Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

17 órával ezelőtt, JakeSully írta:

Az állatvilág és az evulóció csodája?

https://index.hu/techtud/2020/08/04/a_beka_masik_vegen_maszik_ki_egy_megevett_bogar/

Az evolúció egészen elképesztő túlélési stratégiákat dolgozott ki egyes fajoknál, és ez alól a vízben élő Regimbartia attenuata bogár sem kivétel. Jól kihasználja az életmódjából fakadó előnyeit, és azt a tényt, hogy az egyik fő ellensége, a ragadozó béka nem tudja megrágni a táplálékát.

BENYELI AZ EGYIK VÉGEN, KIMÁSZIK A MÁSIKON.

Aztán mikor csóró bogarat újra benyeli a béka:

 

73a.png

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

On 8/1/2020 at 3:47 PM , Darth Cupsy said:

Csupán ugyanazt írtam le amit te nekem csak nem burkoltan. 

Én nem azt írtam, hogy zavar a jelenléted a fórumon, hanem hogy még itt is vannak olyanok, akik így gondolkodnak az öngyilkossággal kapcsolatban.

De akkor sem ez a mondat volt a hsz-em lényege...

On 8/1/2020 at 3:47 PM , Darth Cupsy said:

Írja ezt az akivel kismillióegyszer kellett átbeszélni több topikban is a kánon-legends kérdést 

Hadd meséljek el neked egy tanmesét. Casey Jonesról szól, és Dzséjtről. Kb. 2 esztendeje történt.

Elolvastam a Metró 2033 című könyvet, majd írtam róla egy eléggé lehúzó kritikát a fórumon. Dzséjt nyomott rá egy piros gombot. Eszembe jutott, hogy Dzséjt mintha olvasta volna ezt a regényt, meg a játékkal is játszott, és gondoltam, kikérdezem a véleményét. Leírta, és olyan dolgot írt, ami meggyőzött arról, hogy azt a regényt más szemszögből kell nézni. És azok után máris máshogy néztem a regényre, sőt, az is megfordult a fejemben, hogy elolvasom a folytatásokat. 

Valami ilyet vártam tőled is, mikor megkérdeztem a véleményed. 

On 8/1/2020 at 3:47 PM , Darth Cupsy said:

sajnálom, hogy vannak a fórumon olyanok akiknek a pandémia közepette az a legfontosabb, hogy a drágalátos meccseik nehogy zárt kapusak legyenek, 

Ha 300.000 Forintod lógna a levegőben, neked is fontos lenne. (Ugyanis kb. ennyit költöttem repjegyre, hogy kimehessek egy jövő évi NHL-meccsre.)

 

On 8/1/2020 at 3:47 PM , Darth Cupsy said:

Ki hazudott te szerencsés? Miért nem tőled indult ki?

Tőlem indult, így igaz. De a "kisírás" igen erős túlzás. Ahogyan az is hazugság volt, hogy azért kezdeményeztem ezt a reakciót, mert az volt a bajom, hogy kaptam egy ilyen piros reakciót. Bemásoltam a beszélgetést abba a topikba, hogy pontosan hogy is történt, de arra már nem reagáltál...

On 8/1/2020 at 3:47 PM , Darth Cupsy said:

Talán az oda vezető út bonyolultabb, de maga a döntés, hogy megteszi valaki ahelyett, hogy harcolna az már puszta gyengeség, gyávaság.

Ez sem így működik, ezt is leírtam a kommentben.

Olvasd el ezt, jól összefoglalja a dolgot szerintem: https://www.google.com/amp/s/www.hazipatika.com/betegsegek_a_z/ongyilkossag/147/amp

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi nem volt világos abban, hogy legyen befejezve? Szerintem @Dzséjt elég pontosan fogalmazott.

  

1 órával korábban, caseyjones írta:

Ahogyan az is hazugság volt, hogy azért kezdeményeztem ezt a reakciót, mert az volt a bajom, hogy kaptam egy ilyen piros reakciót.

Jó lenne ha nem gyanúsítgatnál hazudozással immár másod ízben.

2019. 12. 21. - 23:05, caseyjones írta:

Nem kívánok ebbe nagyon belemenni/beleszólni, de volt pár hónapja az a bizonyos incidens a Legends topikban, amikor kaptam négy felhasználótól is ilyen piroskát egy hsz-emre, és ki voltam akadva, hogy miért pontoztak le ennyien,

 

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 hours ago, Darth Cupsy said:

Mi nem volt világos abban, hogy legyen befejezve? Szerintem @Dzséjt elég pontosan fogalmazott.

 

Az öngyilkossági témát ki lehetne beszélni, ha nem megy át sárdobálásba. A többi már tényleg személyes. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

41 minutes ago, Ody Mandrell said:

Ha van akit érdekel...

Igen, ez lemaradt. Nem kívánom erőltetni, szó sincs ilyesmiről.

Végül is, a tények, amiket leírtam pár napja a témával kapcsolatban, talán elég is volt, és ahogy látom, sokan (köztük te is) egyet is értettek vele. Csak még azt követően is előkerült az, hogy gyávaság.

Quote

Megmondom őszintén, engem rohadtul nem. 

:clap2:Remélem, csak amiatt, hogy:

Quote

Kezd elég depresszív lenni ez a topik.

 

Szerkesztve: - caseyjones
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.