Ugrás a kommentre

Hera Syndulla


JakeSully

Ajánlott hozzászólás

Őőőőő.... lemaradtam egy lépéssel. Eddig úgy volt, hogy Charm a nagybátyja. Mikor derült ki, hogy az apja? :?

 

Amúgy meg, lehet, hogy a twi'lekek színe megváltozik, miközben nőnek. :)

Pablo mondta a legutóbbi Rebels Recon videóban a szokásos rajongói kérdésekre válaszolva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az lenne a legjobb, ha szerepelt volna a TCW-ben. Magyarázat pedig lehetne mondjuk, hogy megváltozhat a twilekeknek a bőrszínük, amikor felnőnek.

Szerepel! :D A Supply Lines nyitójelenetében, amikor a narancssárga kislány, aki a "Freedom on Ryloth"-ban is szerepelt odafut az anyjához, a háttérben ott van Cham, egy zöld színű gyerekkel, aki egy makett-űrhajóval játszik!

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, érnek még itt meglepetések. :) Amúgy nekem az még jobban adta volna, ha Hera az a kislány lenne, aki a klónokkal (és Obi-val) kooperált és "játszadozott" a TCW-ben.

Hát igen, de ahhoz Hera-nak túl fiatalnak kellett volna, hogy legyen a Rebels idején. Jobb ez így. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, érnek még itt meglepetések. :) Amúgy nekem az még jobban adta volna, ha Hera az a kislány lenne, aki a klónokkal (és Obi-val) kooperált és "játszadozott" a TCW-ben.

Az biztos, de annak volt neve is nem, talán: Numa?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyilván tudom, hogy nem lehetett volna ellentmondásmentesen megvalósítani ezzel a (ilyen korú, színű stb.) Hera-val, akit végül kaptunk. Csak eszembe jutott, hogy az is ütött volna, ha a készítők eleve Numa-t akarták volna hasonló szerepben a Rebels-be emelni. Másképp döntöttek, nincs is ezzel semmi gond, csak érdekességképp vetettem fel. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyilván tudom, hogy nem lehetett volna ellentmondásmentesen megvalósítani ezzel a (ilyen korú, színű stb.) Hera-val, akit végül kaptunk. Csak eszembe jutott, hogy az is ütött volna, ha a készítők eleve Numa-t akarták volna hasonló szerepben a Rebels-be emelni. Másképp döntöttek, nincs is ezzel semmi gond, csak érdekességképp vetettem fel. :)

 

Értettelek én, valóban lett volna pikantériája.. Egy pici még így is van, hogy csak egy háttérképben megjelenő kislányból lett az egyik főszereplő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Azért milyen messzire jutottunk attól, hogy 1977-ben az egész Star Wars egyetlen női szereplőt tudott felvonultatni (na jó, Beru nénivel kettőt, a kocsmatöltelékekkel talán már ötöt is, de azért emlékezetes Leia maradt), oda, hogy a Rebels majdnem, hogy a nők sorozata. Legalábbis egy bizonyos szinten. Sabine-nak a tudása sokszorosan meghaladja a Ghost férfi állományának összesített tudását, ami mondjuk már csak azért is gáz, mert Kanan 14 évig mégis csak a Jedi Templomban tanult. Emellett harci készségei sem utolsók. Hera pedig a főnök. Nem a nyílt főnök, de ő tud mindent, ő a támasza Kanannak, övé a hajó, ő a csapat anyukája. Erős, okos, határozott, olyan csaj, aki ha elköhinti magát, még Zeb is összemegy. Persze, bár az ep4-5-6 kevés női szereplőt vonultat fel, még ott sem a gyenge, megmentésre váró virágszálakat prezentálták. Leia még Jabba rabszolgaságában is hercegnő maradt (nem mellesleg, meg is fojtotta "urát"), a Lázadók legfőbb (még életben lévő?) vezetője is nő volt. Sőt, most már két vezetője is nő.

Az ep1-2-3 és aztán pláne a TCW meg hozta az erősebbnél erősebb női szereplőket: Padmé, Ahsoka, Satine, Ventress, Aayla, Sugi, Barris, Luminara, Aura Sing... Jedik, Sith tanoncok, fejvadászok, orgyilkosok, hercegnők és királynők. Egyik sem olyan, aki várná a fehér lovon érkező herceget, és ha véletlen mégis meg kell őket menteni, a végén még ők húzzák ki a bajból a megmentőket. :) Hera pedig tökéletesen beleillik ebbe a sorba, sőt, még kis újdonságot is visz a dologba ezzel az anyai szereppel. Ugyan láttuk már anyát Shmi képében, de az ő szerepe merőben más volt. Hera egy anyatigris, ráadásul viszonya Kanannal tovább erősíti az egyedi helyzetét. Sajnos ilyen formában még nem láthattunk kapcsolatot a Star Warsban. Anakin és Amidala ugye hiába voltak férj és feleség, simán diszfunkcionális házasságban éltek. Hera és Kanan nem élnek házasságban, mégis jobban működnek párként, mint Anakin és Amidala, és ebben nagy szerepe van Herának, aki végig támogatja az ex-Jedit. Mellesleg, remélem, a jövőben jobban kibontják a kapcsolatukat, ami már csak azért is lenne érdekes, mert Kanant ugye már nem kötik a Jedik bigott szabályai.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Herában nekem az volt a legjobb, hogy lassan bontakozott ki igazi mivolta. Az, hogy lényegében ő a csapat vezetője és csak ő ismer minden fontos infót szerintem remek koncepció volt. Az évad végén látható reveláció hihetően lett felépítve az évad során, így amikor Hera elárulta az egész titkolózásnak a lényegét, szerintem végképp elkönyvelhettük mint szellemi vezetőt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 7 évvel később...

  

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Hera meg nem kicsit van túl dimenzionálva. Egy volt a sok tábornok közül...

Pontosabban szólva egy volt a Szövetségi Főparancsnokság tábornokai közül, egyenrangú olyan karakterekkel, mint Raddus admirális, Dodonna tábornok, Merrick tábornok, Cracken tábornok, stb. (És ezzel olyan tábornokok fölött állt, mint Draven, Solo vagy Calrissian.) A szervezet egyik vezető tisztje. És szerintem a főparancsnokság minden olyan tagjának, aki Jyn és Bodhi jelentésekor a Yavin IV-en tartózkodott, illet volna egy ilyen horderejű meetingen részt vennie. ;) Pláne, hogy azon a tanácskozáson tulajdonképpen a karbantartó bácsi és a konyhás néni is jelen lehetett, hiszen a háttérben olyan magasrangú és a lázadás szempontjából életbenvágóan fontos személyeket látni, mint Sefla hadnagy, Bistan tizedes vagy Binli kadét. Ők nyilván sokkal fontosabb fogaskerekek, mint Hera Syndulla, a Szövetségi Főparancsnokság tábornoka. :lol:

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.