Ugrás a kommentre

Videojátékok


Ajánlott hozzászólás

Szóval lényegébe van eddig 4 helyszín, ha jól vettem ki a trailerből. Endor, Hoth, Tatooine és a Sullust. Illetve bejelentették a Battle of Jakku DLC-t is, ami már akkor 5 helyszín.

Remélem még társul ide pár helyszín a klón háború érából is. Umbara, Geonosis, Ryloth...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel a sztori érinti a klón háborúkat is, szinte ziher. Amúgy szerintem nagyon baba trailer. Nyilvánvaló volt, hogy ez sem kap még teljes körű trailert (az majd az E3-on lesz), de ez nekem nagyon adja. A Battlefrontnál úgysem a sztori számít, hanem a látvány és a lövöldözés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most olvastam, hogy az új Battlefront-ban csak 5(!) bolygón lesznek páylák (Hoth, Endor, Tatooine, Sullust és Jakku - de az utóbbi már DLC), csak a Birodalom vs. Lázadás éra lesz játszható (gondolom a többi korszak majd DLC formájában érkezik), és az űrcsaták is csak mint DLC-k játszhatóak majd. De ami a legfájóbb, hogy egyáltalán nem lesz kampány.

Azt kell hogy mondjam, hogy ezek eléggé lelohasztották az eddig amúgy sem nagy izgatottságomat a játékkal kapcsolatban. Egyszerűen visszalépésnek érzem a BFII-höz képest :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a DLC-s lehúzásparádé, ami az elmúlt években dominánssá vált a játékpiacon, enyhén fogalmazva is nonszensz... :sick:

 

Ha meg csak multi lesz az új BF-ben, akkor legyen is bármennyire csili-vili és jó, engem nem fog érdekelni. Na nem mintha ennek bármi jelentősége lenne, de akkor is. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Nem lesz?? Hát végig az volt hogy lesz benne mégpedig ismert helyszíneken. Klón háborús stb. Ettől a hírtől eléggé szomorú lettem. Alig vártam már a játékot a story-mód miatt de ha csak multi akkor nem érdekel. Hol erősítették ezt meg?

Először a Celebrationon mondta el Patrick Bach DICE-főnök. Ám noha kampány nem lesz, lesz egy Missions nevű játékmód, amiben egyszemélyes (vagy kooperatív, ha akarjuk) csaták vannak, és valószínűleg majd abban lesznek benne a filmbeli csaták, bolygók, stb. Az eddigi infók szerint ebben olyan helyszínek is lesznek, amiken a multiban nem lehet majd játszani.

E két hírt érdemes lenne elolvasnod, több részlet is kiderült a Celebrationon, meg utána még Twitteren (vagy a PC Guru e havi számát is ajánlhatom, amiben négyoldalas előzetest írtam a Battlefrontról - ez volt a reklám helye :D)

Star Wars: Battlefront – nem Battlefield-modifikáció lesz

Újabb infók a Star Wars: Battlefrontról

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Először a Celebrationon mondta el Patrick Bach DICE-főnök. Ám noha kampány nem lesz, lesz egy Missions nevű játékmód, amiben egyszemélyes (vagy kooperatív, ha akarjuk) csaták vannak, és valószínűleg majd abban lesznek benne a filmbeli csaták, bolygók, stb. Az eddigi infók szerint ebben olyan helyszínek is lesznek, amiken a multiban nem lehet majd játszani.

E két hírt érdemes lenne elolvasnod, több részlet is kiderült a Celebrationon, meg utána még Twitteren (vagy a PC Guru e havi számát is ajánlhatom, amiben négyoldalas előzetest írtam a Battlefrontról - ez volt a reklám helye :D)

Star Wars: Battlefront – nem Battlefield-modifikáció lesz

Újabb infók a Star Wars: Battlefrontról

 

 

Köszi szépen. Akkor újra várós.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem viszont annyira nem dobtak fel ezek a hírmorzsák:

Lesz offline mód? Szerintem ez elég egyértelmű volt.

