Ugrás a kommentre

A spin-off filmekről, általában


JakeSully

Ajánlott hozzászólás

Annyira nem sajnálom, hogy jegelik ezt a fejvadász-témát, sem Boba Fett, sem Dengar, sem Bossk nem tudott soha megmozgatni. Persze az alvilág, mint téma, érdekel, de ezt a készülő új sorozaton keresztül is be lehet mutatni. Igazából én a galaktikus nagypolitikára vagyok kíváncsi a Köztársaság összeomlását megelőző évtizedekről, sok-sok intrikával és machinációval, egy mesteri politikai thriller keretében, de tudom, hogy erre meg nagyon kevesen lennének vevők, még itt a fórumon is. Ahogy fentebb is írtátok, ízlés kérdése, az igények felmérése nagyon nehéz, még egy olyan cég számára is, mint a Disney, mint kiderült (bár azzal nem értek egyet, hogy Solo, mint karakter miatt "bukott" a film).

 

Ha ügyesen csinálják a Mandalorian nagyon sokak igényét kielégítheti: Birodalom, háború, alvilág, kiváló harcok és küzdelmek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Nute Gunray írta:

Igazából én a galaktikus nagypolitikára vagyok kíváncsi a Köztársaság összeomlását megelőző évtizedekről, sok-sok intrikával és machinációval, egy mesteri politikai thriller keretében, de tudom, hogy erre meg nagyon kevesen lennének vevők, még itt a fórumon is.

Nekem ez nagyon tetszene, és szerintem innen még sokaknak. :)  

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Legendákhoz tartozó Fejvadász háborúk-trilógia szépen bemutatta, hogy bőven van puskapor a fejvadász/alvilág témában, mindezt úgy, hogy pontosan az Ep5 egyjelenetes fejvadászait tette meg főbb szereplőknek. Ebből kiindulva nagy vásznon is jó történet születhetett volna egy hasonló felállásból. A The Mandalorian érkezésével viszont már én sem érzem szükségét ennek.  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

44 perccel korábban, Darth Sky írta:

A Legendákhoz tartozó Fejvadász háborúk-trilógia szépen bemutatta, hogy bőven van puskapor a fejvadász/alvilág témában, mindezt úgy, hogy pontosan az Ep5 egyjelenetes fejvadászait tette meg főbb szereplőknek. Ebből kiindulva nagy vásznon is jó történet születhetett volna egy hasonló felállásból. A The Mandalorian érkezésével viszont már én sem érzem szükségét ennek.  

Nem a fejvadászokkal van a gond végül is, hanem, hogy ezt egy Boba Fett filmbe akarnák beletenni, ami érzésem szerint kevés. Lehet jó fejvadászós sztorit írni, de abba kell valami, ami el is adja. És az nem az, hogy Boba mellé jár még Zuckuss, Bossk, IG-88, Dengar és 4-LOM. Még ha csak a kánonban nézünk körbe, akkor is találunk ismertebb és érdekesebb figurát, mert ezek alig-alig jutottak szerephez. Bosskra talán emlékeznek az emberek a TCW-ből, ő benne még lehet craft, főleg a Boba Fetthez fűződő viszonya miatt, de a többiek? Dengar ugyan benne volt a TCW-ben, de még nekem is csak véletlen jutott eszembe, mert olyan markáns figura, hogy ennyire sem emlékszem rá. Sőt őszintén szólva, elfelejtettem, hogy az ep5-ben benne van. A többiek meg feltűntek egy képregényben, azon kívül csak díszletek.

Sokkal érdekesebb lenne egy Cad Bane, vagy egy Embo, ők legalább többet szerepeltek a TCW-ben, és elég emlékezetesek voltak, de még így is kevesek - mégis többek, mint Zuckuss vagy 4-LOM. Kell valami a mögé, hogy egy film foglalkozhasson a fejvadászokkal. Valami, ami jól mutat a vásznon, ha már odaszánják. Önmagában az, hogy fejvadászok vannak benne, még kevés a népnek, bármennyire is nehéz ezt elfogadnia egyeseknek. Igen, biztos van, aki már ennyitől beülne rá a moziba, sőt van olyan is, aki egy sajttorta reklámra is beülne, ha ráütik, hogy Star Wars, de nem ez az eladhatóság alapja.

1 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Annyira nem sajnálom, hogy jegelik ezt a fejvadász-témát, sem Boba Fett, sem Dengar, sem Bossk nem tudott soha megmozgatni. Persze az alvilág, mint téma, érdekel, de ezt a készülő új sorozaton keresztül is be lehet mutatni. Igazából én a galaktikus nagypolitikára vagyok kíváncsi a Köztársaság összeomlását megelőző évtizedekről, sok-sok intrikával és machinációval, egy mesteri politikai thriller keretében, de tudom, hogy erre meg nagyon kevesen lennének vevők, még itt a fórumon is. Ahogy fentebb is írtátok, ízlés kérdése, az igények felmérése nagyon nehéz, még egy olyan cég számára is, mint a Disney, mint kiderült (bár azzal nem értek egyet, hogy Solo, mint karakter miatt "bukott" a film).

 

Ha ügyesen csinálják a Mandalorian nagyon sokak igényét kielégítheti: Birodalom, háború, alvilág, kiváló harcok és küzdelmek.

Bár nekem is jobban megmozgatná a fantáziámat egy politikai thriller, mint egy fejvadászós film (az már más kérdés, melyik tetszene végül jobban), szintén ugyanaz a helyzet. Sőt talán még rosszabb is, mert az ilyen jellegű filmek még kevesebb embert mozgatnak meg, ráadásul egy ilyenhez lehet, hogy már a Star Wars mélyebb ismeretei is kellenének. Plusz eleve nem valami populáris a Star Wars politikai vonala. Plusz Palpatine játszmái után nehéz olyasmit kitalálni, ami ezt überelheti.

