1-2-3-at? :roll:

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Láttam és észrevettem az utalásokat a Lázadókban és a Zsivány Egyesben. Én nem erről beszéltem. Hanem azokról a véleményekről, cikkekről, akik pont azt állítják, hogy csak a klasszikus trilógia elemei, feelingje jó és minden más elem sz** a Star Warrs-ban. Ők azok, akik nem veszik észre az utalásokat és beszélnek a hátat fordításról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De az ilyen idiótákkal meg minek kell foglalkozni? Ráadásul pont itt nem is olvashatsz ilyet, ellenben azzal, hogy minden új projektnél előjön itt is, hogy "hátmermérmármegintOT, mérnem1000évvelezelőtt" vagy "mérnemklónháború".

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már nem foglalkozok. Egy idő után el sem olvasom.

Az ember a vágyait meg szereti kifejezni, úgyhogy amíg nem lesz valamilyen projekt amely a kedvenc elemeimmel, korszakaimmal... stb nem foglalkozik erőteljesen, addig valószínűleg önkéntelenül is ki fog jönni belőlem időnként.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem csak az idegesít, főként itt olvasni egy SW rajongói fórumon, hogy ahelyett, hogy örülnétek az XY filmnek egyből megy a Disney oltás, hogy miért nem csavar el 1000 évet erre vagy arra az időben. Nem hiszem, hogy olyan nagyon lehet unni mikor még csak összvissz 2 film jött ki, nem évtizedeket foglalkoznak az OT-val.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem csak az idegesít, főként itt olvasni egy SW rajongói fórumon, hogy ahelyett, hogy örülnétek az XY filmnek egyből megy a Disney oltás, hogy miért nem csavar el 1000 évet erre vagy arra az időben. Nem hiszem, hogy olyan nagyon lehet unni mikor még csak összvissz 2 film jött ki, nem évtizedeket foglalkoznak az OT-val.

Ez mondjuk jogos. Szerintem ha úgy jövünk ki egy filmről, hogy ahh... már megint egy OT movie, akkor el lehet gondolkodni, hogy a Disney-nek váltania kéne. Én spec. a Rogue One után semmi ilyet nem éreztem. Sőt, nagyon magasra tette a lécet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Zsviány Egyes nekem is nagyon tetszett. Azzal az érzéssel jöttem ki a moziból annak idején, hogy összeszedték magukat és ezt az irányt kéne tartani és fejleszteni.

 

A másik. Mivel én Star Wars könyveket is olvasok már 1998 óta, így tényleg benne van az is, hogy nem tudok kitörő örömmel örülni pl. egy Han Solo filmnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én 2008 óta olvasok SW könyveket, és a legtöbbje az EpVI utáni mostmár "Legends" művek voltak, amikben a nagy trió szerepelt, így természetesen nem nagyon tetszett elsőre az, hogy pl. a Marvel képregények első 3, aztán néhány későbbi száma(Lando, Chewie, Han stb.) is inkább a nagy trilót, illetve azoknak a bajtársait követte, illetve amikor bejelentették, hogy jön a RO, meg a Han Solo film.

 

Viszont én ezzel arra akarok kilyukadni, hogy ámbár a trióból legyen inkább kevés történet a jövőben, míg a Birodalmi érából nyugodtan jöhetnek mindenfajta események. Elég ha a Marvel's Star Wars képregénysorozat, illetve egy-két kisebb szám történései játszódnak az EpIV-V, vagy tkp. az OT időszakában.

A RO nekem is nagyon tetszett, ilyen történetek nagyon is kellenek. Ha a birodalmi éráról van szó, jöhet, lássuk, hogy mi történt az EpIII-IV közötti majdnem 20 évben.

A Rebels bemutatott egy szeletet, de az inkább karakterközpontúbb és sokkal közelebb játszódik a RO-EpIV kettőshöz. A Marvel új Darth Vaderes képregénye pedig pont ott veszi fel a vonalat, ahol a 3. rész abbamaradt: Sidious közli Vaderrel, hogy Padmé halott, bla,bla,bla... :) Illetve vannak elszórva történések 4-5 évvel az EpIII után, és egyebek. Én szeretnék látni ebből többet, jöhet film is - hiszen a Han Solo pont itt fog játszódni, illetve a félhivatalos Obi-wan film is eléggé gyanús, hogy a két trilógia között játszódik majd.

