Jump to content

Egyéb fontos

Recommended Posts

2 órával ezelőtt, Donát írta:

A Tesconál van házhozszállítás is, esetleg azt kipróbálhatjátok. Bár nem tudom BP-n mennyi az extra díj. 

Revan szegedi, ha jól tudom.

A Tesco Budapesten mostanság eléggé felemelte a házhozszállítás díját, legolcsóbban (hétköznap nap közben) 799 Ft.

Boldog születésnapot, @DJnorbi!

Valamivel el kell érni, hogy igazolni tudják, hogy ki van beoltva és hogy ki nincs. Illetve, ha a rendezvényeket, csak oltásigazolás függvényében teszik látogathatóvá, az is egy kényszerítőeszköz arra, hogy többen válasszák az oltást, amit amúgy sokkal logikusabb lett volna eleve kötelezővé nyilvánítani. 

13 perccel korábban, Iqvi írta:

Valamivel el kell érni, hogy igazolni tudják, hogy ki van beoltva és hogy ki nincs. Illetve, ha a rendezvényeket, csak oltásigazolás függvényében teszik látogathatóvá, az is egy kényszerítőeszköz arra, hogy többen válasszák az oltást, amit amúgy sokkal logikusabb lett volna eleve kötelezővé nyilvánítani. 

Na asszem a zavarosban halászóknak meg is lesz a jövő évi megélhetés: hamis oltás igazolásra fognak egy csomóan szakosodni. 

• Dühítő 2
  • Szomorú 2
1 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Azt hittem több ideje vagy tag, és még csak egy éve? :o További sok-sok évet még itt, sok hozzászólást kívánok. Persze a kellemes Karácsony mellett. :D 

És valóban! Már tényleg 2 éve (most hogy így ellenőriztem)! :D Hogy repül az idő! Nagyon köszönöm! :)