Ugrás a kommentre

Videojátékok


Ajánlott hozzászólás

Valószínűleg úgy fog megjelenni, mint a Battlefront II: Benne lesznek a régi ikonikus helyszínek (a Hoth-ot és az Endor mér hivatalosan is megerősítették), de tartalmaz majd pályákat az új filmből is (ugye anno a BFII-ben - ami egy időben jelent meg az epIII-mal - benne volt a Kashyyyk, Mygeeto, Felucia, Mustafar, Utapau stb.). Hivatalosan annyit erősítettek meg, hogy átnézték a LucasArts archívumait és kimentek a forgatások helyszíneire is (mondjuk azt nem mondták, hogy a jelenlegi forgatásokat is meglátogatták-e volna) és szorosan együtt dolgoznak a Lucasfilmmel (ami azért azt sejteti, hogy naprakészek az új filmmel kapcsolatban). Én azon se lennék meglepődve, ha néhány TCW-os (esetleg mostmár Rebels-es) helyszín is visszaköszönne.

 

Történet szempontjából viszont nem szabad sokat várni, hisz az már az első két Battlefront-nak se igazán volt, és elnézve a DICE többi játékát meglepő lenne, ha egy "nesze semmi fogd meg jól"-nál többet kapnánk

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Hali van itt valaki aki tudna segiteni az The Old Republic jatek-kal valamikor 2 eve megvettem regeltem de felidegesitett es bevagtam a sufniba esetleg az xbox 360 SW kineckt jatekban ebben elakadtam. Esetleg van itt valaki aki jatszott mar a LOTR Shadov off the mordor jatekkal dobnatok egy PM et legyszi

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A The Old Republic most már free to play lett. Ez azt jelenti, hogy nem feltételen kell megvenni a játékot, viszont az ingyen játszók bizonyos hátrányba kerülnek az előfizetőkkel szemben, és ha jól tudom, akkor a fizetősök a Rise of the Hutt Cartell kiegészítőt is ingyen megkapják. Egyedüli, amiért jelenleg külön fizetni kell az a nemrég kijött Shadow of Revan kiegészítő, de idővel szerintem ezt is beleolvasztják majd a előfizetők privilégiumai közé. Szóval ha nem jutottál messzire nyugodtan újrakezdheted, mert többet fizetni nagyon nem kell érte

A többivel kapcsolatban nem tudok segíteni.

 

Beírom ide is, hátha többen nézik és kedvet kapnak (bár ez már Legends és nem EU, de inkább 2x, mint egyszer se):

Most a Humble Bundle-n akciósak a SW játékok. A rendszer úgy működik, hogy te választod meg hogy mennyit fizetsz értük:

-ha 11,42 dollár alatti összeget (ez lehet akár 1 dollár is), akkor megkapod a KotOR-t, a Jedi Academy-t és a Dark Forces-t;

-ha 12 dollár alatt akkor ez előbbiek mellé megkapod még a Republic Commando-t, a Battlefront II-t, a KotOR II-t, a Star Wars Starfighter-t, a Jedi Outcast-et és a Dark Forces II-t;

-ha több mint 12 dollárt fizetsz, akkor ezekhez hozzácsapják az Emipire at War-t és a The Force Unleashed mindkét részét.

Ezenfelül te választhatod meg, hogy mennyit szánsz a fejlesztőknek, mennyit a HB-nek és mennyit a Force Change alapítványnak. Így potom 3300 forintért be lehet zsebelni 12(!!!) SW játékot.

 

Egyébként ha valakinek kell egy BFII vagy egy RC termékkód (beváltás pofon egyszerű) ingyen, az írjon nekem, mert ezek már korábbról megvannak

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újra felmerült, hogy az új Battlefront játékban már A jedi visszatér utáni elemek lesznek. A híresztelések szerint a Lucasfilmnek nagy tervei lesznek egyéb médiákban az Endor utáni dolgokkal.

 

Szerk: Most látom, hogy állítólag lesz olyan csata a Battlefront-ban, mely már az EP7 előtt fog játszódni.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ilyen nem kuriózum a játékiparban: a Republic Commando-ban is szerepeltek epIII-as elemek (Yoda kashyyyk-i kiruccanása, Tarfful), és még a látványterveket is megkapták az új klónpáncélhoz és hajókhoz (más kérdés, hogy már nem használták fel), pedig az egy hónappal a film előtt jött ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kaptunk egy kis infómorzsát az új Battlefront részről.

 

Kampány:

Annyi biztos, hogy az előzmény-trilógiából a geonosisi csata és a coruscanti űrcsata lesz feldolgozva.

A kampány belenyúlik majd Az Ébredő Erő elejébe, viszont a 6. és 7. rész közötti időszakkal csak kis mértékben fognak foglalkozni, mivel a LucasFilmnek más tervei vannak az akkori eseményekre.

