Jump to content

Egyéb fontos

Recommended Posts

Boldog szülinapot, Krande és Gyoka! :)

Én tegnap úgy lehúztam egy korsóval, hogy csak na! Épp futás és bringázás után voltam, kitikkadva. Eszméletlen jól esett!

Én meg ma fagyiztam egyet hazafelé, mert volt vagy 28 fok még este is, és nehezen ment a gyaloglás a busztól. :D

Mondtam már, hogy a tököm kivan az op rendszer telepítésétől? :D Felraktam a Win 7-et. Nah soha többet :D És még majd valszeg új memóriát is vennem kell, mert betöltéskor hol kék halál, hol hibaüzenet.

Ne viccelj már. A Windows 7 a valaha készült legjobb Windows, csoda hogy eddig nem raktad fel. A 64 bites ment fel? Mi volt a gáz a telepítéssel. Fél óra alatt felmegy. A Vistánál ezerszer jobb. Én szombaton megyek telepíteni. Sok időt a többi program felrakása vesz igénybe. Na az tényleg lehet 3-4 óra, meg persze beállítani úgy megint ahogy neked jó. Milyen hibaüzenetet ír ki indulásnál? Nem biztos hogy a ram a hibás. A telepítéssel az nem romlik el.

Durd: Gratulálok.

Ne viccelj már. A Windows 7 a valaha készült legjobb Windows, csoda hogy eddig nem raktad fel. A 64 bites ment fel? Mi volt a gáz a telepítéssel. Fél óra alatt felmegy. A Vistánál ezerszer jobb. Én szombaton megyek telepíteni. Sok időt a többi program felrakása vesz igénybe. Na az tényleg lehet 3-4 óra, meg persze beállítani úgy megint ahogy neked jó. Milyen hibaüzenetet ír ki indulásnál? Nem biztos hogy a ram a hibás. A telepítéssel az nem romlik el.

Durd: Gratulálok.

A gond ott kezdődött, hogy a telepítőlemez nem akarta újraformázni a C particíót. Így lett a Vistámból egy old, kiterjesztés. Jobban örültem volna ha full csutakra leszedi. Aztán a hangkártyát kellet újra konfigurálni meg a videókártyát. Problémák megoldva azóta. Egy tiszta vinyónál nem hiszem, hogy gond lett volna. A betöltéses aférok már korábbiak, pár napja kezdte megadni magát az egész. Anno már volt ilyen a korábbi gépemnél. Ott a vinyó ment el. Azért gondoltam, hogy vagy memória, vagy vinyó.

Ja és mire aktiváltam a WIn 7-et..... :roll: