Ugrás a kommentre

Videojátékok


Ajánlott hozzászólás

Arra, hogy elkérnek 60 eurót 1/3-nyi játékért, és majd DLC-k formájában külön fizethetünk egy vagyont, hogy teljes legyen a paletta (klón háborús éra, epVII éra, űrcsatás DLC, különböző map pack-ek -mert a mostani felhozatal (nem a beta-ra gondolok) egy vicc). Ráadásul egy tetvedék egyjátékos (esetleg co-op) kampányt nem tudnak kanyarintani egy tripla a-s címnek. Szerintem nevetséges az egész, és mondom ezt úgy, hogy a béta multijával ma egész jól elvoltam

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Missions elvileg felér majd egy koop kampánnyal, azt meg csak azon túl jegyzem meg, hogy egyetértek veled, hogy az ep7 jakkúi csata ingyenes. Egyelőre azért még nem biztos, hogy a többi éra DLC-ben megjelenik, erről abszolúte semmi hír, még pletyka szinten sem. Persze nyilván nem ennyi lesz a játék, de lehet, hogy az ep4-5-6 érájából nem fogunk kimozdulni, esetleg promóciós célokból az ep7 érájába át-átlépünk.

 

Mai élmény: azért a hoth-i csata ezerszer élvezetesebb, ha birodalmi vagy. :) Bár ma sikerült megidéznem több ízben is Darth Vadert, meg egy ízben Luke Skywalkert. Vadert egyszer kinyírta Luke, Luke-kal meg Vader ellen vívtam parázs csatát, de egy lövegtorony leszedett. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Missions elvileg felér majd egy koop kampánnyal,

De legalább valami alibi történetet találtak volna ki. Én a 2. rész kampányával is jókat szórakoztam (próbáltam halál nélkül végigtolni), pedig az sem volt túlbonyolítva (sőt...), de legalább volt valami. Erre meg behánynak ide egy ilyet, hogy élj túl 6 hullámot, és puszi a fejedre kapsz egy csillagot.

Egyelőre azért még nem biztos, hogy a többi éra DLC-ben megjelenik, erről abszolúte semmi hír, még pletyka szinten sem. Persze nyilván nem ennyi lesz a játék, de lehet, hogy az ep4-5-6 érájából nem fogunk kimozdulni, esetleg promóciós célokból az ep7 érájába át-átlépünk.

Már nem azért, de az már a pofátlanság netovábbja lenne, ha 2 hónappal a megjelenés előtt már bejelentenék, hogy amúgy lesz egy klón háborús éra is, de azt egyelőre nem tesszük bele, mert szeretnénk, ha azt külön vennétek majd meg még 20 euróért.

Mai élmény: azért a hoth-i csata ezerszer élvezetesebb, ha birodalmi vagy. :) Bár ma sikerült megidéznem több ízben is Darth Vadert, meg egy ízben Luke Skywalkert. Vadert egyszer kinyírta Luke, Luke-kal meg Vader ellen vívtam parázs csatát, de egy lövegtorony leszedett. :)

De nincs is jobb, mit amikor nyersz a lázadókkal.

Amúgy nekem egyszer sikerül lennem Luke-kal, de az irányítása elég idegen volt, így nem is húztam sokáig. Egyszer meg volt az, hogy hívtam volna Vader nagyurat, hogy segítsen de guggolás közben leszedtek

 

Szerk.: Még annyit hozzáfűznék, hogy egérrel egy kész rémálom a repülés. A BFII-ben ezerszer jobban volt megoldva

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valószínűleg a DLC-k inkább az új filmekre fókuszálnak. 2016 legalább 2 DLC pakk fog jönni, egy Force Awaken és Rogue One.

Igaz azt nem hiszem, hogy egy éven belül csak 2 pakkal állnának elő.

Egy Civil War pakk jöhetne, ami a filmekbe nem látott, de más forrásból ismert csatákat hoz be a játékba. Naboo, Malastare vagy éppen Akiva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én szinte elképzelhetetlennek tartom, hogy kihagynák ezt a ziccert.

Emlékszem anno volt egy srác, aki valami interjút készített a DICE-szal az 2013-as E3-on, és a DICE-nak voltak információi a TCW 6. évadjáról (az első 15 részben nem lesz Ahsoka; ✓ 2014 januárja környékén fog jönni ~✓; 20 részes lesz - ebben tévedett, de lehet, hogy akkor tervbe volt véve, hogy befejezik az Utapau szálat és a Bad Batch-t is, és azzal meg lett volna kb. a 20 rész). Szerintem, ha a DICE-nak ilyen információi is voltak a fejlesztés alatt, akkor kizárt, hogy hanyagolták volna ezt a témát.

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vader apánkkal és Luke-kal nekem is sikerált már összefutnom. Mindkét esetben az ellenfél csapatába tartoztam. A nagyúr távol maradt tőlem de a fiacskája már nem tette meg azt a szívességet és kinyírta a katonámat. Jól jött volna ama akciónak elkerülése végett egy lépegető. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Emlékeztek az Air America című film elejére, amikor a kis vietnámi parasztfickó egy ósdi puskával fellő az égbe és ezzel leszedi a fölött elrepülő C-130-ast. Na, erről a videóról ugyanez jutott eszembe. :)

http://www.youtube.com/watch?v=lENhR2eJj1Y

 

Napi fun momentum: hósiklóban ültem és lelőtt egy A-Wing... :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennek a hatására elkezdtem röppentyűkre is lődözni. Kettő csokornyakkendőt leszedtem. Egyelőre beértem annyival.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...