 

Szerintem úgy járna mindenki a legjobban, ha kevernék ezeket a dolgokat. Legyenek fejvadászok, de a sztori részei legyenek, ne ők adják a sztorit. Legyen politikai kavarás, de ne arra legyen az egész sztori felhúzva. A Solo szerintem azért lett jól tálalva, mert alapvetően keverednek benne a western és a gengszterfilmek elemei, sőt még egy kis fantasy és háborús mozi is beficcent.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak eszembe jutott egy fejvadászos story amiben szerintem lenne potenciál. Nem sokkal az EP3 után egy fejvadász elkap egy menekülő Jedit akit le kell szállítania mondjuk Coruscantra . A fejvadásznak vigyáznia kéne hogy valami Erő trükkel ne szökjön el a prédája. A Jedinek meg minden leleményességét(és az Erőt) latba kéne vetnie hogy megszökjön hisz tudja hogy a biztos haláol vár rá a végcélnál. Ez azt mondom érdekelne.

 

8 perccel korábban, Dzséjt írta:

Dengar ugyan benne volt a TCW-ben, de még nekem is csak véletlen jutott eszembe, mert olyan markáns figura, hogy ennyire sem emlékszem rá. Sőt őszintén szólva, elfelejtettem, hogy az ep5-ben benne van. A többiek meg feltűntek egy képregényben, azon kívül csak díszletek.

Sokkal érdekesebb lenne egy Cad Bane, vagy egy Embo, ők legalább többet szerepeltek a TCW-ben, és elég emlékezetesek voltak, de még így is kevesek - mégis többek, mint Zuckuss vagy 4-LOM. Kell valami a mögé, hogy egy film foglalkozhasson a fejvadászokkal. Valami, ami jól mutat a vásznon, ha már odaszánják. Önmagában az, hogy fejvadászok vannak benne, még kevés a népnek, bármennyire is nehéz ezt elfogadnia egyeseknek. Igen, biztos van, aki már ennyitől beülne rá a moziba, sőt van olyan is, aki egy sajttorta reklámra is beülne, ha ráütik, hogy Star Wars, de nem ez az eladhatóság alapja.

Bár nekem is jobban megmozgatná a fantáziámat egy politikai thriller, mint egy fejvadászós film (az már más kérdés, melyik tetszene végül jobban), szintén ugyanaz a helyzet. Sőt talán még rosszabb is, mert az ilyen jellegű filmek még kevesebb embert mozgatnak meg, ráadásul egy ilyenhez lehet, hogy már a Star Wars mélyebb ismeretei is kellenének. Plusz eleve nem valami populáris a Star Wars politikai vonala. Plusz Palpatine játszmái után nehéz olyasmit kitalálni, ami ezt überelheti.

 

Láttam az összes tcw-epizódot de erre a Dengarra rá kellett keresnem. A durva az hogy mikor megláttam még akkor sem emlékeztem rá. Halvány lilla gőzöm nincs hogy ez a csávó mikor, miért és hogyan tünt fel a tcw-ben.

Pedig mi hardcore-rajongónak számítunk. Abba belegondolva hogy ha a Solo-film nem hozta az elvártakat - pedig Solot még az átlagember, aki nem sw-rajongó is imeri - akkor egy ilyen film a totális bukta lenne. 

Beleraknának olyan fejvadászokat akiket még a hc-rajongók is a google-n keresnek meg, azaz az átlagembernek halvány lila gőze nincs kik ezek és mindenféle akcióba részt vennének amik szintén totál érdektelenné válnának azáltal hogy magukat a főhösöket az egyszeri mozinéző nem tudná hova kötni. Egyáltalán milyen reklámkampánnyal promotálnák a filmet? Dengar és Ig-88 legújabb kalandjai? Ki figyelne fel erre?

Nem hinném hogy a Disney fejeseiben ez egyáltalán felmerülne, hacsak nem a biztos bukást prefelálandó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ugye, kicsit belegondoltatok aztán már is látjátok a potenciált, még ha keveset is, fentebb mégis élből elutasítottátok.

 

 

45 perccel korábban, Dzséjt írta:

Legyenek fejvadászok, de a sztori részei legyenek, ne ők adják a sztorit. Legyen politikai kavarás, de ne arra legyen az egész sztori felhúzva.

Egyébként én is valami hasonlót írtam még feljebb:

 

2018. 10. 29. - 16:13, Darth Cupsy írta:

Én arra is gondoltam a Solo sikertelensége okán, hogy lehet az nem működik, ha egy karakter köré húznak fel egy storyt, hanem egy jó storyba kell belepakolni a karaktereket.

 

 

31 perccel korábban, Frenkie írta:

Beleraknának olyan fejvadászokat akiket még a hc-rajongók is a google-n keresnek meg

Szerintem aki olvasta a Legends könyveket annak ez zsigerből megy.

 

34 perccel korábban, Frenkie írta:

az egyszeri mozinéző nem tudná hova kötni.

De ha ebből indulunk ki akkor örökre a PT-OT-ST körül fogunk toporogni. És hiába vinnék el esetleg az új trilógiát a TOR idejébe, az átlag néző azt sem fogja tudni kötni sehova így ez alapján annak sincs létjogosultsága. Pedig a rajongóknak elvileg csorog érte a nyála.

 

 

1 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

A Legendákhoz tartozó Fejvadász háborúk-trilógia szépen bemutatta, hogy bőven van puskapor a fejvadász/alvilág témában, mindezt úgy, hogy pontosan az Ep5 egyjelenetes fejvadászait tette meg főbb szereplőknek. Ebből kiindulva nagy vásznon is jó történet születhetett volna egy hasonló felállásból. 

A legjobb könyvek között vannak a Legends érában sztem. Illetve az első 2, a harmadikról még nem tudom, még nem olvastam :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Na ugye, kicsit belegondoltatok aztán már is látjátok a potenciált, még ha keveset is, fentebb mégis élből elutasítottátok.

Ha ez megnyugtatja zaklatott lelki világodat, hidd ezt... :roll:

 

10 órával ezelőtt, Frenkie írta:

Csak eszembe jutott egy fejvadászos story amiben szerintem lenne potenciál. Nem sokkal az EP3 után egy fejvadász elkap egy menekülő Jedit akit le kell szállítania mondjuk Coruscantra . A fejvadásznak vigyáznia kéne hogy valami Erő trükkel ne szökjön el a prédája. A Jedinek meg minden leleményességét(és az Erőt) latba kéne vetnie hogy megszökjön hisz tudja hogy a biztos haláol vár rá a végcélnál. Ez azt mondom érdekelne.

Nekem is eszembe jutott már, hogy egy Jedi miatt bandázhatnak a fejvadászok, de utána eszembe jutott egy fontos kérdés: miért küldene a Birodalom fejvadászokat egy Jedi után, ha egyszer ott vannak nekik a Jedik levadászására szakosodott inkvizítorok?

