Ugrás a kommentre

Videojátékok


Ajánlott hozzászólás

Nem mellesleg a legjobb "tengeralattjárós rész" is az űrben volt, méghozzá a TCW 2. évadjának 16. részében. :D

 

A véleményemet már korábban kifejtettem: az 1 játszható éra és az űrcsata hiánya egyértelmű visszalépés. Olyan szintű, ami el is vette a kedvem a vásárlástól

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek Dzséjt-tel. Kifejezetten dühítő és nonszensz, hogy az új BF-ban nem lesz űrcsata és űrhajózás. Részemről már a 2-nek is ez adta a sava-borsát, néha még a mai napig felteszem csak azért a gémet, hogy toljak pár kalandot az űrben. Eltelt egy évtized, sok szempontból változott a játékpiac, így nem épp bocsánatos bűn, hogy a kvázi 3. részből simán kihagyják ezt a motívumot. Nem elég, hogy a mai világ követelményei, de a játék világa és jellege is kiáltana érte. Kíváncsi leszek majd az új ME-re, de már ott is igen erősen elvárható lesz a dolog, már a 3-nál dünnyögés volt emiatt.

 

A BF amúgy összességében jóval kevésbé foglalkoztat, mint vártam. Valahogy minél több infót tudok meg, annál kevésbé izgat. Úgy tűnik, hogy nem lesz igazán minőségileg kimunkált single campaign, egyáltalán nem lesz galactic conquest mód (ami nekem a favoritom volt a 2-ben) és űrcsaták se. Ez 2015-ben egy ekkora cím és brand esetében nekem nagyon illúzióromboló.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hála istennek, a BF-sorozat engem sosem mozgatott meg. FPS-ben és történetben is volt jobb SW porondon. De igaz, ami igaz, ez a rész még annyira sem érdekel, mint a többi. Fogok vele játszani, de valószínűleg ugyanúgy csak pár órát, mint az előző részek esetén. Jobban érdekel a Visceral Star Wars játéka. Annak lesz sztorija, ráadásul nem is akárki írja, mint az Uncharted-sorozat írója.

 

OFF

Pb, szerintem a Mass Effect: Andromedában sem lesz nagyobb befolyásunk a hajóra, mint eddig. Ez a BioWare, a Baldur's Gate óta a legtöbb fejlődés a programjaikban játékmenet terén az volt, hogy az ME1-2-ben lehetett járművet vezetni (oké, az ME3-ban ott az Atlas, de az csak egy lépegető). Nem igazán szakadnak el a megszokottól. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No, eddig ami nem lesz a Star Wars: Battlefrontban:

- Egyszemélyes sztori kampány (de egyszemélyes játékra lesz lehetőség).

- Űrcsata.

- Igazából semmi, aminek köze van az ep1-2-3-hoz.

- Nem lesz benne térkép a Halálcsillagon.

- Nem lesz vezethető az AT-AT.

 

Azért pöppet gáz, hogy a 2015-ös Battlefrontnál lényegesebben több tartalommal bír a 2005-ös Battlefront 2.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Dice és az EA most szépen elszégyellheti magát. Tavaly ilyenkor nem hittem volna, hogy ilyet mondok majd, de remélem óriási bukta lesz (bár erre már csak cím miatt sincs túl nagy esély).

 

Pedig ez lett volna az első játék, amit hajlandó lettem volna kiadáskor teljes áron megvenni :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd a Visceral Star Wars játéka, az talán az lesz, amire számítunk. Nem sokat tudni róla, de két remek író dolgozik a sztorin, és én a Visceralt is csípem - a DICE játékait nem szeretem, a Dead Space trilógia viszont az egyik kedvenc játéksorozatom. Bár az EA belepofázása miatt a harmadik rész gyengébb lett az első kettőnél, szerintem még az is remek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Visceral sokat merít az Unchartedből (mondjuk ez várható volt :) ), bár nekem nem sokat mond ugyanis nem sokat tudok az Unchartedről konzol exkluzív lévén :S, jut eszembe ez az Star Wars játék ugye PC-re is jön?

 

http://www.gamestar.hu/a-visceral-star-wars-jateka-sokat-merit-az-unchartedbol.html

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És a Gamestart linkeli... :hehe::)

 

Ha ismered az új Tomb Raidert, akkor az nagyjából ugyanaz. Hogy jön-e PC-re? A fene tudja, semmit sem tudni róla. Még a címét sem. Az ep7-ről többet tudni, mint a Visceral játékáról. De se az EA, se a Visceral nem húzott eleddig a konzol exkluzivitás felé, úgyhogy nagyon valószínű, hogy kijön PC-re is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És a Gamestart linkeli... :hehe::)

 

Jah hát írtam is anno a gratuláció mellé, hogy én a konkurencia párti vagyok :P:)

 

 

Ha ismered az új Tomb Raidert, akkor az nagyjából ugyanaz. Hogy jön-e PC-re? A fene tudja, semmit sem tudni róla. Még a címét sem. Az ep7-ről többet tudni, mint a Visceral játékáról. De se az EA, se a Visceral nem húzott eleddig a konzol exkluzivitás felé, úgyhogy nagyon valószínű, hogy kijön PC-re is.