A magam részéről nagyon jól elvagyok a Battlefronttal (engem is meglep de a kisebb pályák jobban tetszenek), viszont per pillanat a legjobb friss SW játék címe a Disney Infinity 3.0-nak jár.

Vannak hibái, de azokkal együtt is nagyon szórakoztató. Viszont maga a játék beindítása igen csak rendhagyó és lehet hogy én vagyok béna, de alig találtam épkézláb leírást ahhoz, hogy mire is számíthatok ettől a csomagtól, úgyhogy gondoltam bemutatnám pár szóban.

 

Szóval amikor az ember megveszi az alapcsomagot, akkor a játék lemez mellé kap egy állványt is, amit USB-n keresztül hozzá kell kötni a Playstation-hoz (vagy a PC-hez, Xbox-hoz, kinek milye van). Enélkül nem lehet játszani.

6AkQYZX.jpg

 

Ez azonban még önmagában nem elég. Egy karaktert is ki kell választani, amit viszont csak úgy lehet, ha egy kifejezetten a játékhoz készült figurát elhelyezünk a fentebb látható Infinity-s talapzaton. Amint rárakjuk az állvány szenzorai felismerik a bábut és a karakter megjelenik a képernyőn, akit ezután már lehet is irányitani. Alapból két figura jár az alapszetthez: Anakin és Ahsoka. A figurákból számtalan darabot lehet kapni Darth Maultól Zebig, mindegyik önmagában is szépen mutat. Nekem egyelőre ez a négy van.

Fn8QtkQ.jpg

 

És még itt sincs vége! Ezek után ugyanis csak annyit tudunk csinálni, hogy a karakterünkkel különféle mini-játékokban veszünk részt vagy olyan pályákra megyünk, amit a többi játékos rakott össze (mi is próbálkozhatunk egy saját pálya elkészítésével, de ez első blikkre nagyon időigényesnek tűnik). Pedig az igazi móka nyilván az, ha Star Wars-os környezetben aprithatjuk a Szeparatistákat vagy a Birodalmat. Ahhoz, hogy ezt megtudjuk csinálni a talapzatra rá kell még tenni az egyik küldetés-csomag szimbólumát. Egyelőre nekem ez a kettő van. Az egyikkel a Régi Köztársaságban lehet játszani, a másikkal a Birodalom idején (nyilván eléggé adja magát hogy melyik melyik). December 18-án jön majd egy harmadik amivel az ep.7 helyszínein és karaktereivel lehet majd játszani (az alapcsomaghoz ott egy Rey és egy Finn figura jár majd)

6dywBWW.jpg

 

Magáról a játékról: én egyelőre a Régi Köztársaság pályáit vittem végig úgyhogy arról tudok bővebben nyilatkozni. Nos van egy laza főszál (még főellenségharcok is akadnak benne), de alapvetően egy nyilt világú játékról van szó. Szabadon lehet közlekedni a különféle bolygók között. Meglátogatható a Coruscant, a Tatooine, a Geonosis és a Naboo is. Mindig amikor kilépünk a hipertérből van rá lehetőség hogy az adott bolygó közelében űrcsatázzunk egy kicsit. A megjelenítés stilizált: ahogy a bábukon is látszik erősen rajzfilmszerű.

A bolygókon általában viszonylag kis helyre jó sok minden be van zsúfolva, de úgy hogy ne legyen zavaró. A Tatooine-on van sivatagi rész ahol buckalakókat nyeshetünk, akad egy Sarlaac is a közelben, Mos Espa és persze ott van a fogatpálya is, ahol Sebulba kihív minket egy visszavágóra. Utóbbiból is látszik hogy a történések nem számitanak kánonnak. Elég lazán veszik a sztoriszövést de láthatóan olyanok rakták össze akik ismerik az SW-t.

Jó pár mellék küldetést is fel lehet venni a helyszíneken. Csak hogy egy példát mondjak: Mas Amedda például a Coruscanton megbiz minket, hogy irtsuk ki a közeli űrcsigákat mert közeleg Palpatine szülinapja és a város ilyenkor nem lehet rendezetlen. Ha más nyilt világú AAA-s cimhez hasonlitom akkor lehet hogy le kéne húznom, hisz itt egy-egy csomagban jó ha 8-9 óra játékidő van. Egy Witcherhez vagy egy Dragon Age-hez képest egyszerű kis semmiség, de azaz igazság hogy fanként nagyon szórakoztató.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jópofa játék, bár nekem a másik Toys-to-life játék, Lego Dimensions jobban bejött. Az egyetlen bajom ezekkel, hogy ha mindent teljesíteni akarunk, akkor egy kisebb vagyont kell otthagyni - bár nagyon mondogatják, hogy a kezdőcsomagokkal is teljesíthető minden, kimaxolható a játék, tapasztalataim szerint ez nem igazán igaz. A Toys-to-life játékokat feltaláló Skylanders egy ideig ilyen volt, de ahogy hallottam, már ott is bukik a dolog az utolsó frissítés óta.

 

Viszont most már kiadhatnának egy olyan Star Wars játékot, ami normális történettel van megáldva. A Visceral megszólalhatna már, hogy ők min dolgoznak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.