 

10 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Szerintem aki olvasta a Legends könyveket annak ez zsigerből megy.

És nyilván erre kell alapozni egy több mint százmillió dollárba kerülő mozifilmet: a Star Wars rajongók egy rétege talán felismeri ezeket a karaktereket, miközben a Solónál a rajongók közül sokan azt sem tudták, hogy Darth Maul túlélte az ep1-et. De Zuckusst biztos felismerik.

 

10 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

De ha ebből indulunk ki akkor örökre a PT-OT-ST körül fogunk toporogni. És hiába vinnék el esetleg az új trilógiát a TOR idejébe, az átlag néző azt sem fogja tudni kötni sehova így ez alapján annak sincs létjogosultsága. Pedig a rajongóknak elvileg csorog érte a nyála.

De a különbség az, hogy a régi köztársaságos filmben nem is kell kötni semmit semmihez. Nem lesz olyan, hogy megjelenik egy féltucat film óta halottnak hitt Darth Maul, és a néző csak pislog, hogy "de hát ez nem hót meg?". És miért pislog? Mert nem látta a The Clone Warst. És a rajongó ugyanúgy pislog. A hard-core rajongók között is volt olyan, aki nem értette, miért olyan összeszedett és eleven Maul a Solóban. Van különbség új és újra felhasznált között. ;) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Nekem is eszembe jutott már, hogy egy Jedi miatt bandázhatnak a fejvadászok, de utána eszembe jutott egy fontos kérdés: miért küldene a Birodalom fejvadászokat egy Jedi után, ha egyszer ott vannak nekik a Jedik levadászására szakosodott inkvizítorok?

Mert az inkvizítorok számához képest szerintem több Jedi maradhatott életben. Kár hogy nem tudjuk pontosan hányan, de pl azok akik fogták Kenobi vészjelzését, akik a 66-os pillanatában nem voltak klónok közelében, és akik nem a háborúban harcoltak, hanem más küldetésen voltak. Ha 10 000-re vesszük a Jedik számát akkor a fentiek alapján minimum 100 Jedi szerintem életben maradhatott. Nem tudom pontosan hány Inkvitor volt, de kb 10-15 lehetett. Persze egymás után a megmaradt Jediket le lehetett vadászni, de mi van ha az egyik megtámadott Jedi életben marad és figyelmezteti a többit? Emiatt célszerü egyszerre minél több Jedit kb egyidőben kinyírni.

Ebbe besegíthetének a fejvadászok.. De akár úgy is működhetne hogy a fejvadászok csak a bujkáló Jedik hollétét közlik a Birodalommal a többit meg megoldja Vader és az Inkvizítorok. Pl 500 fejvadászt megbíz a Birodalom hogy találjanak bujkáló Jedit. Bejönnek az információk, a Birodalom meg egy nagyarányú és egyidejü csapással végez velük.

Az is szembe jutott hogy egy ilyen filmben akár a Jedit elkapó fejvadász akár mellé is állhat és segítheti a szökésben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

27 perccel korábban, Frenkie írta:

Persze egymás után a megmaradt Jediket le lehetett vadászni, de mi van ha az egyik megtámadott Jedi életben marad és figyelmezteti a többit? Emiatt célszerü egyszerre minél több Jedit kb egyidőben kinyírni.

De a túlélő Jedik nem voltak egy helyen, nem gyűltek össze, a legtöbbjük soha többé nem találkozott más túlélő Jedivel, hiszen pont az volt Obi-Wan üzenetének lényege, hogy rejtőzzenek el alaposan. Senki sem tudta, ki él még, és senki sem tudott más Jedikkel kapcsolatban lépni. Valószínűleg a Kanan-Ahsoka-Ezra trió volt hosszú évek óta a legnagyobb Jedi csoportosulás. Az inkvizítorok egyesével derítették fel a Jedi túlélőket, jószerivel úgy, ahogy a Rebelsben láthattuk: valahogy egy birodalmi tudomást szerzett egy túlélőről, aki aztán értesítette a Főinkvizítort vagy Vadert.

És már csak azért is ez a jobb, biztosabb megoldás, amit írtál: a fejvadászok akár a Jedi mellé is állhatnak. Egy inkvizítor nem fog. Plusz egy fejvadásszal a legtöbb Jedi azért el tud bánni. Egy inkvizítorral már nem biztos. Vaderrel meg aztán pláne nem. Az viszont jó ötlet, hogy a Jedik helyéről jelenthetnek, de azt meg tudjuk, hogy eleve vérdíj volt a még élő Jedik fején, szóval ahhoz nem kell külön fejvadászokat felbérelni, azok úgyis figyelnek, plusz bárki, még a legegyszerűbb polgár is jelentheti a Jedit. Ahogy azt láttuk is az ep4-ben. Ben alig villantotta meg a kardját, az egyik kocsmatöltelék máris szaladt a rohamosztagosokhoz. Hogy azért, mert gyilkosság történt, vagy azért, mert fénykard villant, az persze kérdéses, de amennyire megismertük a Tatooine-t és a Cantinát, az alapján arrafelé holmi kocsmai balhé miatt még senki sem rohan a hatósághoz.

Számomra az is jelzi, hogy a Birodalom nem költ fejvadászokra Jedi üldöztetés miatt, hogy se Kanant és Ezrát, se Luke-ot nem üldöztették fejvadászokkal. Vader azt is megtehette volna, hogy több száz kutaszdroid helyett kiküld több száz fejvadászt azzal, hogy hozzák el neki élve Luke-ot vagy legalább is találják meg. Ennek ellenére ő Hant üldöztette, és már azt is csak a legvégső esetben. Egyszer küldte csak Bobát Luke után, amikor még semmit sem tudott róla (viszont ekkor tudomásunk szerint már egy inkvizítora sem volt).

És még egy érv: a Birodalom lenézte a fejvadászokat. Piett egyenesen kijelentette, hogy semmi szükség rájuk.

