Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Én négykor dőltem ágynak azzal, hogy délután kettőig csak álmot akarok látni. Erre fél tízkor már fenn viribültem (és hál' isten, nem vagyok másnapos... szerencsére én csak a jó borból ittam, a kannásat inkább kerültem).

A tablettás bortól tud az ember feje fájni másnap. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most olvasom az origon..

 

Rekordforgalom a fővárosi toxikológián, fiatalkorúakat is bevittek

Az elmúlt tíz év legforgalmasabb szilvesztere volt a mostani a Péterfy Sándor utcai Kórház toxikológiai osztályán...

 

Szegény Phobos :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én fél 3-kor feküdtem le, miután minden vendég elment, és az összes gyerek ágyba került. Megjegyzem, hogy már állva aludtak, de még mindig nem akartak lefeküdni. :D Jó kis szilveszter volt, bár semmi különöset nem csináltunk, beszélgettünk, a gyerekek meg jól el voltak egymással. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én fél 3-kor feküdtem le, miután minden vendég elment, és az összes gyerek ágyba került. Megjegyzem, hogy már állva aludtak, de még mindig nem akartak lefeküdni. :D Jó kis szilveszter volt, bár semmi különöset nem csináltunk, beszélgettünk, a gyerekek meg jól el voltak egymással. :)

Jó is ez. Régen én is az ilyesfajta szilvesztereket szerettem, unokatesóméknál elvoltunk. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Jake, a toxikológiáról most engedtek haza :lol:

 

Boldog Új Esztendőt Mindenkinek! Most értem haza, 30-án este 5-től ma hajnali 4-ig buliztunk, írtó jó kis banzáj volt :)

Dzséjt: Jó volt a Kinect, találtam hozzá háttértáncosokat :lol:

Mint ahogy csütörtökön írtam, volt tánc, beszélgetések, film és TV nézés, medencébe pancsikolás (bár a szigetelés kissé rosszalkodott, bejött egy kis hideg levegő, de jól elvoltunk) meg a konzolon játszások. Igaz, hogy van a Kinectben potenciál, de még mindig inkább a Rock Band az ütősebb :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, jó volt visszaolvasni a tegnapi tombolást. :P Nekem is jó volt a szilveszter, úgy éjfélig... utána láz, hányinger, fejfájás, gyomorfájás, hasmenés... Jó kis éjszakám volt, mit mondjak.

 

Most már szerencsére jobb.

Nocsak, mi történt?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nyugis volt a szilveszter. Kábé negyed kettőig tevéztem aztán meg kimentem megnézni a kutyákat hogy paráztak-e a gyérnek is nevezhető durrogtatástól majd fél kettő után lefeküdtem és azzal jóccakát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nyugis volt a szilveszter. Kábé negyed kettőig tevéztem aztán meg kimentem megnézni a kutyákat hogy paráztak-e a gyérnek is nevezhető durrogtatástól majd fél kettő után lefeküdtem és azzal jóccakát.

Csendes környéken laksz akkor. :D

 

 

Nem tudom... nem ittam túl sokat, igaz előtte nem is ettem sokat, szerintem gyomorrontás, bár a fene se tudja. Egy picit még most is bágyadt vagyok, de remélném, hogy minden oké lesz a továbbiakban.

Vana valami vírus a levegőben, de reméljük nem az aktivizálódott. :) Mindenesetre jobbulást!
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na mi van, Frenkiet csak nem engedik ki a detoxból? :lol: Vagy még húzza a lóbőrt. :lol:

 

Be sem vittek. :P Délután 1-kor keltem fel, érdekes fejfájás nélkül, pedig szinte az összes pezsgőt én ittam meg nameg ittam hozzá sört is. :D

Aztán fél négyig takarítottam a lakást.

Most nem volt valami nagy buli szólt a zene tánc is volt, de szolidabban. Azért is tudtam írni este. Látom megint kijött belőlem a kocsis. :D

 

Na de a lényeg. Boldog új évet mindenkinek.

 

Ody: Nálunk is nagyon fútenek, mióta meg két ablakot kicseréltem műanyagra még melegebb van. Nappal nyitva is van az ablak. A bortól sem álmosodtál el? :D

 

Donát: Jobbulást.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog újévet minden kedves kollégának. Látom kész volt a hangulat. :lol:

 

Az én adagom csak pár sör volt tegnap, ágyban töltöttem a Szilvesztert. No nem egyedül. :evil::D

 

Úgy volt hogy haverokkal kiautózunk Hollandiába muskátliért, de ugrott a terv végül. No nem bántam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.