Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Remélem hogy csak pár százan vagytok(bár ez is sok).

Ahogy nézem 96 tagot számlál eddig ez a szekta :D

"Mivel nem láttunk semmiféle fejlődést, vagy arra való törekvést a "The Navi Movement" anyamozgalomnál, a magyar leányszervezet úgy döntött, hogy leválik és kilép a szervezetből. Még azon a napon - 2010. december 17-én - új mozgalmat indítottunk: "Na'vi Mozgalom a Föld megmentéséért" néven (nemzetközi nevén THE NA'VI MOVEMENT TO SAVE THE EARTH). Az etióp csoport december 19-én csatlakozott az új mozgalmunkhoz, "YE NA'VI INKISKASE MIDIRN LEMADAN" néven.

Minden eddigi tagunkat arra kérünk, hogy tartson ki az új mozgalom mellett és hívja meg barátait, szeretteit." :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

orki: Veled pl. egyetértek. Én is valahogy így gondolom.

Ody: Te nagyon bátor ember vagy :D 2005-2006 körül voltam utoljára fent nyílvános chaten és valahogy nem vágyok oda vissza.

Emlékszem folyton betámadtak az öregek, hogy nincs-e webkamom és nem-e akarok nekik vetkőzni. Én ezért hagytam ott az ilyeneket.

Valamiben egyetértünk!

Hallottam olyat, hogy van, aki igy keres pízt az egytem melet, hogy priviben vetkőzik. Azért ez már gáz! Vagy én vagyok túl konzervatív?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök, hogy az Avatar hatására sokakban felötlött, hogy váltotani kéne, de ha névleg vagyok tagja valaminek és attól aszemetem ugaynúgy eldobom vagy a csikket, nem lesz jobb.

 

Bátyó örülök, hogy nem az MNA szippantott be......................

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huh, most olyan letolást kapok a fórum tagoktól, de le kell írnom!

Nem vagyok híve az egész Földet megmenteni próbáló, Világbéke, világ proletárjai egyesüljetek mozgalmaknak.

A saját portánkunk kell rendet tenni, sepergetni és ha minden szép és tiszta, akkor átmenni a szomszédhoz, hogy köll-é segítség. A rendrakást elöször magunkban kell kezdeni. Ha nem az utcán dobom el a szemetet, hanem a kukába teszem vagy, ne adj Isten a szelektívbe, akkor már többet teszek, mintha bármiféle mozgalomhoz csatlakoznék. Félre értés ne essék örülök, hogy vannak és próbálják felhívni a figyelmet a bolygó megóvására.

Szerintem nem fogsz letolást kapni. Ez ugyanis a téma megközelitése felnőtt fejjel. Ez a kiáltványosdi ez meg a nesze semmi fogd meg jól ráadásul ezzel a jó adag gyülölettel megpumpálva még csak szimpatikus se tud nagyon lenni. Nekem az a tapasztalatom: akik igazán hajlandoak és áldoznak a Földért (a természetvédelem hivatásos emberei, akik például a hódokat visszatelepitik) se idejük se energiájuk arra hogy kit és mit utálnak olyan hude nagyon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hallottam olyat, hogy van, aki igy keres pízt az egyetem melet, hogy priviben vetkőzik. Azért ez már gáz! Vagy én vagyok túl konzervatív?

Igen, ez nagyon gáz. Én is hallottam már ilyenről...

Van más módja is az egyetem mellett a pénzkeresésnek, bár még lehetne ennél durvább is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

orki: Veled pl. egyetértek. Én is valahogy így gondolom.

Ody: Te nagyon bátor ember vagy :D 2005-2006 körül voltam utoljára fent nyílvános chaten és valahogy nem vágyok oda vissza.

Emlékszem folyton betámadtak az öregek, hogy nincs-e webkamom és nem-e akarok nekik vetkőzni. Én ezért hagytam ott az ilyeneket.

Felejtős még most is.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök, hogy az Avatar hatására sokakban felötlött, hogy váltotani kéne, de ha névleg vagyok tagja valaminek és attól aszemetem ugaynúgy eldobom vagy a csikket, nem lesz jobb.

 

Bátyó örülök, hogy nem az MNA szippantott be......................