 

A lényeg, hogy bár nem lehetetlen, sőt alapvetően kézenfekvő öltet, hogy fejvadászok Jedire hajtsanak, de nekem így elsőre rossz szájízt hagyna, hogy ilyesmire költ a Birodalom, amikor van a szolgálatukban kifejezetten erre a célra szakosodott egység, akiknek ráadásul több sanszuk is van egy Jedivel szemben (aztán persze kidolgozás kérdése). Az, hogy csak a helyét adják meg a Jedinek, az az életben működhetne, de egy film nem lenne túl érdekes, ha arról szólna, hogy a fejvadászoknak meg kell adnia egy Jedi helyét, aztán mehetnek isten hírével. :) Szerintem, ha már fejvadászok, akkor hajtsanak valami másra. Azért még sok dolog lehet a Galaxisban, ami miatt érdemes lehet teperni. Plusz ne szóljon már minden a Jedikről. :D 

 

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

51 perccel korábban, Frenkie írta:

Nem tudom pontosan hány Inkvitor volt, de kb 10-15 lehetett.

Ha jól tudom, akkor pontosan 12 -en vannak. Hogy a főinkvizítorral együtt, vagy nélküle, az jó kérdés. Bár ezt a DV képregénysorozatból tudni. Ott még azt is tudni lehet, hogy azért szép számmal élték túl jedik a 66 -os parancsot - ezt majd a sorozatból megtudjátok. ;)

 

Amúgy ha már fejvadászok. Eskü, én egy TCW Bounty epizódra hajazó történettel simán kiegyeznék. Bobáék egy megbízást vállalnak, elkel szállítaniuk valakit/valamit egyik helyről a másikra, és megtámadják őket. Persze kicsit átalakítva, hogy ne legyen annyira hajazva az adott epizódra, de ha ott jól megoldották, akkor egy filmben is megtudnák. De ezen kívül szerintem nincs értelme egy fejvadászos filmnek. Persze azt ellehetne még mesélni, hogy Boba hogyan vált a legjobb fejvadásszá, de ott van a fejvadászos történetszál a TCW -ből, amit (még?) nem kaptunk meg. Az állítólag ezzel foglalkozott, hogy miként szerzett akkora hírnevet az ifjú Fett.

 

De ha már spin-off filmek, üsse kő, jöjjenek a Deltások és egy jó klónháborús sztorit írjanak köréjük. Évek óta áhítozok, hogy készítsenek egy ilyet - szerintem nem csak én vágyok egy ilyen filmre ;) - és azért de jó lenne még egyszer visszatérni a klónháborúk mezejére - a nagyvásznon, élőszereplős kivitelben. :D Na talán 2022 -ben, az AOTC 20. évfordulója alkalmából. :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Ha jól tudom, akkor pontosan 12 -en vannak. Hogy a főinkvizítorral együtt, vagy nélküle, az jó kérdés. Bár ezt a DV képregénysorozatból tudni. Ott még azt is tudni lehet, hogy azért szép számmal élték túl jedik a 66 -os parancsot - ezt majd a sorozatból megtudjátok. ;)

Eddig 19 Jedi túlélőről tudunk (vagyis biztosan csak 18-ról, mert Quinlan Vos csak feltételezett túlélő), de ezek java már halott, pont az inkvizítoroknak vagy Vadernek hála. Szóval azért eddigi tudásunk szerint olyan sok Jedi nem élte túl a 66-os parancsot. Inkvizítorból pedig eddig 12-t ismertünk meg, a Főinkvizítort is beleértve. Plusz ott van még nekik Darth Vader, illetve az inkviíztor osztagos nevű klón katonák.

 

2 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

De ha már spin-off filmek, üsse kő, jöjjenek a Deltások és egy jó klónháborús sztorit írjanak köréjük.

Na, erre abszolút vevő lennék.:yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

De a túlélő Jedik nem voltak egy helyen, nem gyűltek össze, a legtöbbjük soha többé nem találkozott más túlélő Jedivel, hiszen pont az volt Obi-Wan üzenetének lényege, hogy rejtőzzenek el alaposan. Senki sem tudta, ki él még, és senki sem tudott más Jedikkel kapcsolatban lépni. Valószínűleg a Kanan-Ahsoka-Ezra trió volt hosszú évek óta a legnagyobb Jedi csoportosulás. Az inkvizítorok egyesével derítették fel a Jedi túlélőket, jószerivel úgy, ahogy a Rebelsben láthattuk: valahogy egy birodalmi tudomást szerzett egy túlélőről, aki aztán értesítette a Főinkvizítort vagy Vadert.

És már csak azért is ez a jobb, biztosabb megoldás, amit írtál: a fejvadászok akár a Jedi mellé is állhatnak. Egy inkvizítor nem fog. Plusz egy fejvadásszal a legtöbb Jedi azért el tud bánni. Egy inkvizítorral már nem biztos. Vaderrel meg aztán pláne nem. Az viszont jó ötlet, hogy a Jedik helyéről jelenthetnek, de azt meg tudjuk, hogy eleve vérdíj volt a még élő Jedik fején, szóval ahhoz nem kell külön fejvadászokat felbérelni, azok úgyis figyelnek, plusz bárki, még a legegyszerűbb polgár is jelentheti a Jedit. Ahogy azt láttuk is az ep4-ben. Ben alig villantotta meg a kardját, az egyik kocsmatöltelék máris szaladt a rohamosztagosokhoz. Hogy azért, mert gyilkosság történt, vagy azért, mert fénykard villant, az persze kérdéses, de amennyire megismertük a Tatooine-t és a Cantinát, az alapján arrafelé holmi kocsmai balhé miatt még senki sem rohan a hatósághoz.

Számomra az is jelzi, hogy a Birodalom nem költ fejvadászokra Jedi üldöztetés miatt, hogy se Kanant és Ezrát, se Luke-ot nem üldöztették fejvadászokkal. Vader azt is megtehette volna, hogy több száz kutaszdroid helyett kiküld több száz fejvadászt azzal, hogy hozzák el neki élve Luke-ot vagy legalább is találják meg. Ennek ellenére ő Hant üldöztette, és már azt is csak a legvégső esetben. Egyszer küldte csak Bobát Luke után, amikor még semmit sem tudott róla (viszont ekkor tudomásunk szerint már egy inkvizítora sem volt).

És még egy érv: a Birodalom lenézte a fejvadászokat. Piett egyenesen kijelentette, hogy semmi szükség rájuk.