 

Hát sajna a Tomb Raidert se nagyon, a régiek se fogtak meg, de akkor azért bizakodom, hogy PC-n is lesz :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval az új Battlefront, nem is tudom mit mondjak.

Kapunk egy sivatagos, havas, erdős és vulkanikus bolygót, majd később jön ingyen Jakku, ami szintén sivatag.

Miért válogatták össze a játékba a legnagyobb sablonokat, de most komolyan. A Sullust az egyetlen helyszín ami egy kicsit felvillanyoz, mert annak még nem láttuk a felszínét.

Azon kívül viszont semmi. Miért nincs egy Felucia vagy Umbara? Egzotikus helyszíneken szeretném játszani a játékot és nem újraélni századik alkalommal is a Hoth bolygón lévő csatát.

Inkább abbahagyom most, mielőtt még felhúzom magam.

Azért kiváncsi vagyok rá, hogy a Jakku után milyen DLC jön, de le merem fogadni, hogy valami erdős pályát kapunk. Tudjátok, csak a változatosság kedvéért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Még mindig baszkurálja a csőröm, hogy a Csillagok háborúja játékból kimarad a csillagok háborúja, de a Gamescomon bemutatott Fighter Squadron mód baromi jól fest és hangulatos.

GC 2015 – Star Wars: Battlefront: íme a Fighter Squadron mód

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
  • 2 héttel később...

Valaki kipróbálta már milyen?

Már a megjelenés napján. :D

 

Őszintén szólva, meglepően jó. Telefonos játékok sose tudtak lekötni, de az Uprising képes akár 1 órára is a telefon elé szögezni. :D

 

Úgy látszik az új kánon szerint a Hoth is úgy járt, mint a Jakku. A guberálók befoglalták a helyet. :D

Szerkesztve: - Dei
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már a megjelenés napján. :D

 

Őszintén szólva, meglepően jó. Telefonos játékok sose tudtak lekötni, de az Uprising képes akár 1 órára is a telefon elé szögezni. :D

 

Úgy látszik az új kánon szerint a Hoth is úgy járt, mint a Jakku. A guberálók befoglalták a helyet. :D

 

Sajna az én telóm Androidja nem tudja még futtatni :( De majd karácsonyra beújítok egyet, bár jó lenne ha idővel lenne gépre is ha más nem valami emulátorral vagy mittomén :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Végigjátszottam az Uprising-ot, legalábbis a jelenleg elérhető story küldetésekkel végeztem.

Természetesen még a sok egyéb mókázás vissza van, mint a gear és weapon gyűjtés. :D

 

Történeti szempontból újabb információkkal gazdagodtunk.

 

- Második Halálcsillag megsemmisítése után, Leia egy üzenetet küldött szét galaxisban, ami az Endornál aratott győzelmet tartalmazza

- Ezután látható a filmben az, hogy több bolygón is ünnepel a tömeg

- A Bespinen lévő ünneplésnek Adelhard kormányzó vet véget, majd blokád alá vonja a teljes Anoat szektort.

- Bespin egy külön blokádot is kap.

- Adelhard lázadó propagandának titulálja a híreket és továbbra is fentartja a szektor blokádját, így a lakók teljesen el vannak vágva a galaxis többi részétől.

- A játék kezdete nem egészen 2 hónappal a Jedi Visszatér után kezdődik, és körülbelül 2 hetet ölel fel.

- A játék jelenlegi végén rátalálunk egy birodalmi bázison Leia üzenetére, amit pontosan 2 hónapja küldtek

- Az információ kiszivárgása után Adelhard kiküldte a Purge Troopereket, hogy mindenkit öljenek meg akik látták, vagy csak hallottak az üzenetről.

 

Ééés itt ér véget a játék, egyenlőre.

 

 

 

 

Ez az új Knights of the Old Republic olyan lesz, mint a régi Kotor 1-2 vagy mint a későbbi, online multiplayeres TOR?

Új Kotor? Bejelentettek egy új részt? :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az új Knights of the Old Republic olyan lesz, mint a régi Kotor 1-2 vagy mint a későbbi, online multiplayeres TOR?

 

Hogy mi, hol, mikor, miez és miért is? :yes: Hol olvastad,hogy lesz új KotOR? (De jó is lenne...persze leginkább ha a KotOR 1-2 jellegét követné. :) )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem jelentettek be semmiféle új KotOR-t, sőt, új Star Wars játékot sem. Tegnap volt livestream a The Old Republic új kiegészítőjével, a Knights of the Fallen Empire-rel kapcsolatban, más ezen a téren nem volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.