 

Megamúgy ha véget ér a ST, akkor amúgy is mi lesz a feladat a Lucasfilmnek? Szépen elkezdik majd mesélni, hogy mi történt az OT és a ST között. Ez hosszú idő lesz, de ugye e hosszú 30 év nem minden történését fogjuk megismerni, mert azért na, nem hinném, hogy 30 évnyi kaland elmesélhető, vannak itt több éves békék is. Ezt még régebben Dzséjttel beszéltük. :)

 

 

Ha a Zsivány Egyeshez hasonló filmek fognak érkezni, akkor hajrá, jöhetnek a birodalmi korszakból is nyugodtan.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A másik. Mivel én Star Wars könyveket is olvasok már 1998 óta, így tényleg benne van az is, hogy nem tudok kitörő örömmel örülni pl. egy Han Solo filmnek.

 

Én is olvastam az összes magyarul megjelent Legends könyvet (leszámítva a pár újat), a kánonból a Thrawnt, Az Ébredés előtt-et, a Katalizátort és a 3. Utóhatást nem, mégis tudok örülni akármilyen új film jön, szerintem csak hozzáállás kérdése.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is olvastam az összes magyarul megjelent Legends könyvet (leszámítva a pár újat), a kánonból a Thrawnt, Az Ébredés előtt-et, a Katalizátort és a 3. Utóhatást nem, mégis tudok örülni akármilyen új film jön, szerintem csak hozzáállás kérdése.

Nem vagyunk egyformák. Szerintem ez nem hozzáállás kérdése. Az ember nem tudja a belső érzelmeit szabályozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Régen rossz, ha az ember önmagát nem tudja szabályozni. ;) Az egyetlen dolog, amire tényleg 100%-ig hatással lehet, az önmaga. Ha utálni akarsz valamit, az csak rajtad múlik, nem máson. És ugyanez igaz a lelkesedésre. Ha te zsigerből viszolyogsz az OT-től, az nem más sara, az a te döntésed. Te akarod utálni, és te vagy az, aki az elérhetetlen után sóvárogsz. Te vagy saját életed megkeserítője. ;)

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ember nem valami gép, amit egy eszközzel, vagy távirányítóval szabályozni lehet. Az érzésekre ez teljesen igaz. És azt egy szóval se mondtam, hogy utálom a klasszikus elemeket. Az, hogy vannak korszakok, melyeket jobban kedvelek, az még nem jelenti azt, hogy utálom a klasszikus trilógia korszakát. Úgyhogy ezzel kapcsolatban valamit nagyon félreértettél.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, az ember egy akarattal rendelkező élőlény, az agyad kell csak ahhoz, hogy magadat tud kontrollálni. Ahogy írtad, az ember nem robot, nem egy programja van, amit elmúlása végéig követ. ;)

Mea culpa, félreérthetően fogalmaztam, nem kifejezetten rád értettem, hogy utálod az OT-t. Szerencsésebb lett volna többes számban, általánosan fogalmaznom. Bocsi a félreértésért, nem a te személyedet akartam célba venni.

De ez már nagyon off.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Témát váltva. Ha tényleg egy Boba Fett film jönne valamikor később, annak örülnék. Mondjuk egy A Sithek Bosszúja és az Egy új remény között játszódó sztorinak örülnék. Szerepelhetnének mások is. Pl Cad Bane. De mondjuk csak az igazi Bobával kapcsolatos filmet néznék szívesen. Remélem, hogy az a Kasdan-féle baromság a csináljunk egy teljesen új Boba Fett-et nem valósul meg.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Témát váltva. Ha tényleg egy Boba Fett film jönne valamikor később, annak örülnék. Mondjuk egy A Sithek Bosszúja és az Egy új remény között játszódó sztorinak örülnék. Szerepelhetnének mások is. Pl Cad Bane. De mondjuk csak az igazi Bobával kapcsolatos filmet néznék szívesen. Remélem, hogy az a Kasdan-féle baromság a csináljunk egy teljesen új Boba Fett-et nem valósul meg.

Hát azt én is, mert az a Prequel arcon köpése volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt a Boba Fettes baromságot szerintem semmilyen felelős vezető nem engedné meg. Eleve az egész elképzelés gáz, hiszen ezzel nem csak az ep2-t és a TCW-t köpik arcon, de az ep4-6-ot is, mert igye ezzel az jönne ki, hogy abban már nem is Boba Fett szerepel (plusz ilyen után fura lenne Jango hangja).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt a Boba Fettes baromságot szerintem semmilyen felelős vezető nem engedné meg. Eleve az egész elképzelés gáz, hiszen ezzel nem csak az ep2-t és a TCW-t köpik arcon, de az ep4-6-ot is, mert igye ezzel az jönne ki, hogy abban már nem is Boba Fett szerepel (plusz ilyen után fura lenne Jango hangja).

Na jah, gondolom Kasdan azt is visszaállítani a Bulloch-os verzióra... :facepalm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.