 

A lényeg, hogy bár nem lehetetlen, sőt alapvetően kézenfekvő öltet, hogy fejvadászok Jedire hajtsanak, de nekem így elsőre rossz szájízt hagyna, hogy ilyesmire költ a Birodalom, amikor van a szolgálatukban kifejezetten erre a célra szakosodott egység, akiknek ráadásul több sanszuk is van egy Jedivel szemben (aztán persze kidolgozás kérdése). Az, hogy csak a helyét adják meg a Jedinek, az az életben működhetne, de egy film nem lenne túl érdekes, ha arról szólna, hogy a fejvadászoknak meg kell adnia egy Jedi helyét, aztán mehetnek isten hírével. :) Szerintem, ha már fejvadászok, akkor hajtsanak valami másra. Azért még sok dolog lehet a Galaxisban, ami miatt érdemes lehet teperni. Plusz ne szóljon már minden a Jedikről. :D 

 

Igazából amire gondoltam az pár nappal játszódna a 66-os után. Ekkor még Inkvizítorok sem nagyon lehetnek, de Palpatine-nak és Vadernek sűrgősen el kell intéznie a maradék Jediket, nehogy ellentétet szítsanak. Gondolom ki volt adva hogy jutalmat kap mindenki aki jelent egy Jedit. A fejvadászok erre ugorhattak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, pár nappal a 66-os után, akár pár héttel utána is még működhet. Így én is el tudnám fogadni.

Amúgy inkvizítorok már nagyon az elején voltak, mert mindegyikük korábbi Jedi (a Főinkvizítor ugye a TCW-ben is szerepelt, bár nem tudni, melyik templomőr volt ő, de az egyik ő volt)., szóval effektíve ők is túlélői a 66-os parancsnak. :) De mivel még ki kellett képezni a csapatot, így valóban, a legkorábbi időszakokban hasznosak lehettek a fejvadászok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 órával ezelőtt, Frenkie írta:

Persze egymás után a megmaradt Jediket le lehetett vadászni, de mi van ha az egyik megtámadott Jedi életben marad és figyelmezteti a többit? Emiatt célszerü egyszerre minél több Jedit kb egyidőben kinyírni.

Ezt így hirtelen nem igazán értem. Obi-Wan figyelmeztette a megmaradt jediket, illetve mindegyikőjük hozzájuthatott a megfelelő infóhoz. A hatékony bujkálás kulcsa pedig az volt, hogy minél szeparáltabban tűnjenek el a galaxis egy-egy pontján, minden interakció csak hatványozta a kockázatot.

2018. 10. 31. - 10:51, Dzséjt írta:

Nekem is eszembe jutott már, hogy egy Jedi miatt bandázhatnak a fejvadászok, de utána eszembe jutott egy fontos kérdés: miért küldene a Birodalom fejvadászokat egy Jedi után, ha egyszer ott vannak nekik a Jedik levadászására szakosodott inkvizítorok?

Ez teljesen logikus. Viszont ahhoz, hogy lehessen egy fejvadász-jedi-birodalmi háromszögön alapuló tök jó sztori, ahhoz semmi szükség arra, hogy a Birodalom explicit felkérjen fejvadászokat a jedik levadászására. Azzal, hogy ekkora fejpénzek vannak kiírva a túlélő jedikre, lényegében ez már meg is történt. Nem kell külön felbérelni fejvadászokat, tudják ők a dolguk. Ebben pedig nagy lehetőség van, pont azért, mert a fejvadászok más dimenzióban gondolkodnak, mint a másik két fél. A jedik és a Birodalom egymás esküdt ellenségei, a fejvadászok pedig függetlenek. Kár lenne ezt az alapszitu korlátozni.

Egy fajvadásznak hatalmas biznisz jedit találni, persze hatalmas kockázat is. Ugyanakkor sok lehetőséggel kecsegtet. Megvívhatja a maga harcát egyedül, viszont ha ő maga szeretné leszállítani a jedit, akkor az inkvizítorokat akár riválisként is értelmezhetjük. Főképp akkor, ha mondjuk nem a Birodalomnak, hanem más szervezetnek (pl. bűnbandának) vinné el. Képzeljük el, hogy egy Maul által vezetett alvilági szervezet mennyire szeretné pl. Obi-Want.

Szóval a jedikre sok helyről vadásznak, a Birodalommal és annak inkvizítoraival közvetlen a baj, de a fejvadászokkal is lehetnek problémák. Ők viszont nemcsak együttműködhetnek, de versenghetnek is a prédáért. Ami persze tovább fűszerezi a helyzetet, hogy a fejvadászok akár a jedikkel és támogatóikkal is lepaktálhatnak, ha úgy hozza kedvük, vagyis inkább az érdekük. Ekkor megint csak szembekerülnek a Birodalommal. De ha kicsit előrébb haladunk a 4 felé, akkor ott már a háttérben elég erőteljesen kibontakozóban a lázadás, így ők is kapcsolatba kerülhetnek a fejvadászokkal. Amire volt is példa a Rebels-ben.

Persze azt se felejtsük el, hogy a Birodalomban se mindenki egyforma, és vannak is olyanok, akik viszonylag szabad kézzel ténykedhetnek. Vannak, akik az Erőhasználó inkvizítorokban hisznek, vannak akik a Birodalom elit katonai egységeiben, meg vannak, akik igazán egyikben sem. Láttuk, hogy pl. Thrawn bevetette külön "csahos kutyáját" a lázadók ellenében, mert az ő sikerében jobban bízott, mint a birodalmi katonáiéban. Ilyenekre lehet még példa. Meg ugye az inkvizítor-vonal Maul után kihalt, kikerültek a képből.

15 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Amúgy ha már fejvadászok. Eskü, én egy TCW Bounty epizódra hajazó történettel simán kiegyeznék. Bobáék egy megbízást vállalnak, elkel szállítaniuk valakit/valamit egyik helyről a másikra, és megtámadják őket.

Igen, elég lehet. Ez a valaki amúgy lehet jedi is, és akkor találkoznak is eddigi ötletek. ;)

15 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

De ha már spin-off filmek, üsse kő, jöjjenek a Deltások és egy jó klónháborús sztorit írjanak köréjük.

Nem lenne ellenemre, mert nagyon szeretem a korszakot, illetve a klónokat is. Főleg a TCW után kerültek sokkal közelebb hozzám. Ugyanakkor két tényező miatt nálam nem szerepel túl előkelő helyen ez a tematika a spin-off filmek kapcsán.

