Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

6 perccel korábban, kolmilan írta:

Végigolvasva elég szomorú, az meg főleg hogy némelyiket mennyire brutálisan hajtották végre. Érdekes hogy ezek főleg olyan országokban történtek ahol ma már azért nem ritkák a nyíltan transszexuálisok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

De hiába volt ott normális Bayer, ha másnap a saját műsorában ugyanúgy fröcsög, és olyanokat mond, hogy "Kib*szott négerek mocskos bakancsát kell csókolgatni". 

Azért az igazsághoz hozzátartozik, hogy ezt nem a műsorában mondta, hanem a blogján írta egy videóról, ahol négerek tartották a bakancsukat, a fehérek meg csókolgatták.

Ha csak nem a "kib*szott" szóval volt bajod, bár aki tartja a bakancsát az embertársainak, hogy csókolgassák, arra én sem tudok szebbet mondani.

 

Egyébként szerintem is jó volt az a beszélgetés. Te gondolom fröcsögősnek tartod Bayert, mert csak ilyet olvasol róla, és meglepődtél, hogy nem ő az ördög, én is meglepődtem, hogy Gulyás nem provokál, nem falat fúj, vagy éppen vereti meg magát DK-s nyugdíjasokkal, hanem normális dolgokat állít/kérdez. Tehát volt értelme a beszélgetésnek.

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Brodie írta:

bár aki tartja a bakancsát az embertársainak, hogy csókolgassák, arra én sem tudok szebbet mondani.

Szerintem is gáz, bármilyen irányú bakancs csókolgatás (egyébként elvileg, ha jól értesültem, ezt egy Black Hebrew Israelites nevű, fekete felsőbbrendűséget hirdető, gyűlöletcsoportnak minősített szervezet tette ki a tüntetés előtt 10 hónappal, tehát nem hinném, hogy ez lenne a tüntetések célja.

 

A véleményem a témában: Senki senem csinál semmit se nem senkinek se nem!

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Á erre jut eszembe egy jó sztori. Van egy szexmániás ismerősöm, aki kint volt Thaiföldön és ő mesélte hogy járt. Természetesen nem hagyhatta ki a Thai-lányokat, és hát úgy esett a dolog, hogy nagyon jól kielégítette a szájával. Szépen mondva... Csak amikor alányúlt jött a golyós meglepi. :lol: Azt mondja kicsit felkavarodott a gyomra, de visszagondolva elég jól lecidázta. :lol2:

Hát akkor jól nézhetett ki a csaj ha sikerült megtéveszteni :D A titok nyitja egyébként az ádámcsutka, férfiaknál kevésbé simul bele a nyakvonalba mint a nőknél, az alapján meglehet mondani hogy valaki eredetileg honnan indult. Bár gondolom az ő szeme nem pont azon akadt meg, meg már nem vígasztalja utólag, de ha legözelebb erre figyel baj nem lehet :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

A Thai transzvesztiták igen megtévesztőek tudnak lenni. :D Tényleg gyönyörűek és nem mondanád meg róluk, hogy valójában fiúk. :D 

Én csak képeken láttam őket, de igaz ami igaz :D 

 

Mondjuk nekem az érdekes, hogy Thaiföldön valahogy alapból elég sokan vannak. Azt tudom, hogy nagyjából már valahol a kultúra részei, de nem gondolom hogy csak ezért váltanak sokanak nemet. (Bár ki tudja)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

33 perccel korábban, NorbiLordi írta:

Hát akkor jól nézhetett ki a csaj ha sikerült megtéveszteni :D A titok nyitja egyébként az ádámcsutka, férfiaknál kevésbé simul bele a nyakvonalba mint a nőknél, az alapján meglehet mondani hogy valaki eredetileg honnan indult. Bár gondolom az ő szeme nem pont azon akadt meg, meg már nem vígasztalja utólag, de ha legözelebb erre figyel baj nem lehet :D 

Nincs bombabiztos mód ennek a megállapítására. Minden ilyen "gyanús" tulajdonság megjelenhet cisz (azaz nem transz) nőkön is. De az ádámcsutka méretének csökkentésére is van már műtét.

