Ugrás a kommentre

Könyvek


Nute Gunray

Ajánlott hozzászólás

Ez a borító az Alphabet Squadronnak most meghökkentően precízen hozott vissza nekem egy gyerekkori emléket. Mindig szerettem a különböző betűkkel jelölt wingeket egymás mellé rajzolni, bármennyire is állt távol a végeredmény a valóságtól. :D Akkor persze még nem volt U-wing, viszont volt V-wing a Rogue Squadron játékokból, mely nevet azóta az Alpha-3 viseli. :)

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt lehet már tudni, mennyivel fog játszódni az EP1 eseményei előtt? Vagy egy hosszabb időszakot ölel fel, amelynek végén eljutunk a Naboo feletti blokádhoz és a kudarcba fulladt Jedi-misszióhoz?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Nute Gunray írta:

Azt lehet már tudni, mennyivel fog játszódni az EP1 eseményei előtt? Vagy egy hosszabb időszakot ölel fel, amelynek végén eljutunk a Naboo feletti blokádhoz és a kudarcba fulladt Jedi-misszióhoz?

Egyelőre csak annyit tudni, hogy az EpI előtt fog játszódni. Más információ még nem ismert. Áprilisban fog érkezni, szóval én úgy tippelem, hogy talán az év végén elhintenek néhány információt, de esélyesebb a jövő év eleje. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem sem villanyozott fel, de Freed eddigi könyvei tetszettek (az Inferno osztagot még nem olvastam).

 

Szerk: Most nézem, azt Christie Golden írta. :D

Szerkesztve: - Nute Gunray
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt szeretném megkérdezni hogy van-e valahol egy lista mely tartalmazza hogy melyek a kánon-könyvek. Most azt csinálom hogy a Szukits oldalán a Star Wars könyveket nézegetem és ha nincs rájuk írva hogy Legend akkor az kánon. Jól gondolom? Persze így baromi macerás és lassú. Szóval valaki tudna egy linket adni ahol ki lehetne listázni csak a kánon könyveket monsjuk az utóbbi 5-6 évből?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Frenkie írta:

Azt szeretném megkérdezni hogy van-e valahol egy lista mely tartalmazza hogy melyek a kánon-könyvek. Most azt csinálom hogy a Szukits oldalán a Star Wars könyveket nézegetem és ha nincs rájuk írva hogy Legend akkor az kánon. Jól gondolom? Persze így baromi macerás és lassú. Szóval valaki tudna egy linket adni ahol ki lehetne listázni csak a kánon könyveket monsjuk az utóbbi 5-6 évből?

Az oldalamon van már külön könyvek menüpont. Ott benne van az összes magyarul megjelent kánon regény, plusz a Disney éra előtti filmregények.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem a starwarsmedia.hu oldalán találsz külön listát a kánon és külön listát a Legendákról is.

Egyébként a Szukits Kiadó oldalán is külön menüpontok vannak, viszont a csomagtermékeknél vannak Legendák-kánon csomagok is. Ráadásul vannak olyan Legendák könyvek is, melyeken nincs kint a Legendák felirat, mert még a régi készletből is vannak példányok.

E mellett minden Szukits-os Star Wars könyv elején van lista a kánon és Legendákról is.

 

Szerk. Most láttam, hogy a beleolvasok résznél több új könyvnél is az eddig kiadott könyvek listájával indítanak. A Leia, az Alderaan hercegnője könyvnél ha rámész a beleolvasok részre, lapozol egyet és a második oldalon rögtön ott van a kánon könyveik listája.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Milyen érdekes. Nekem úgy tűnik, mintha a Kolibri teljesen leállt volna a kánon junior könyvekkel. Legends of Luke Skywalker még mindig sehol, pedig ez tűnt Az utolsó Jedik hajnala projekt egyik legvonzóbb darabjának. És a Forces of Destiny könyveknek sincs se híre se hamva.... Pedig azokat tavaly még idén nyárra ígérték.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Milyen érdekes. Nekem úgy tűnik, mintha a Kolibri teljesen leállt volna a kánon junior könyvekkel. Legends of Luke Skywalker még mindig sehol, pedig ez tűnt Az utolsó Jedik hajnala projekt egyik legvonzóbb darabjának. És a Forces of Destiny könyveknek sincs se híre se hamva.... Pedig azokat tavaly még idén nyárra ígérték.

