Ugrás a kommentre

Könyvek


Nute Gunray

Ajánlott hozzászólás

Valóban érdekes. Én azt hittem, hogy majd a Wondercon -on befognak jelenteni SW -s dolgokat, de az március végén volt, és semmi SW dolog nem volt. :hmm: 

 

Tippre augusztus-szeptember lesz majd a regényváltozat megjelenése, és a képregény is szept-október folyamán fog jönni. De az azért fura, hogy jelenleg semmit sem tudunk az év második felének felhozataláról. A legkésőbbi SW anyag ami fog jönni, az a Thrawn: Alliances. Azt is 1 hónappal elcsúsztatták júniusról júliusra, de onnantól semmi hír nincs. Pedig szerntem fog jönni a FoD, a Solo -val kapcsolatos anyagok, illetve én titkon remélek valami TCW történetet. :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Valóban érdekes. Én azt hittem, hogy majd a Wondercon -on befognak jelenteni SW -s dolgokat, de az március végén volt, és semmi SW dolog nem volt. :hmm: 

 

Tippre augusztus-szeptember lesz majd a regényváltozat megjelenése, és a képregény is szept-október folyamán fog jönni. De az azért fura, hogy jelenleg semmit sem tudunk az év második felének felhozataláról. A legkésőbbi SW anyag ami fog jönni, az a Thrawn: Alliances. Azt is 1 hónappal elcsúsztatták júniusról júliusra, de onnantól semmi hír nincs. Pedig szerntem fog jönni a FoD, a Solo -val kapcsolatos anyagok, illetve én titkon remélek valami TCW történetet. :clap2:

Én is augusztus-szeptemberre tippelem a Solo regényt. Azért tényleg jó lenne, ha nem csak a Solo-hoz kötődő regények jönnének. Egy-két Klónok Háborúja regénynek is örülnék a 10 éves évforduló miatt. Az is jó lenne, ha már egyéb korszakokba is eleveznének. Jobban fel kéne már deríteni az új poszt-Endor korszakot és el lehetne menni többször a Birodalom előtti időkbe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

57 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Egy-két Klónok Háborúja regénynek is örülnék a 10 éves évforduló miatt. Az is jó lenne, ha már egyéb korszakokba is eleveznének. Jobban fel kéne már deríteni az új poszt-Endor korszakot és el lehetne menni többször a Birodalom előtti időkbe.

Ezeket én is díjaznám. Jöhetne egy Luke-Ben Solo középpontú regény is, már nincs sok titkolni való róluk.

Szerkesztve: - luke19
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 órával ezelőtt, luke19 írta:

Ezeket én is díjaznám. Jöhetne egy Luke-Ben Solo középpontú regény is, már nincs sok titkolni való róluk.

Így van. Troy Denning amúgy is régen írt már Star Wars regényt, ez pont neki való téma.

14 órával ezelőtt, tomcsi80 írta:

Han Solo állítólagos "felesége" Sana Starros is felbukkan a Last Shot könyvben.

 

http://www.starwars.com/news/han-and-chewie-get-into-some-bounty-hunter-trouble-thanks-to-sana-starros-in-this-last-shot-excerpt 

Ha jól tudom, pont a középső harmadában fog szerepelni, abban a részben, ami a IV. epizód után játszódik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Solo: Egy Star Wars történet ifjúsági regénye szeptember 6. -án fog megjelenni az USA -ban! (szóval akkor szeptember elején számíthatunk a film nem ifjúsági regényére ;) )

 

Míg a film grafikus megjelenése az IDW -től November 20 -ára várható. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

A Solo: Egy Star Wars történet ifjúsági regénye szeptember 6. -án fog megjelenni az USA -ban! (szóval akkor szeptember elején számíthatunk a film nem ifjúsági regényére ;) )

 

Míg a film grafikus megjelenése az IDW -től November 20 -ára várható. :) 

Ez jó. Kár, hogy nem erősítették meg a felnőtt regény megjelenését. Az, hogy a felnőtt regénynek még nincs időpontja, nem biztos, hogy jót jelent. Tehát, lehet, hogy az talán nem az ifjúságival együtt jelenik meg.

Apropó, milyen érdekes, hogy a Kolibri nem vállalta be eddig a filmek junior regény változatainak megjelenését.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

43 perccel korábban, luke19 írta:

Kánon akció van a Szukitsnál

Már meg is néztem. 40% -os kedvezmény nekem nagyon adja. :D 

Szerintem az Új hajnalt megfogom rendelni, méltó búcsút véve a Rebels szerelempárjától. :) A Lázadás hajnala is izgat, továbbá a régiek közül Tarkin, Jedi örököse stb. 

 

szerk.: sőt, most olvasom, hogy április 17. -e után tudják csak kiszállítani a termékeket, és 5000Ft felett ingyenes a kiszállítás. :D 

Már meg is találtam azokat a könyveket, amiket majd szeretnék elolvasni. Sötét Nagyurak+Új hajnal; Tarkin+Jedik örököse szett. :P 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 perccel korábban, Bence1997 írta:

Na, sikerült leadnom a rendelésemet! SZerda-csütörtök tájékán már hozni is fogják a 3 db könyvet. Alakulgat az Sw könyvek sora nálam, alakulgat. :D 

Múltkor még 4 könyv volt versenyben, végül melyikek lettek a szerencsések? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, luke19 írta:

Múltkor még 4 könyv volt versenyben, végül melyikek lettek a szerencsések? :)

A Tarkin-Jedi örököse párosra rátettem a sith kezeimet, illetve még Hera és Kanan első kalandjait is megvettem, hogy Thrawn -i precízitással kutakodjak a múltjukban, ezzel elérve a legyőzésük kulcsát... hupsz, lebuktam! :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt olvasható egy jó hosszú interjú a Last Shot írójával. Egyre jobban várom, pedig a bejelentéskor annyira nem érdekelt a könyv. Remélem tényleg még idén kijöhet magyarul is.

Szerkesztve: - luke19
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
2018. 04. 26. - 18:28, Darth Revan9 írta:

Új rajzfilm sorozat bejelentés is van, csak a regényekről nem lehet túl sok mindet tudni. A Thrawn: Alliances utáni megjelenésekről még mindig semmi.

Annak örülnék a legjobban, ha a TCW 10.évfordulója alkalmából a ki nem adott történetek regények formájában megjelennének, a Sötét tanítványhoz hasonlóan.  

Szerkesztve: - luke19
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, luke19 írta:

Annak örülnék a legjobban, ha a TCW 10.évfordulója alkalmából a ki nem adott történetek regények formájában megjelennének, a Sötét tanítványhoz hasonlóan.  

Fejvadászokat a népnek! :D Vagy a Kasshyyyk -ot! Jöjjön inkább mind. :P 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majdnem el is feledkeztem arról, hogy holnap milyen nap lesz. Én is remélem hogy bejelentenek pár regényt. A Solo regényt illő lenne már, illetve vmit november/december körül, hogy kb. meglegyen az évi 6 SW könyv termés. :D Számoltam. :P 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.