Nekem is az az érzésem, hogy ha kimegyek az utcára és összeszedem a szemetet, már többet tettem mint ez a szervezet.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Folytatom asort, ha megosztod pár emberrel, hogy ebben a medencében is laknak orchideák és hasonló ínyencségek, akkor is már többet teszel. Legalább annyit, hogy a desz.rittélni helyett, jé azért van itt valami értékes, és jó dolog is, érzést plántálsz belélük. Ettől már szebb napjuk lesz vagy egy kicsit megnyugszik a lelkük. Atyaég, kezdek hippi lenni, pedig épp Ballagó időt hallgatok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök, hogy az Avatar hatására sokakban felötlött, hogy váltotani kéne, de ha névleg vagyok tagja valaminek és attól aszemetem ugaynúgy eldobom vagy a csikket, nem lesz jobb.

 

Bátyó örülök, hogy nem az MNA szippantott be......................

Én tuti nem dobálok el szemetet az utcán. Csiket meg főleg nem :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem értelek. Ki akar felakasztani és kit???? Nekem te egyre zavarosabb vagy :S Megbélyegzel azért valamit és olyat amiről szó sincs? Hogy van ez????

 

Te másoltad be a halálbüntetésről szóló részt, hogy vissza kell állítani. Tehát ölni akartok. Most az hogy akasztás vagy nem egyremegy.

2005-ben még teljesen ok volt veled minden. Szerintem te beleörültél az otthonülésbe és az energiáidat nem a saját sorsod jobbrafordításáért teszed hanem mindenfajta demagóg populista(jobbik)-os marhaságokat elhiszel a csúnya kapitalistáktól és a valóság elmegy melletted.

30 év múlva is ott fogsz ülni várod a Föld végét míg a többiek boldogan élik lez a életüket.

Innentől befejeztem veled bárminemü politikai gazdasági vitát, mert nincs értelme. Nyugati módon élsz, fogyasztassz az előnyeit kihasználod a piacgazdaságnak, közben meg szidod azokat akik mindezt neked előállították.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is az az érzésem, hogy ha kimegyek az utcára és összeszedem a szemetet, már többet tettem mint ez a szervezet.

Ismered személyesen a tagokat? Tudod, hogy milyenek az életben, mit láttak, mit hallottak, mit tesznek a saját környezetükben? Vagy rögtön a megbélyegzéshez nyúlsz mint nálam? Érdekes hozzáállás.

A szervezet meg most alakult, hamarosan ha minden igaz az Alapítók, illetve azok kiknek jelentős eszköz áll rendelkezésre a Mozgalom továbbfejlődését illetően összeül, megbeszélni a továbbiakat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az is környezetszennyezés, mikor a sok piától odahánysz a betonra, majd belefekszel amolyan IHB módon :D

Az kimeríti a vizauállis terror fogalmát. Én ezért, már búvár tanfolyamot szerveznék a Dunába. Peace és szeressük egymást, mert az unalmasabb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ismered személyesen a tagokat? Tudod, hogy milyenek az életben, mit láttak, mit hallottak, mit tesznek a saját környezetükben? Vagy rögtön a megbélyegzéshez nyúlsz mint nálam? Érdekes hozzáállás.

A szervezet meg most alakult, hamarosan ha minden igaz az Alapítók, illetve azok kiknek jelentős eszköz áll rendelkezésre a Mozgalom továbbfejlődését illetően összeül, megbeszélni a továbbiakat.

Kérdeztem, hogy mit tettek, de nem válaszoltál rá. Akkor felteszem ismét: tettek valamit a környezetért egy év alatt?? Megbélyegzés meg ehhez hasonló hülyeségeket meg ne magyarázz már bele a szövegembe. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te másoltad be a halálbüntetésről szóló részt, hogy vissza kell állítani. Tehát ölni akartok. Most az hogy akasztás vagy nem egyremegy.

2005-ben még teljesen ok volt veled minden. Szerintem te beleörültél az otthonülésbe és az energiáidat nem a saját sorsod jobbrafordításáért teszed hanem mindenfajta demagóg populista(jobbik)-os marhaságokat elhiszel a csúnya kapitalistáktól és a valóság elmegy melletted.

30 év múlva is ott fogsz ülni várod a Föld végét míg a többiek boldogan élik lez a életüket.

Innentől befejeztem veled bárminemü politikai gazdasági vitát, mert nincs értelme. Nyugati módon élsz, fogyasztassz az előnyeit kihasználod a piacgazdaságnak, közben meg szidod azokat akik mindezt neked előállították.

