Ugrás a kommentre

Ezra Bridger


JakeSully

Ajánlott hozzászólás

  • 1 évvel később...

Nem hinném. Filoni kijelentette (ki hisz neki?) hogy Ezra nem egyenlő Snoke. Pablo is kijelentette, ő azért nem szokott kamuzni.

Bár nem ő Snoke, azért köze lehetne a Renekhez nyilván, de szerintem esélytelen.

Azért valahol örülnék neki.

Amúgy akárki akármit mond én még mindig fenn tartom a jogot, hogy Ezra = Snoke. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor szépen olvasd el újra és értelmezd mit írtam.

 

Tudom, hogy értetted. Én csak arra akartam kilyukadni, ha Pablóék így hajkurásszák, hogy Ezra nem Snoke, akkor könnyen lehet, hogy semmi köze hozzá. A logikai is azt sugallja, hogy valóban semmi, de bár ne lenne igazam. Én is szeretném, ha még ha csak nem is Snoke, de legalább valami köze lehetne hozzá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Ja, majd meglátjuk. :D

Szerintem mindenki örülne, ha lenne valami köze hozzá.

Hát én például rohadtul nem, sőt, ha Ezrának bármi köze lesz ahhoz a selejtes pót-Emperor-hoz, én onnantól nemhogy nem nézem tovább a sorozatot, de még azt is letagadom, hogy valaha néztem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Ezra elég érdekes karakter. Nekem az első évad alatt nem volt szimpatikus, és ugyanígy voltam vele a második évadnál is. De a vége felé közeledve kezdett megkomolyodni, már kevésbé volt esetlen, gyerekes, és a harmadik évad előzeteséből ítélve ez a továbbiakban is kitart. Szép karakterfejlődésen megy keresztül. Például a Kanaannal együtt töltött jeleneteit kimondottan élveztem. Zebbel mondjuk már nem alkotott olyan jó párost. Ezra szerintem csak Kanaan oldalán igazán parádés.

Szóval, sok mindent ki lehet hozni a későbbiekben Ezra Bridger karakteréből. Remélem, vele is úgy leszek, mint Ahsokával: a Klónok háborúja alatt irtóztam tőle, a Lázadókban viszont, amikor már éretté vált, az egyik kedvenc szereplőmmé nőtte ki magát.

Szerkesztve: - caseyjones
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Addig erősítik Ezra karakterét, amíg végül tényleg kénytelenek lesznek kinyírni, legalábbis ha nem akarnak egy eléggé sántító Rebels - Rogue One - Ep.4 viszonyt. Nekem amúgy kezd egy kicsit sok lenni a srácból. Nem szeretném, ha eljutnánk oda, mint a FU-ben Marek-kel, lassan az összes OT karaktert zsebre teszi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zeb nem az eszéről híres, szóval ha ez már neki is sok..... Bár azért egy pillantásból még nem vonnék le messzemenő következtetéseket. Az viszont tény, hogy Ezra nagyon durvul ezekben a jelenetekben. Ez önmagában is érdekes, de abból a szempontból még inkább, hogy nincs finomkodás (disney=nyál tévhit) . :hmm:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Addig erősítik Ezra karakterét, amíg végül tényleg kénytelenek lesznek kinyírni, legalábbis ha nem akarnak egy eléggé sántító Rebels - Rogue One - Ep.4 viszonyt. Nekem amúgy kezd egy kicsit sok lenni a srácból. Nem szeretném, ha eljutnánk oda, mint a FU-ben Marek-kel, lassan az összes OT karaktert zsebre teszi.

 

Csak a pontosság kedvéért TFU :P:) lehet egyébként merítettek a játékból, mert nekem a "copfos vak mester" dolog is ismerős :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért egy elmetrükk nem a világ vége. (Mert itt gyakorlatilag az történt, ahogyan a cím is mondja.)

 

Nem konkrétan az elmetrükkel van a gond, hanem hogy mire vette rá vele katonát? Gyilkolásra, miután ő irányította a lépegetőt a pár rohamosztagosnak esélye sem volt, így fel is szólíthatta volna őket megadásra(ez lenne a Jedi út), ehelyett szétlőtte őket.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért egy elmetrükk nem a világ vége. (Mert itt gyakorlatilag az történt, ahogyan a cím is mondja.)

Nyilván nem, csak azért itt nem egyszerű elmetrükkről van szó. Nem mindennapos egy Erőhasználótól, hogy viszonylag távolról hosszabb távon átvegye a kontrollt egy jármű vezetője fölött és így irányítsa a járművet.

 

Most a morális részről nem is beszélek, az más lapra tartozik.

Szerkesztve: - pb69
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egész olyan mintha egy sith csinálná. Szóval kár felette szemet hunyni.

Nem is az, hogy szemet hunynék felette, de azt gond nélkül elfogadom, hogy Ezra megbillen a sötét oldal felé és morálisan erősen megkérdőjelezhető vagy helytelen dolgokat tesz. Korábban is volt már rá példa, az ő esetében is többször is. Nyilván a karakter és a sztori szempontjából fontos, de egy tipikus SW motívum. Az már visszásabb, amikor egy ilyen korban lévő, ilyen előképzettségű tanonc ilyen mutatványokat vezet elő, már néhány korábbi megmozdulása is aggasztott kicsit.

Ráadásul nagyon közeledik az Ep.4, ami kifejezetten arra van kihegyezve, hogy Luke a nagy reménysugár. Erre a folytatás és Yoda is ráerősít. Aztán ott a Rogue One is, ahol a lázadók az eddigi legnagyobb dobásukra készülnek, de Ezra 100%, hogy ott se fog szerepet kapni. Akárhogy nézzük, ő most már minden téren egy megkerülhetetlen figurája a korszaknak, valamit kezdeni kell vele, valami véglegeset.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Két évvel vagyunk az EPIV előtt. Szerintem Ezrának annyi, akár csak a vak Kanannak. Az EPIV -re az összeomlás szélén van a lázadás, elég megnézni Leia holo üzenetét amit Obinak küld. Nyilván akkorra éri el őket a teljes vég szele. A szenátust lelőtték, és nyilván Ezra sincs már sehol.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.