Jump to content

Egyéb fontos

Recommended Posts

Igazából csak pezső volt, de abból ipari mennyiséget fogyasztottam, úgyhogy utána én csináltam a hangulatot :D (Jinx, nem röhögsz!)

:D

Tényleg ennyire tettszett? Az eddigi kanbulik szerintem jobbak voltak, de ez sem volt rossz... De meg lehet nézni Lok-ot, ahogy táncol, majd a youtubon. :D

Amúgy boldog Újévet (és Óévet) mindenkinek!

Mindenkinek köszi a jókívánságokat az idei évre, hasonló szépeket és jókat kívánok én is :)

Donát, további jobbulást!

Multiidézés gombra kattintom pár oldalon 1-1 hozzászólásra, de most meg nem hozza be az ablak, csak az utolsó oldalról való hozzászólást (azt meg töröltem). Már korábban is megfigyeltem ezt a problémát, nem lehet rajta javítani? Sajnos már fejből nem tudom, hogy mire szerettem volna reagálni, és nem nézek vissza megint 5 oldalt, hogy egyesével mindre válaszoljak :oops:

Multiidézés gombra kattintom pár oldalon 1-1 hozzászólásra, de most meg nem hozza be az ablak, csak az utolsó oldalról való hozzászólást (azt meg töröltem). Már korábban is megfigyeltem ezt a problémát, nem lehet rajta javítani? Sajnos már fejből nem tudom, hogy mire szerettem volna reagálni, és nem nézek vissza megint 5 oldalt, hogy egyesével mindre válaszoljak :oops:

Sajnos a multidézés gomb csak egy oldalon aktív. :( Így volt ez mindig is, de reméljük a jövőben majd fejlesztenek ezen. :)

Phobos, Rog ez durva! :o

Meg a Holdfényhercegnőben is ő volt az egyik vendég az esküvőn.

Amúgy meg általában stand-ines a filmekben, azaz ő áll be addig, amíg megcsinálják a jó bevilágítását.

Itt a filmográfiája: http://www.imdb.com/name/nm2814812/

barnez: Őszintén gratulálok, nekem ez eddig nem sikerült (csak az írásbeli része :D )

Edited by Darth_Phobos