Ki is nyírná ki azt aki a kismacska mellől kiszívta a levegőt? Ugye a múltkori videó. Mintha erősen támogattad volna eme "rémtettet". :roll:

 

Te már erőteljesen túldimenzionálsz dolgokat érzésem szerint, messzemenő következtetéseket vonsz le, miközben magad napról-napra kerülsz ellentmondásba saját magaddal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki is nyírná ki azt aki a kismacska mellől kiszívta a levegőt? Ugye a múltkori videó. Mintha erősen támogattad volna eme "rémtettet". :roll:

Azért nem egyenlő egy kismacska kinyírása és az, hogy csak úgy eldobja valaki a szememet az utcán :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kérdeztem, hogy mit tettek, de nem válaszoltál rá. Akkor felteszem ismét: tettek valamit a környezetért egy év alatt?? Megbélyegzés meg ehhez hasonló hülyeségeket meg ne magyarázz már bele a szövegembe. :)

Odykám, szépen veszed a fáradtságot és felmész ama bizonyos facebookos oldalra és egyenként kifaggatod a "lájkolókat", hogy ők mit is tettek, tesznek a természet megóvása érdekében. Én nem ők vagyok. Egy év, meg nem tudom honnan van, de ez a mostani szervezet most alakult a napokban és keresi azokat akiknek megfelelő eszközeik vannak, hogy felhívhassák az emberek figyelmét, hogy Ody unokájának nem lesz hol rohangálnia ha így fojtatjuk és minden mellett szó nélkül elsétálunk. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Odykám, szépen veszed a fáradtságot és felmész ama bizonyos facebookos oldalra és egyenként kifaggatod a "lájkolókat", hogy ők mit is tettek, tesznek a természet megóvása érdekében. Én nem ők vagyok. Egy év, meg nem tudom honnan van, de ez a mostani szervezet most alakult a napokban és keresi azokat akiknek megfelelő eszközeik vannak, hogy felhívhassák az emberek figyelmét, hogy Ody unokájának nem lesz hol rohangálnia ha így fojtatjuk és minden mellett szó nélkül elsétálunk. :)

Azt hittem Te tudod az infókat mint oszlopos tag. De akkor ez már homályba marad. :) Egy év pedig a fórumon kezdett aktivitás óta eltelt idő. Vagy akkor nem onnan kell számolni? Ne az én unokám izgasson, hanem a sajátod. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak pár gondolatra gondoltam. :hehe: A leírtak rövid összefoglalója is megtette volna. :)

 

Egyébként én is inkább orki nézeteit vallom. Szép az elhivatottság, de inkább a tettek beszéljenek.

Most ez a Mozgalom pont a tetteket keresi. Pár hét alatt szerintem kiderül, hogy ki kattintott divatból, illetve kit ráznak fel a világban bekövetkezett drámai események.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze hogy nem. De ki beszélt ilyenről? :)

Az eddigi írásaid, na de hagyjuk ;)

Halálbüntetésről: A mai magyar igazságszolgáltatás a béka feneke alól akarna kikandikálni, de nem megy neki. Nap, mint nap hallani, hogy ilyen meg olyan emberek ültek ÁRTATLANUL börtönbe, mert a rendőr bácsiknak nem volt kedvük nyomozgatni. Viszont ha behozzák a halálbüntetést, az ártatlanok is meghalnak a jó kis rendszer miatt. Éljen, Love meg Píc :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hittem Te tudod az infókat mint oszlopos tag. De akkor ez már homályba marad. :) Egy év pedig a fórumon kezdett aktivitás óta eltelt idő. Vagy akkor nem onnan kell számolni? Ne az én unokám izgasson, hanem a sajátod. ;)

Azt az elődszervezetet szerintem el lehet felejteni. Ne részletezzük, de a nemzetközi szervezet inaktivitása miatt történt bizonyos szétválás, bár a részleteket nem nagyon ismerem.

De igenis izgat a te unokád is :P

Én már amúgy is kivontam magam a csajozásból :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Halálbüntetésről még: Ki fogja elvégezni ezt? Egy emberke. Viszont aki öl, azt szerintetek meg kell ölni és így egy frankó dominoeffektust hoztok létre, amikor is TI MAGATOK fogjátok az egész Földet kiírtani. Hát gratulálok :lol:

Ha meg azt mondjátok, hogy a kivégzőt nem kell kivégezni az ölés után, akkor meg a másik passzus, a mindenki egyenlő csorbul, mert neki megvan az a joga, hogy ő ölhet. Nincs itt valami hiba? ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az eddigi írásaid, na de hagyjuk ;)

Halálbüntetésről: A mai magyar igazságszolgáltatás a béka feneke alól akarna kikandikálni, de nem megy neki. Nap, mint nap hallani, hogy ilyen meg olyan emberek ültek ÁRTATLANUL börtönbe, mert a rendőr bácsiknak nem volt kedvük nyomozgatni. Viszont ha behozzák a halálbüntetést, az ártatlanok is meghalnak a jó kis rendszer miatt. Éljen, Love meg Píc :lol:

Ez azért szerintem nem így fog megvalósulni. :) Azért azt te se gondolod, hogy majd Szügyőné Térdfalvi Rozália "lájkoló" fog az otthonkája fölé egy csuklyát kanyarítani és a vasárnapi karajhasogató fejszéjével fog besétálni a fegyházba, hogy mint aktív Mozgalmi tag lecsapja az elítélt fejít. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Halálbüntetésről még: Ki fogja elvégezni ezt? Egy emberke. Viszont aki öl, azt szerintetek meg kell ölni és így egy frankó dominoeffektust hoztok létre, amikor is TI MAGATOK fogjátok az egész Földet kiírtani. Hát gratulálok :lol:

Ha meg azt mondjátok, hogy a kivégzőt nem kell kivégezni az ölés után, akkor meg a másik passzus, a mindenki egyenlő csorbul, mert neki megvan az a joga, hogy ő ölhet. Nincs itt valami hiba? ;)

El lehet mindent bagatellizálni, persze. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Adok témákat:

Télen könyebb egy szemetes erdő részletet kitakarítani.

Nyáron parlagfú, akác, selyemkóró és egyéb invazív fajok írtása., mert olyan k.....a xenofób vagyok.

Felszámolni egy illegális szemét lerakót vagy egy részét.

Részt venni egy-két szervezett kék-túrán.

Kedvesen megdicsérni egy anyukát vagy apukát, amint látod, hogy milyen odafigyeléssel játszik, törődik, magyaráz csemetéjének, egyre kevesebb az ilyen szülő.

Emberségesen bánni embertársainkkal.

stb stb stb

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért azt te se gondolod, hogy majd Szügyőné Térdfalvi Rozália "lájkoló" fog az otthonkája fölé egy csuklyát kanyarítani és a vasárnapi karajhasogató fejszéjével fog besétálni a fegyházba, hogy mint aktív Mozgalmi tag lecsapja az elítélt fejít. :D

Persze, hogy nem, mert akkor őt is meg kéne ölnötök ;)

Nem halálbüntetés kell, hanem rendes vizsgálóbizottság után egy jó kis kínzás. Levágni kezét, fülét, sósavba tenni, körbe alá hegyes tűket szurkálni, hasonló dolgok, ala Jigsaw. Ő egy nagyon jó rendszert dolgozott ki, ilyet kellene a valóságba is kialakítani.

Nem börtönbe dugni az életfogytosokat meg gyilkolókat. Szépen ráültetni a székre, bűntárs haverjával megetetni a kulcsot ami a fejszorítóját nyitja. Ha kiveszi a hasából egy éles szikével a kulcsot, akkor megmenekül. Utána biztos meggondolja, hogy fog-e gyilkolni ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Halálbüntetésről még: Ki fogja elvégezni ezt? Egy emberke. Viszont aki öl, azt szerintetek meg kell ölni és így egy frankó dominoeffektust hoztok létre, amikor is TI MAGATOK fogjátok az egész Földet kiírtani. Hát gratulálok :lol:

Ha meg azt mondjátok, hogy a kivégzőt nem kell kivégezni az ölés után, akkor meg a másik passzus, a mindenki egyenlő csorbul, mert neki megvan az a joga, hogy ő ölhet. Nincs itt valami hiba? ;)

Érdekes kérdés, de néha elgondolkozok, azon, hogy, aki sorozatosan gyermemeket vagy nőket erőszakol, annak mi legyen a büntetése.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.