 

Nem csak 8 pálya lesz? Hát nagyon ajánlom is hogy több legyen, hiszen a BFII-ben 18 földi és mellé 6 űr pálya volt - ok, ezek valószínűleg kisebbek, mint amik majd az újban lesznek, de akkoris, én inkább változatosság párti vagyok. Plusz az Endort már a korábbiakban is utáltam, szóval nekem azok máris kiesnek majd, mint szívesen játszott pályák

 

Személyre szabható karakter? Na ez egy olyan dolog ami teljesen hidegen hagy.

 

60 fps? Szintén nem érdekel.

 

Coop? Duh... Legalábbis az én szótáramban ez a multi egyik alcsoportja

 

Majd akkor beruházok rá, ha nem csak a Birodalom vs. Lázadók éra lesz játszható, és ha bekerülnek az űrcsaták. Amíg ezek nincsenek, egy hatalmas visszalépésnek fogom tekinteni az előző részhez képest.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért tegyük hozzá, hogy ezek másfél hónapos hírek lassan, ennél már jóval több dolog derült ki. Engem ugyan azok sem győztek meg, hogy ez hangyányit is jobb játék lesz, mint az előző két, durván középszerű Battlefront, de a szép grafika miatt egyszer kipróbálom. A Visceral Star Wars játéka jobban érdekel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
  • 2 héttel később...

Két Star Warsos videót is prezentáltak az EA konferencián az E3-on.

Az első a Star Wars: The Old Republic új kiegészítőjének, a Knights of the Fallen Empire-nek a beharangozója. A szokásos ToR trailer minőség.

http://www.youtube.com/watch?v=Nzq9epS2b1A

 

A Star Wars: Battlefront pedig így néz ki játék közben. Szerintem jobban fest itt a hoth-i csata, mint a filmben. Nagyon baba a látvány és itt tényleg olyan az ember érzése, hogy háború dúl.

http://www.youtube.com/watch?v=sQ4pFdW-QTU

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még egy kis Star Wars: Battlefront. Akcióban nem lesz hiány, és a látvány sem éppen a szódával elmegy kategória.

http://www.youtube.com/watch?v=QlErxrZcuZw

Ráadásul a shocktrooperek festése ugyanolyan, mint az ep3-ban. A DICE nagyon kerüli az ep1-2-3-at ezzel a játékkal, de legalább apróságokban (ez a festés, meg az ep1-es gungan pajzs) visszautal rá. Mondjuk a klón háborúk kihagyása egy ilyen játékból akkora ziccer, hogy azt nem is értem. Egy Battlefrontból kihagyni a Star Wars eleddig legnagyobb háborúját. Hát már a cím azért kiált. Az űrcsatára ugyanez pepita. Tegnap röhögő görcsöt kaptam, amikor az EA konferencián a csaj azt mondta, hogy biztos sokan vágytunk arra, hogy X-szárnyút vezetve suhanjunk a levegőben és légiharcot vívjunk. Hülye! Ezek űrhajók, nem repülők, az űrben akarok velük röpködni és csatázni. :facepalm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt az űrcsatákat bele "követelést" sosem értettem, ez alapvetően egy FPS. Az űrcsaták nem vadászgép szimulátorokba való? Belepakoltak pár járművet is, hogy élvezetesebb legyen, erre nem elég, űrcsaták kellenek, nekem erről a "kisujját nyújtja erre az egész karja kell" szólás-mondás jut eszembe, olyan mintha 1 játékért 2t szeretnének az emberek.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt az űrcsatákat bele "követelést" sosem értettem, ez alapvetően egy FPS. Az űrcsaták nem vadászgép szimulátorokba való? Belepakoltak pár járművet is, hogy élvezetesebb legyen, erre nem elég, űrcsaták kellenek, nekem erről a "kisujját nyújtja erre az egész karja kell" szólás-mondás jut eszembe, olyan mintha 1 játékért 2t szeretnének az emberek.