 

Vicces amúgy, mert van egy kis őrült csoport az interneten (olyanok, mint a laposföldesek) akik szerint minden híres színész igazából transznemű, és a háttérhatalom általuk akar minden embert transszá tenni (vagy valami ilyesmi baromság). A kis fórumaikon meg szételemezgetik a képeket hasonló "jelek" után kutatva. Már Miley Cyrusról, Bill Gatesről és Angela Merkelről is "bebizonyították", hogy valójában transzok. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, kolmilan írta:

Nincs bombabiztos mód ennek a megállapítására. Minden ilyen "gyanús" tulajdonság megjelenhet cisz (azaz nem transz) nőkön is. De az ádámcsutka méretének csökkentésére is van már műtét.

Persze, ez abszolút lehet változó kin hogy jelenik meg :) Bár hozzáteszem hogy a transz nők akikről én eddig láttam képet/videót, ott 99%-ban megfigyelhető az ádámcsutkás dolog.

 

De a férfi ember persze elsősorban amúgysem ezt nézi :P

3 perccel korábban, kolmilan írta:

Vicces amúgy, mert van egy kis őrült csoport az interneten (olyanok, mint a laposföldesek) akik szerint minden híres színész igazából transznemű, és a háttérhatalom általuk akar minden embert transszá tenni (vagy valami ilyesmi baromság). A kis fórumaikon meg szételemezgetik a képeket hasonló "jelek" után kutatva. Már Miley Cyrusról, Bill Gatesről és Angela Merkelről is "bebizonyították", hogy valójában transzok. :lol:

Hát erre már nem mondok semmit :D De nézzük a jó oldalát, ha mindenki transz lenne legalább már ezért nem csesztetnénk a másikat

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 órával ezelőtt, NorbiLordi írta:

Amúgy nem is tudom hogy ha a Benny Hill Show ma menne mi lenne, kis túlzással felhúznák a lámpavasra.

 

Az RTL+ gyakran nyomatja.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, kolmilan írta:

Nincs bombabiztos mód

De, van, az alváz kitapogatása, az teljesen bombabiztos. Ha ott a kígyó (amibe Roger Prodacter belehalt, mert megtalálta), azt ezzel a módszerrel megtalálod. Ha meg már nincs se kígyó, se tojásfészek, akkor tiszteletem a dokinak. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Szerintem Jim Carrey hamarosan sűrűn elnézést fog kérni ezért a jelenetért.

Ja, elég undorító és megalázó. Az a probléma, hogy pont ez a mentalitás, hogy a transzok nem azok, akinek mondják magukat, megtévesztenek, titkolnak dolgokat, emiatt történik az a sok gyilkosság, melyekről a listát fent beraktam. Gwen Araujo egyik gyilkosa is elhányta magát, miután megtudta, hogy Araujo transz. Azt zokogta, "Nem lehet, hogy b*zi legyek". Ennek tudatában számomra már egyáltalán nem vicces ez a jelenet. Sőt, kissé ijesztő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem kell ezt ennyire komolyan venni, főleg nem egy Ace Ventura filmben, aminek a címszereplője is annyira abszurd, hogy nincs rá szó. ;) 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt a poén az ha jól emlékszem hogy Ventura itt jön rá, hogy egy férfit smárolt le (bár már nagyon rég láttam, szóval benne van a pakliban hogy tévedek). A vicc pedig pont az hogy a reakciója végletesen eltúlzott. A régi filmekben a karakterek általában akkor sirtak a zuhanyzó alatt ha túlestek mondjuk egy nemi erőszakon. Az hogy Venture egy szimpla csók után igy reagál az a poén része. És legalábbis nekem akkor is egyértelmű volt, hogy itt az a vicc, hogy mennyire túlreagálja a dolgot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Bomarr írta:

Itt a poén az ha jól emlékszem hogy Ventura itt jön rá, hogy egy férfit smárolt le (bár már nagyon rég láttam, szóval benne van a pakliban hogy tévedek).

 

Nem tévedsz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bomarr írta:

Itt a poén az ha jól emlékszem hogy Ventura itt jön rá, hogy egy férfit smárolt le (bár már nagyon rég láttam, szóval benne van a pakliban hogy tévedek). A vicc pedig pont az hogy a reakciója végletesen eltúlzott. A régi filmekben a karakterek általában akkor sirtak a zuhanyzó alatt ha túlestek mondjuk egy nemi erőszakon. Az hogy Venture egy szimpla csók után igy reagál az a poén része. És legalábbis nekem akkor is egyértelmű volt, hogy itt az a vicc, hogy mennyire túlreagálja a dolgot.

Hát, biztos könnyebb nevetni rajta, ha valaki nem személyesen érintett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.