Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Tegnap életemben először írtam cd-t, és jelentem, sikerült :rock: Haladok ezekkel a számítógépes dolgokkal, haladok. Nyugi, nem fogok mindent megírni, de ezt még muszáj volt. Legközelebb majd azt, ha végre lesz otthon net :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem meg tegnap este omlott össze a rendszerem, el se indult, IO hiba, és már újratelepíteni se tudtam a rendszert a merevlemzre, amúgy is kattogott és hangos volt, azért remélem az adatokat valahogy le tudom olvasni róla. Van egy másik merevlemezem, most arra fogok telepíteni, formázni is kell. Úgy tudom csak 4elsődleges partició lehet, de ez merevlemezenként vagy összesen értendő és logikai particióra ér telepíteni? Azt vettem észre amikor mindkét merevlemez bent volt hogy volt egy partició amit nem lát még a linux sem :) .

Ilyenkor mindik eszembe jut

 

"Sokat tanultál ifjú Dave, de még nem vagy síző"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is boldog szülinapot kívánok neked Lokatelli.

 

Szisz: A kattogós vinyónak annyi.Nekem ugyanezt csinálta, visszavittem és ott még meg tudták menteni róla az adatokat, és kaptam egy újat.Maxtor volt?

Logikai particióra nyugodtan telepíthesz, nekem is azon volt sokáig egy Win'98.Szerintem egy elsődlegest csinálj rajta, és a többi legyen logikai.Az én 200 GB-os vinyóm így van felosztva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is boldog szülinapot kívánok neked Lokatelli.

 

Szisz: A kattogós vinyónak annyi.Nekem ugyanezt csinálta, visszavittem és ott még meg tudták menteni róla az adatokat, és kaptam egy újat.Maxtor volt?

Logikai particióra nyugodtan telepíthesz, nekem is azon volt sokáig egy Win'98.Szerintem egy elsődlegest csinálj rajta, és a többi legyen logikai.Az én 200 GB-os vinyóm így van felosztva.

Nahát...tegnap ügyködtem...a 120 gigás vinyót trószáltam particionálni és formázni, kíndos telepítés előtt. Mivel van rajta adat, azt a partíciót kerülgettem, és nem akarta az elejét megformázni, azt írta ki sérült a lemez, és a végére se akart feltelepülni. Fogtam visszatettem a kattogós lemezt és arra tegnap feltelepült. :o A 4 partícióból kettő hozzáférhető, egy eleve linuxra van formázva azé nem látja, egy meg már régóta nem hozzáférhető. A 120 gigásra most majd linuxot teszek, hátha az megbirkózik a formázás-particionálás feladattal, ja és persze én is. Gyakorlat teszi a tanítványt... :)

 

 

Ody! Nagy nehezen be tudtam olvastatni a lemezt, bár egyszer belefagyott és reset-elni kellett, aztán sikerült felraknom, 5 tonna program, meghajtó és codec feltelepítése után, a gépre és azután nem volt gond. Kop-kop. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nahát...tegnap ügyködtem...a 120 gigás vinyót trószáltam particionálni és formázni, kíndos telepítés előtt. Mivel van rajta adat, azt a partíciót kerülgettem, és nem akarta az elejét megformázni, azt írta ki sérült a lemez, és a végére se akart feltelepülni. Fogtam visszatettem a kattogós lemezt és arra tegnap feltelepült. :P A 4 partícióból kettő hozzáférhető, egy eleve linuxra van formázva azé nem látja, egy meg már régóta nem hozzáférhető. A 120 gigásra most majd linuxot teszek, hátha az megbirkózik a formázás-particionálás feladattal, ja és persze én is. Gyakorlat teszi a tanítványt... ;)

 

 

Ody! Nagy nehezen be tudtam olvastatni a lemezt, bár egyszer belefagyott és reset-elni kellett, aztán sikerült felraknom, 5 tonna program, meghajtó és codec feltelepítése után, a gépre és azután nem volt gond. Kop-kop. ;)

Akkor ez másért kattogott.Örülök, hogy sikerült megoldani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát szerény tudásom mellé társuló óvatos hozzáállásom és némi Szerencse ami kísér engem a gépekkel kapcsolatban...csak a jót látom meg ;) . Néha szidom őket és kínlódom valamin napokig, de alapvetően sokszor volt rá példa, hogy varázslónak éreztem magam, mert fogalmam sincs hogy, de renbehoztam... ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Várom az első otthoni bejelentkezésedet. :D

Helló, itt vagyok :D;);):P

 

Na szóval, működik, de ezt-azt még biztos be kell állítani :D

 

Kicsit bővebben. Van itthon net, de még ki kell faggatnom öcsémet mindenfélékről. De már van, szóval holnap nem tűnök el két napra :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.