Illetve a kampány vége fele feltűnik majd egy Tarkin vezetéknevű karakter.

 

Multiplayer:

Lesznek olyan csaták, ahol a űrben és a bolygó felszínén egyszerre folynak az események, de ez csak bizonyos játékmódokban lesz elérhető.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

A következő Battlefront game játékmenetes összeállítása egy mostanában megtartott EA-s eseményen álló ovációt váltott ki a közönségből. Hátha nemsokára mi is láthatjuk azt a vidit. Vagy ha nem azt akkor egy hasonlót.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...

Kizárt, ez egy zárt tesztjáték lesz az EA stúdióiban. Előbb kisétálsz egy klón kaszárnyából a 66-os idején Jediként, minthogy felvételt csinálhass a Battlefrontról. :) Valószínűleg elég szigorú titoktartási szerződést is alá kell majd firkantaniuk, sőt, mivel sanszos, hogy néhány újságíró is megragadja az alkalmat, még talán embargót is elrendelnek. Mint ahogy a GDC-ről sem jött semmilyen videóanyag, sőt, még leírás sem. Az EA most a Celebrationra készül, azon akar durrantani, így szerintem ők sem fognak semmit kiadni erről. Viszont ez egy remek PR fogás az EA-tól, főleg az a két, szabadon választható ajándék videojáték. Nagyon pedáloznak a renoméjuk helyreállításáért. :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Előbb kisétálsz egy klón kaszárnyából a 66-os idején Jediként, minthogy felvételt csinálhass a Battlefrontról. :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=Nepysk5rOf4

 

:D :D :D

 

 

Amúgy sose lehet tudni anno asszem volt valami játéknál, hogy ott is kiszivárgott valami gameplay egy zárt tesztnél utána az emberkét meg is hurcolták rendesen, de előtte sokan szerették :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:D

 

Igen, emlékszem arra, de sajnos éppen az teremtett precedenst. Miatta ügyelnek még jobban az ilyesmire a készítők. Plusz, ott annyi különbség volt, hogy az ha jól rémlik, valami játékrendezvény (E3, GDC? passz) zárt ajtók mögötti bemutatójáról hozta ki az anyagot valami minikamerás cuccal, itt meg konkrétan az EA Canadában és az EA Redwood Shoresban lesz a próba. Ha azt veszem, hogy egy E3 zártkörű bemutatójára sem lehet mobil leadása és zsebátkutatás nélkül bejutni, képzelheted, mit fognak művelni szegényekkel a stúdiók bejáratánál. :) De hátha, ha mégis sikerül, én örömmel fogadom. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Semmi olyan, ami ne kapcsolódna a Battlefronthoz. A The Old Republicos posztok meg már itt voltak. :) Ja, meg a mi kis tracspartink erről a kis hibáról. :D Mindegy, elvérnek, főleg, ha a sok-sok játékról végre sok-sok infót is kapunk. Kár, hogy arról a kettőről sincs hír. Na jó, van egy, amiről volt hír, a Zen Studios készít egy Star Wars Pinball: Star Wars Rebels asztalt több pinball-játékukhoz is, így a Pinball FX2-höz, a Zen Pinball 2-höz és a Star Wars Pinballhoz. Megjegyzem, a Zen Studios magyar fejlesztőcsapat és már évek óta együttműködnek a Lucasfilmmel, és persze meg pár olyan csapattal, akik ilyen ismeretlen cuccokat gyártanak, mint South Park, The Walking Dead, Avengers. :) Akit érdekel, itt olvashat róluk egy cikket: http://www.pcguru.hu/hirek/pinball-fx-magyarok-a-flipperek-elen/22961

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, emlékszem arra, de sajnos éppen az teremtett precedenst. Miatta ügyelnek még jobban az ilyesmire a készítők. Plusz, ott annyi különbség volt, hogy az ha jól rémlik, valami játékrendezvény (E3, GDC? passz) zárt ajtók mögötti bemutatójáról hozta ki az anyagot valami minikamerás cuccal, itt meg konkrétan az EA Canadában és az EA Redwood Shoresban lesz a próba. Ha azt veszem, hogy egy E3 zártkörű bemutatójára sem lehet mobil leadása és zsebátkutatás nélkül bejutni, képzelheted, mit fognak művelni szegényekkel a stúdiók bejáratánál. :) De hátha, ha mégis sikerül, én örömmel fogadom. :D

 

Már én sem emlékszem, hogy pontosan hogyan is volt. A motozás biztos szigorú, de hátha valami James Bond kütyüvel megoldják vagy hogyan is óvta meg a Vietkong-tól Butch apja az aranyórát??? :D (Ponyvaregény)

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.