Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Idővel jobb lesz, de teljesen soha nem fog elmúlni a fájdalom. Nem is szabad, mert akkor az azt jelentené, hogy a személy nem is hiányzik.

 

Előbb utóbb a régi szép emlékek túlsúlyban lesznek a friss fájdalmas érzésekkel szemben, de ehhez idő kell :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Részvétem Revan! Sajnos nagyon is áttudom érezni. Az én anyukám 44 éves korában halt meg hirtelen, akkor még csak 25 voltam. Azóta eltelt 18 év. Lassan annyi idős leszek, mint ő, a halálakor és nincs map, hogy ne gondolnék rá. 

A fájdalom azóta elmúlt, a szomorúság viszont nem. 

 

Szerkesztve: - M.Laci
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

RacerX, kudar, Luke, Rog, Donát, Jake, Nabo, pb, Domino, Cupsy, Laci, Nute: köszönöm szépen.

Laci: neked is szörnyű lehetett, sajnálom. Én is úgy érzem, hogy a szomorúság nem fog elmúlni.

Nabo. Pontosan így érzem. Igyekszem olyan jó, szorgalmas és kitartó ember maradni, amilyennek nevelt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 09. 05. - 13:14, Darth Revan9 írta:

Édesanyám két napja kórházban elhunyt. Olyan iszonyatos kín gyötör, mint még soha életemben. Az elmúlt több, mint másfél évben itthon voltam, hogy ápoljam és rehabilitáljam a láb amputációja után. Olyan gyorsan történt minden. Júliusban még egész remekül volt, többször is lementünk a levegőre. Aztán jött nagy meleg és elkezdődtek a gondok. Augusztusban kórházba került, nagyon sok egészségügyi problémája keletkezett - szívinfarktus, bélelzáródás, valami gyulladás a szervezetében, nátrium ion problémák.... stb. Két napja még láttam a halála napján. Épp kinyitotta a szemét, még utoljára rám nézett. És nem sokkal később meghalt. Nem tudom, hogy valaha elmúlik-e ez a kín. Nagyon fáj. 69 éves volt és életem 31 évéveben alig volt pár nap, amíg nem láttam. Ne haragudjatok, mert leírom ezt, csak remélem, így kiadom magamból a fájdalmat valamennyire.

Egy Édesanya elvesztése kimondhatalan fájdalom. Őszinte részvétem. Én megpróbálnék a családomból erőt meríteni a feldolgozásához, az Ő szeretetük és támogatásuk a legnagyobb ajándék e nehéz időszakban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, A pécsi írta:

Egy Édesanya elvesztése kimondhatalan fájdalom. Őszinte részvétem. Én megpróbálnék a családomból erőt meríteni a feldolgozásához, az Ő szeretetük és támogatásuk a legnagyobb ajándék e nehéz időszakban.

Köszönöm szépen a bátorító szavakat.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.