Egyrészt ott a TCW, ami egy igencsak hosszú sorozat, melynek középpontjában a Klónháborúk állnak. Ettől még persze jöhet erről film, nyilván tudnak újat mutatni, de elég jól és mélyrehatóan feldolgozott téma már ez. Másrészt a klónok kapcsán azért nagyon nehéz elvonatkoztatni attól, hogy végül is mi a sorsuk, a rendeltetésük, ahogyan az egész Klónháborúnak is. Imádom a TCW-t, imádom benne a háborús és a klónos vonalat, de szinte minden alkalommal eszembe jut, hogy az egész egy színjáték, amit látok, valójában nincs igazi globális tét, mindenki csak egy zsinóron rángatott bábu.

De ha már klónok, náluk is egy túlélős filmet látnék szívesen. Pár elitklón, akinél vagy nem működött a chip, vagy eltávolították, vagy már korábban dezertáltak stb., összeállnak és együtt menekülnek a Birodalom elől. Ugyan itt is klónok lennének a főszereplők, mégis újszerű lenne, ugyanúgy sok harc lenne benne, de tényleges tétre menő izgalmas harcokkal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
7 perccel korábban, gafz írta:

Meg kéne próbálkozni a Disny-nek 200+ (sőt inkább 100) milla alatti költségvetéssel és rendezőváltás nélküli storyes filmeket produkálni, elvégre nem nyüzsögnek bennük a 20 milllás gázsijú világsztárok... Akkor ez a 400 millás bevétel nem lenne rossz...

Ez egy járható út lenne. Remélem átgondolják még ezt a stories koncepciót. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 hónappal később...
7 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

A stories filmeknek van jövője? Ez itt az igazi kérdés. 

Szerintem ezt a Lucasfilm már meg is válaszolta. Ezt támasztja alá az is, hogy nincs bejelentve új film, sőt már a 2 külön trilógiából is úgy látszik, hogy egy új SAGA-t próbálnak kovácsolni.

Nagyon jól sikerült mindkét antológia film, gyönyörűen bele is simulnak a Skywalker-sagába, de túlságosan nem bánom, ha ez ennyi is volt. Sokkal jobban szeretek a Star Warsra úgy gondolni, mint egy végtelen történet. Rendkívül szórakoztatóak ezek a külön szemelvények is, de ha választhatnék, az összefüggő filmfolyamra voksolnék. 

Tök jó a Rogue One és a Solo, de mennyi érzelmi többletet ad már csak az ep8-9 trailerének az, hogy ezeket a szereplőket már ismerem, több kalandjukat izgultam végig és kíváncsian várom, hogy azok után még mi történik velük. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem üdítő újdonság volt az RO. Kicsit elkanyarodott a fő sodortól, mégis remekül illeszkedett a korábban megismert történetbe. A Solo ugyanez, csak még jobban eltávolodott. Egyedi élményt nyújtottak, miközben ezer és ezer utalást kaptunk a TCW-hez, Rebels-hez és magához a "Skywalker Saga" - hoz. 

Ha több spin off nem készül, én eléggé szomorú lennék (sajnos, nagyon így néz ki). A Solo mérsékelt sikere egyértelműen az idióta premier dátum, illetve az igencsak elbaltázott marketing miatt volt. 

Nem 5 havonta kell sw filmet kiadni, mert azt tényleg nem bírja el a francise, de abban a ritmusban, amiben az TFA-RO-TLJ megjelent, tökéletes lett volna. Akkor talán, az Obi-van film is elkészülne. 

Amúgy sem hiszem, hogy egy gyengébben szereplő film miatt akkor ezt a koncepciót törölni kellett volna. Főleg, hogy a BR és DVD eladások sem voltak éppen gyalázatosak a Solo esetében. 

Szóval, nekem hiányozni fognak, mert oké, hogy lesz élő szereplős tv sorozat, az mégsem ugyan az, mint egy egész estés mozifilm katarzisa. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 7 hónappal később...

Valahogy az az érzésem, hogy a stories filmekből lettek a "mini"sorozatok. A Boba Fett filmből a Mandalorian, a Kenobi filmből a Kenobi sorozat, a Solo is talán jobb lett volna minisorozatként (kevéssé disney-polkorrekten). A Cassian Ador sorozat talán az új ötlet, bár az is prequel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 6 hónappal később...

Sokszor olvasok olyat rajongóktól itt-ott, hogy kéne Darth Vader-film. Én úgy vagyok vele, hogy minek? Talán nem túlzás azt állítani, hogy az első hat film tulajdonképpen róla szól... A Rogue One-ban is tiszteletét teszi. Mellesleg feltűnik jó pár képregényben, regényben. De ha valaki annyira ragaszkodik ahhoz, hogy az SW vizuális műfaj, az nézze meg a Rebelst, ha eddig még nem tette meg. Ott is láthatjuk. 

 

Értem én, hogy kultikus karakter, én is bírom, de én nem pazarolnék el rá egy filmet, mikor tulajdonképpen hat film róla szól. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 órával ezelőtt, caseyjones írta:

Sokszor olvasok olyat rajongóktól itt-ott, hogy kéne Darth Vader-film.

Én kevésbé hallok ilyen hangokat, talán annak a rajongói yt kisfilm kapcsán hallottam utoljára ilyet. Egyetértek egyébként, én sem értem miért lenne erre szükség. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 minutes ago, pb69 said:

Én kevésbé hallok ilyen hangokat

Mostanában mondjuk én se, ez inkább a Rogue One meg a Solo kapcsán merült fel közösségi oldalakon meg egyéb helyeken, mármint hogy a következő SW spin-offnak Darth Vaderről kéne szólnia.

Van róla milliónyi képregény meg regény, felesleges lenne rá elpazarolni egy egész estés mozifilmet - szerepelt ő már eleget a mozivásznon, ráadásul még a Rebelsben is láthattuk. Vannak sokkal kevésbé ismert karakterek, akik megérdemelnének egy mozifilmet. Kár lenne Vaderre pénzt, időt, energiát pazarolni. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk azt sem szabad elfelejteni, hogy ha van egy karakter, akit kifogástalanul kezel a Disney éra, akkor az Vader. Minden megjelenése tekintélytparancsoló, és legtöbbször odatesz az ellennek, ahogy azt várnánk valakitől, aki ennyire hírhedt galaxis szerte. 