Akkor minek tesznek bele egyáltalán járművet? A repülőgép nem a repülőgépszimulátorokba való? Ennek ellenére mintha lennének ilyenek a Battlefieldben, és ezek szerint, vannak a Battlefrontban is. Az autó nem az autószimulátorokba? Mégis vannak siklók és lépegetők. Téves a koncepció! A Battlefront a Battlefield sorozat klónja, másolata, ilyen téren inkább csataszimulátor, ez esetben a Star Wars csatáinak szimulátora. És legjobb tudomásom szerint a Star Warsban kisebbségben vannak a légicsaták az űrcsatákkal szemben. A műfajok ötvözése már elég régóta része a videojátékoknak, sőt, már-már követelmény, szóval már csak emiatt sem állja meg ez az érvelés a helyét. FPS-be nem kellenének RPG elemek sem, mégis van a Battlefrontba. És megjegyzem, elég sok nem szimulátor űrhajós játék van: Rogue Squadron-sorozat, Starfighter, csak, hogy lendületből hozzak két Star Wars arcade űrhajós játékot.

Ne a kisujját nyújtsa, egy jó programot nyújtson. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor minek tesznek bele egyáltalán járművet? A repülőgép nem a repülőgépszimulátorokba való? Ennek ellenére mintha lennének ilyenek a Battlefieldben, és ezek szerint, vannak a Battlefrontban is. Az autó nem az autószimulátorokba? Mégis vannak siklók és lépegetők. Téves a koncepció! A Battlefront a Battlefield sorozat klónja, másolata, ilyen téren inkább csataszimulátor, ez esetben a Star Wars csatáinak szimulátora. És legjobb tudomásom szerint a Star Warsban kisebbségben vannak a légicsaták az űrcsatákkal szemben. A műfajok ötvözése már elég régóta része a videojátékoknak, sőt, már-már követelmény, szóval már csak emiatt sem állja meg ez az érvelés a helyét. FPS-be nem kellenének RPG elemek sem, mégis van a Battlefrontba. És megjegyzem, elég sok nem szimulátor űrhajós játék van: Rogue Squadron-sorozat, Starfighter, csak, hogy lendületből hozzak két Star Wars arcade űrhajós játékot.

Ne a kisujját nyújtsa, egy jó programot nyújtson. ;)

 

OK megállja a helyét amit mondasz, műfajötvözések manapság alapkövetelmények, de ha lenne űrcsata akkor az nem ötvözés lenne, hanem egy külön játék. Repülők, földi járművek gyalogság, mi a közös bennük? Egy közegben harcolnak egyik a másikat le tudja szedni, illetve interakcióba lépni vele. Űrcsatában a gyalogosoknak(akikre alapvetően a játék épül) nem sok szerepük lenne, ilyen folytán meg vajmi kevés köze lenne a Battlefronthoz azon kívül, hogy a nevét viseli és közös univerzumban játszódnak. Vagyis akarunk a játékon belül egy különálló játékot egy áráért, persze ez ideális a játékos számára, de ennek az ellenkező véglete, amikor egy-egy kiadó nüansznyi DLC-ért kéri a pénzt (persze nem értek azzal sem egyet), de a pénzügyi oldalát hagyjuk is én úgyis csak letöltöm icon9.gificon16.gif .

