Ugrás a kommentre
JakeSully

Hera Syndulla

Ajánlott hozzászólás

Jól fest. Sokkal bejönnek ezek a lekerekített formák, mint a baltával faragott karakterek.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:) Bent van már a trailer topikban is, de ettől független reméljük, hogy jó lesz. :) Úgy látom Te akkor is itt leszel aminek igen csak örülök. ;)

Én a FaceBookon láttam ezt a kis videót és gondoltam egy kis ismétlés nem árthat. :D Egyébként is, ez ugye nem volt komoly, hogy azt hitted, hogy nem fogom nézni. :45::P

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Becses nevük lekku. ;) Én is örülök a rokonságnak, de jobban örültem volna, ha Cham Hera apja lett volna.

Cham lányát látjuk a TCW -ben. Full másképp nézett ki már kislányként is. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Úgy fest, a génjeiben van a lázadás. :)

Bár anno mintha olyasmiről lett volna szó, hogy Chamnak több gyereke is van. Ettől függetlenül így is örülök a rokoni kapocsnak, jót tesz a TCW és Rebels közti kohéziónak.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Valóban! Ugyan még nem láttam a Recon -t (azt mindig csak az aktuális epizód után nézem meg), de ha Pablo tényleg ezt mondta akkor lehet hivatalos.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Vagy inkább korábban. Nekem Hera nem tűnik ~20 évesnek, inkább olyan ~35, és akkor a klón háborúk alatt lehetett olyan 20, és így máris elfogadhatóbb, hogy miért nem lóg az apja nyakán a TCW-ban

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

A Wookiepedia szerint kb 29 évvel Yavin előtt született. Akkor ha a Rebels 4 évvel játszódik az ep4 előtt (ugye ennyi?), akkor 25 évesnek kell lennie. Tehát a TCW idején olyan 10 körül lehetett, vagy még annyi se volt...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Regisztrálj, vagy jelentkezz be a hozzászóláshoz

Regisztrálni kell a hozzászólási jogosultsághoz

Regisztráció

Egyszerűen regisztrálhatsz közösségünkbe.

Regisztráció új felhasználóként

Bejelentkezés

Már regisztráltál? Lépj be!

Belépés

• Jelenlévő felhasználók:   0 tag

Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.

Fontos információ