Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Boldog Születésnapot kudar!

 

Bírom az ilyen napokat, amikor kitalálják, hogy ide megyünk, oda megyünk, aztán kb. 10percet voltam az irodában, amíg ettem. De végre visszafizették a sikeres vizsga díját, most legalább van pénzem! :) Voltam is a Tescoban, vettem ásványvizet és sört, meg kaját! Volt még egy csomó dinnye, de szerintem azt már senki sem fogja megvenni...

Most meg megyek, mert nagyon dörög az ég, itt az eső.... :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar, boldog születésnapot :clap:

 

Majd érettségi közben felidézem szavaid :D Nem az hogy kínos, csak táncoljon aki tud.

Érettségi utólag már nem akkora nagy ügy, mint előtte, szóval majd visszatérünk rá egy év múlva :D Aki nem tud, az is, csak a teljesen botlábúaknak nem muszáj, de ők nagyon kevesen vannak :P

 

Én az érettségitől nem féltem, utolsó előtti voltam a névsorban, szóval kint eszegettem, teáztam... aztán, akkor izgultam kicsit, mikor beléptem az ajtón.

Én csak a szóbelit megelőző este fél 10 körül pánikoltam be, aztán elpakoltam mindent, elmentem aludni, és másnap frissen kelve izgalom nélkül mentem. Akkor már jó volt, és mivel az utolsó csoportban voltam, délelőtt eldumálgattunk az utolsókkal a teremben. Azóta sem pánikoltam úgy be vizsga miatt, akkor egyszer.

 

Most meg megyek, mert nagyon dörög az ég, itt az eső.... :para:

Küldhetnél ide az esőből, itt kb. másfél hónapja nem esett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt volt egy vihar, azóta esik. Kint voltam a kutyákkal és azt játszották, hogy egymást kergetik a ház körül. Jó vizesek lettek,de legalább most alszanak.

Hoztam fel idei krumplit és nyomtam mellé Iglo halrudakat, tiszta Fish&Chips feeling! :) Az a két HB sör is jól esett öblítésnek. Meg vettem egy Pussy energia italt, (Sunaszaft) és rohadt jó íze van, meg nem is drága!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.