A Legends of Luke Skywalker-en gondolkoztak, de végül nem került be a tervezett kiadások közé.

Szerkesztve: - sirszalhasogato
helyesírás :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Pista, hol a lista? Új lista! Mivel az utóbbi időben megint gyarapodott az elolvasott kánon könyvek listája, gondoltam felállítok egy új élménysorrendet. :) 

 

1. Elveszett csillagok

2. Vérvonal

3. Trawn

4. A lázadás hajnala

5. Új hajnal

6. Katalizátor

7. Tarkin

8. Phasma

9. Sötét tanítvány

10. Alkony század

11. Ahsoka

12. Sith Nagyurak

13. A Birodalom vége

14. Adósság

15. Utóhatás

16. Bizonyos szemszögből nézve

17. A Jedik örököse

18. A hercegnő és a koboldok A hercegnő, a kalandor és a párafarmer

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor én is összeállítottam egy tetszési sorrendet:

 

1. Sötét Tanítvány
2. Thrawn
3. Tarkin
4. Vérvonal
5. Új hajnal
6. A lázadás hajnala
7. Katalizátor
8. Ahsoka
9. Phasma
10. Alkony század
11. Elveszett csillagok
12. Sötét tanítvány
13. A csempész futása
14. A Jedi fegyvere
15. Mozgó célpont
16. Birodalom vége
17. Adósság
18. Utóhatás
19. A Jedik örököse
20. Szóval Jedi akarsz lenni? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezen felbuzdulva én is írok listát (a gyerek- és ifjúsági könyveket mellőzöm)

 

1. Vérvonal

2. A lázadás hajnala

3. Elveszett csillagok

4. Thrawn

5. Tarkin

6. Leia, az Alderaan hercegnője

7. Zsivány egyes

8. Katalizátor

9. Alkony század

10. Utóhatás - A Birodalom vége

11. Sötét tanítvány

12. Sith Nagyurak

13. Phasma

14. Utóhatás - Adósság

15. Bizonyos szemszögből

16. Új hajnal

17. A Jedik örököse

18. Utóhatás

19. Ahsoka

20. Az ébredő Erő

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Végső dobást és Az utolsó Jediket még nem olvastam, de a többi alapján jelenleg így néz ki a listám: 

 

1. Sötét tanítvány

2. Elveszett csillagok

3. Vérvonal

4. A lázadás hajnala

5. Katalizátor - Egy Zsivány Egyes történet

6. Leia, az Alderaan hercegnője

7. Thrawn

8. Tarkin

9. Sith Nagyurak

10. Phasma

11. Zsivány Egyes - Egy Star Wars történet

12. Utóhatás - A Birodalom vége

13. Utóhatás - Adósság

14. Új hajnal

15. Battlefront II - Inferno osztag

16. Battlefront - Alkony század

17. Ahsoka

18. Utóhatás

19. A Jedik örököse

20. Canto Bight

21. Bizonyos szemszögből nézve

22. Az ébredő Erő

23. A Jedi fegyvere

24. Mozgó célpont

25. A csempész futása

26. Az ébredés előtt

27. A hercegnő, a kalandor és a párafarmer

28. Ne becsüld alá a sötét oldal hatalmát

29. Szóval Jedi akarsz lenni?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Most Wanted - a Han és Qi'ra regény január és március között várható. A legújabb, eddig bejelentett regényekre is igyekeznek minél hamarabb leszerződni. Azok magyar megjelenése még nem pontos, értelemszerűen attól is függ, hogy a bürokratikus papírozással mikor végeznek meg persze  mikor kapják meg a szöveganyagot. Én a következőket saccolnám megjelenésnek.

Queen's Shadow - május-június.

Master and Apprentice - június-augusztus

Alphabet Sqaudron - augusztus-szeptember.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.