Most nézzük a másik oldalról ha kijön egy űrhajószimulátor játék akkor abba, majd gyalogosokat kérünk mert, hát azok is a csatához meg a háborúskodáshoz tartoznak? Erről jut eszembe, hogy tengeralattjárók, miért nincsenek? Sőt az ideális az lenne, ha lenne egy stratégiai játék amelynek lenne olyan módja, hogy bármelyik egység "bőrébe" be lehetne bújni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OK megállja a helyét amit mondasz, műfajötvözések manapság alapkövetelmények, de ha lenne űrcsata akkor az nem ötvözés lenne, hanem egy külön játék. Repülők, földi járművek gyalogság, mi a közös bennük? Egy közegben harcolnak egyik a másikat le tudja szedni, illetve interakcióba lépni vele. Űrcsatában a gyalogosoknak(akikre alapvetően a játék épül) nem sok szerepük lenne, ilyen folytán meg vajmi kevés köze lenne a Battlefronthoz azon kívül, hogy a nevét viseli és közös univerzumban játszódnak. Vagyis akarunk a játékon belül egy különálló játékot egy áráért, persze ez ideális a játékos számára, de ennek az ellenkező véglete, amikor egy-egy kiadó nüansznyi DLC-ért kéri a pénzt (persze nem értek azzal sem egyet), de a pénzügyi oldalát hagyjuk is én úgyis csak letöltöm kép kép .

A Battlefront 2-ben és a Battlefront: Elite Squadronban sem volt külön játék, sőt, a No Man Sky-ban és a Star Citizenben is baromi jól megvan egymás mellett az FPS és az űrhajós rész. E két játék miatt meg aztán pláne hülyén jön ki, hogy a Star Wars: Battlefrontban, egy Csillagok háborúja játékban nincs űrcsata. Meg amúgy, simán meg lehetne csinálni, hogy a gyalogosok irányítják a lövegeket a csatahajókon, harcolnak a folyosókon a behatolók ellen (ami egyből lehetne egy játékmód: foglald el/védd meg a hajódat) - ez utóbbi ugye alap volt a BF2-ben. És mivel a BF2-ben és az Elite Squadronban ez alap volt (ráadásul az ES-ben már a földről is fel lehetett repülni az űrbe), ez erőteljesen visszalépés a korábbi játékokhoz képest, így még technikai szempontból is gáz a dolog. Volt egy eleme az előző két játéknak, amit a folytatás, aminek fejlődnie kéne azokhoz képest, nem tartalmaz. Szóval, minden szempontból gáz, hogy nincs benne űrcsata, ez védhetetlen.

 

Most nézzük a másik oldalról ha kijön egy űrhajószimulátor játék akkor abba, majd gyalogosokat kérünk mert, hát azok is a csatához meg a háborúskodáshoz tartoznak? Erről jut eszembe, hogy tengeralattjárók, miért nincsenek? Sőt az ideális az lenne, ha lenne egy stratégiai játék amelynek lenne olyan módja, hogy bármelyik egység "bőrébe" be lehetne bújni.

A No Man Sky-ban és a Star Ciitizenben, mint írtam, van FPS rész. Az űrhajókkal le lehet szállni a bolygókra és az űrállomásokra, ahol gyalogosan folytathatod a mókát. A Battlefield 4 pedig tartalmaz olyan fícsőrt, amiben az egyik játékos RTS nézetből figyeli a placcot és ő utasítja az FPS nézetben mászkáló egységeket.

A tengeralattjárós rész hiánya elég érthető: Star Wars a címe, nem Submarine Wars. ;) Amúgy meg, elég nehéz lenne tengert találni a Tatooine-on, Hoth-on, Jakkún, Endoron, stb. Nem voltak, emlékeim szerint ilyenek. Pláne nem a Tatooine-on. Ha lenne egy kaminoi vagy mon calamari-i pálya, jogos lenne ez az erőltetett kérdés jogos lehetne, bár a Star Warsnak nem annyira elidegeníthetetlen része a tengerek mélye, mint az űr. Mert ugye tengeralattjárózás volt 100+ TCW részből 2, 6 filmből 1. Tengeri csata meg az egész eddigi mozgóképes Sagaban 1. Űrcsatát, űrhajózást mennyit láttál? Na ugye. Szóval azért a paci túloldalára ne essünk már át a nagy erőlködésben, hogy megvédjünk valamit, ami védhetetlen. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.