Igazából azt sajnálom, hogy anno a Rebelsben terveztek egy olyan epizódot, ahol Vader szemszögéből láthatunk egy "vadászatot", aminek a végén kiderült volna, hogy Maul a célpontja. Mint tudjuk ez nem került elkészítésre, de mindenképp érdekes lett volna

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

27 perccel korábban, caseyjones írta:

Van róla milliónyi képregény meg regény, felesleges lenne rá elpazarolni egy egész estés mozifilmet - szerepelt ő már eleget a mozivásznon, ráadásul még a Rebelsben is láthattuk. Vannak sokkal kevésbé ismert karakterek, akik megérdemelnének egy mozifilmet. Kár lenne Vaderre pénzt, időt, energiát pazarolni. 

Na pont ezaz, Vader nagyon túl van tolva a Marvel oldaláról - 3 fősorozata van már, továbbá 2 minit is kapott, igaz abból az egyik a fejvadászokkal foglalkozott, de a cél mégis Vader likvidálása volt. Az életét amúgy is tudjuk, több elmesélni való vele kapcsolatban nincs. :) Persze népszerű karakter, de nem kéne előrángatni őt.

 

Amúgy most visszakerestem egy korábbi irományomat, hogy régebben miket pletykáltak/miket reméltem. Íme az irományom még 2017 nyarán:

2017. 08. 06. - 13:18, Bence1997 írta:

Nos tegnap fűnyírás közben - :D - jól eltudtam mélyedni a gondolataimban. Próbáltam reálisan átgondolni, hogy tkp. milyen filmek jelenhetnek meg a jövőben. Így most ezeket szeretném ismertetni. Az egészet 3 nagy csoportra - vagy kategóriára - osztottam.

 

Az első csoport lesz az, amit már a kezdetektől pletykálnak. Ide 3 film jön szóba.

A 2. kategória lesz az, amik az elmúlt hónapokban ütötték fel a fejüket. Itt kb. 4 filmről lenne szó.

Az utolsó rész lesz az úgynevezett "Ha..." kategória, ahol 3 filmet fogok megemlíteni. Hogy miért Ha..., az majd később megemlítem. :)

 

1. csoport: Kezdetektől pletykált SWS filmek:

 

- Kenobi - Egy Star Wars történet: Erről a filmről már akkor beszéltek, amikor elmondták, hogy majd jönni fognak ilyen spin-off filmek. Mindenki szeretné, Ewan is benne van, és szerintem már a Disney is készíti (legalábbis remélem, hogy előkészületi fázisban van rendező terén :clap2: ) Hogy miről szólna? Itt 3 lehetőséget vázolnék fel, de az utolsónál 2 felé ágazik a dolog:

A. Ep I előtt / Ep I-II között: Ezt egyberaktam. Szerintem nem nagyon hiszem, hogy ide elmerészkednének filmek terén. Persze Qui-Gon & Obi-wan vagy Obi-wan & Anakin mester-tanítvány kapcsolata megérne egy misét, de olyan sok érdekes dolog nem hiszem, hogy történt volna ezekben az időkben. (megamúgy Anakin és Obi-wan már kapott egy 5 részes minisorozatot képregény formájában :)) Itt még megemlíteném Obi és Satine közti kapcsolatot is, amit jó lenne látni, de szerintem egy ilyet nem film formájában fognak elmesélni.

B. Ep II - III között: Itt van a TCW, szóval nem kell egy ilyen, DE!

C. Ep II-III/EpIII - IV között: itt két lehetőséget vázolok fel. 1. Egy olyan történet, amelyben látjuk az öregedő Ben Kenobit, ahogy tanul Qui-Gon tanításai által, és közben vigyáz a kis Luke Skywalkerre. Eközben látnánk flashback -ben a klónháborúkban harcoló Obi-want, aki a 212 -es osztaggal egy küldetést hajt végre. Így lehetne egy félig-meddig dinamikus(klónháború), és félig-meddig elmerengő(tanítás,Tatooine világa stb.) történetet. 2. Itt a klónháború kilőve, és csak a 2 trilógia közötti részt kapnánk meg. Egy western-filmről lenne szó.

 

- Boba Fett - Egy Star Wars történet: Igen, igen, Boba feltűnhet a Han filmben, de szerintem nem fog. (Amúgy lenne egy kérdésem: miért tartják Hant és Bobát ellenségnek? EU miatt? Mert nekem az OT -ból nem jön le, hogy ezek ketten halálos ellenségek lennének. :hmm: ) Ezt a filmet is a kezdetektől kezdték el mondani a Han illetve a Yoda film mellett, és azt nem szabad elfelejteni, hogy a 2015 -ös Celebration -re ezt a filmet jelentették volna be 2016 -ra, ám ugye a rendező dobbantott a '15 -ös förmedvény F4 miatt. Szóval szerintem még mindig számítani kell egy ilyen filmre, pedig én is szívesen látnék másik filmet.

Ez nem lenne egy eredettörténet, mert ott van a PT illetve mostmár a TCW -t is ide lehet sorolni. Viszont Boba hogyan lesz a Galaxis egyik legjobb fejvadásza? Egy ilyen történetet szívesen megnéznék. Lehetne több fejvadász is, így Bossk, Dengar, Aurra megjelenhetne, és még néhány új is. Cad Bane a kakukktojás, mert lehet, hogy a TCW -ben meghalt volna, de ha nem, akkor szívesen látnám nagyvásznon.

 

- Yoda - Egy Star Wars történet: erről nem akarok sokat írni. Ezt pletykálták a Boba és a Han film mellett harmadikként, de szerintem nem tudom, hogy Yoda egyedül elvinne egy filmet a hátán. A TCW más tészta. Egyelőre 50-50% az esélye.

 

 

2. csoport: Néhány hónapja pletykált filmek:

 

- Vader - Egy Star Wars történet: az elmúlt hónapokban kezdte felütni a fejét ez a pletyka, miszerint lehetne egy Vader film is. (szerintem félig-meddig a RO -nak is van köze ehhez ;)) Egy jedivadászatot szívesen megnéznék, illetve hogy hogyan őrlődik magában Vader. Egy jó kis történetet lehetne kitalálni hozzá, én vevő lennék rá.

 

- Maul - Egy Star Wars történet: ezt is pletykálták, de én nem érzem kézenfekvőnek. Legalábbis pont most. A távoli jövőben egyszer jöhetne egy ilyen film, de most szerintem egy kicsit pihentessék a félbevágott sith történetét. :)

 

- Zsivány osztag - Egy Star Wars történet: Na igen, ezt is elővették már. Itt egy pilótákból álló csapatról lenne szó, akik a lázadókhoz tartoznak. Egy ilyen történet megvalósulása érdekes ötlet lenne, most így hirtelen nem is tudom, hogy mit gondoljak erről.

 

- (Republic Commando) Delta osztag - Egy Star Wars történet: Nos ez a film csak félig-meddig ide tartozik, félig-meddig pedig az egyik vágyálmom lenne ez a film. Tudjuk, hogy léteznek a kánonban(TCW), viszont így vissza lehetne térni egy kicsit a klónháborúba, ahol egy missziót hajtanának végre a Delta osztag tagjai. Lehetne elemeket átültetni a játékból, vagy akár a könyvekből is. Maximálisan vevő lennék rá.

 

3. csoport: Ha... kategória:

 

Ide azokat a történeteket választottam, amikre lehet számtani. 3 film lenne: az egyik szerintem adná magát, nagyon jó páros voltak a filmben, bár nem volt sok közös jelenetük, a másik sajna eddig nem sokat szerepelt, de a többi filmben kibontják a karakterét, de azért mégis. A 3. film pedig a jövő évi filmen múlik.

 

- Cassian & K-2SO - Egy Star Wars történet: érdekes karakterek, remek történetet lehetne köréjük írni még a RO eseményei előtt. Mivel ebben a hónapban fog jönni egy 1 részes(!) képregény, ami azt meséli el, hogy hogyan találkozott ez a két személy, így ezt a részét nem kéne bemutatnia egy ilyen filmnek.

 

- Poe Dameron - Egy Star Wars történet: ha Han kapni fog jövőre egy filmet, akkor egy hozzá hasonló fickó - aki kb. annyiban hasonlít rá, hogy vagány és nagyon jó pilóta :D - is nyugodtan kaphatna egy spin-off filmet. Tudjuk, hogy 7. részben kevés szerepet kapott, de a 8. és 9. részben több szerephez fog majd jutni. Illetve a 7. rész előfutáraként szolgáló Poe Dameron képregény-sorozat is ott van. De: milyen volt Poe az Új köztársaság idején? Miként került az Ellenálláshoz, hogyan alapította meg az osztagát, stb. Egy jó történetet is ki lehetne találni ide.

 

- Lando - Egy Star Wars történet: Ha a jövőre érkező Han film sikeres lesz - 50-50% az esély, de szerintem siker lesz sok szempontból is :) - és Glover Lando -ja elnyeri a nézők tetszését, akkor szerintem számítanunk kell egy ilyen filmre is. Egy olyat eltudnék képzelni, hogy egy ilyen film elmesélné, hogy mi történt a Han Solo film után. Benne lehet a pakliban.

 

Egyelőre ennyi lenne. Mit gondoltok?

Nos amellett, hogy fűnyírózás közben nagyon eltudok mélyedni sok mindenben - :P - nézzük meg, hogy miket gondoltam akkor:

- Obi-wan film: most már tudjuk, hogy sorozat lesz belőle.

- Boba Fett film: ugye ez az irományom még azelőtt íródott, hogy bejelentették volna Rian trilógiáját és az első élőszereplős sorozatot. Mint tudjuk, tervben volt egy ilyen film, de valszeg a Mandalorian lett belőle. :D

- Yoda film: ez nem vicc, régen emlékszem az Obi-wan és Han filmek mellett erősen mondogattak egy Yoda filmet is. Nos, a Mandiban van egy kis-Yoda. Gond egy szál se. :P

 

- Vader film: ez valószínűleg a Rebels/RO kettős miatt terjengett. De fentebb már tárgyalva lett a dolog ezzel kapcsolatban. :)

- Maul film: ha esetleg a Disney+ -on lesz egy Solo 2., vagy egy Solot követő sorozat, akkor ezt a dolgot remekül belerakhatnák, csak gondoljunk Maulra és a Crimson Dawnra. :)

- Zsivány osztag film: igen, valahol volt ilyen pletyka is. Megmondva őszintén, még egy sorozatot se tudnék elképzelni egy lázadó vadászpilótákból álló osztagról. Könyvben azonban lenne értelme.

- RC film: A TCW -nek hála a kánonban vannak, de eddig lapítanak, mint a sz*r. :D Én nagyon kíváncsi lennék egy 6 részes minisorozat formájában mit csinálnának az osztaggal. :)

 

- Cassian & K-2SO film: régen vágyálmom volt, azóta pedig tudjuk, hogy lesz egy sorozat. Jupiiiiiiii. :D

- Poe film: sorozat formájában megvalósulhatna, ha esetleg Oscaart visszahívnák. Na meg a sztori is kérdéses lenne, hogy hol játszódna.

- Lando film: A Lucasfilmnél megszellőztettek egy Lando film ötletét a Solo premierje környékén. Donald -al egy sorozat jöhetne is. Persze kérdés, hogy akarják -e és mi lenne a történet.

 

Ha stories filmek nem is lesznek - nagyon kíváncsi vagyok az elkövetkezendő filmekre, remélem lassan már lesz egy biztató jövőkép azon a fronton, mert jelen pillanatban minden más oldalról jobban állnak (na jó, animációs fronton egyelőre nem tudni mi igaz és mi nem. :D) de azokat az ötleteket, amiket a felvásárlás óta eltelt időben összeszedtek megvalósíthatják a Disney+ -on.

 

Bár Bob Iger régen azt mondta, hogy nem lesznek SW filmek exkluzívan a streamingre, talán azóta változott a terv.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Bence1997 írta:

Bár Bob Iger régen azt mondta, hogy nem lesznek SW filmek exkluzívan a streamingre, talán azóta változott a terv.

Hát már nem ő a CEO, a jövő pedig mozgásban van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Yoda József írta:

Hát már nem ő a CEO, a jövő pedig mozgásban van.

Igen, bár tudtommal év végéig a kialakult helyzet miatt még visszakerült oda - vagy csak rosszul tájékozódtam? :?

 

De meglátjuk, lehet a sorozatok mellett debütálnak majd kisebb költségvetésű filmek is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.