Ugrás a kommentre

Videojátékok


Ajánlott hozzászólás

A magam részéről nagyon jól elvagyok a Battlefronttal (engem is meglep de a kisebb pályák jobban tetszenek)

Anno a Sullust engem is jobban lekötött, mint a Hoth (aminek az ízére végül nem is sikerült igazán ráéreznem)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 4 héttel később...

http://www.gamespace.hu/star-wars-1313-ujabb-concept-artok-kerultek-nyilvanossagra/

 

Gondolkoztam, hogy hova linkeljem ezeket a concept artokat, végül azért a kánonos fórumra írok, mert ugye felmerült, hogy az 1313 valamilyen formában újjáéled majd, szóval ha ezekkel valaha is filmen, játékban, vagy valahol találkozunk, az már kánon lesz.

 

Bitangerős conceptek, felbukkan rajtuk Highsinger is (kapocs a TCW-vel), meg egy YT-1300-as (talán maga a Falcon), meg furcsa buckalakók, vagy rájuk emlékeztető lények, és persze Boba, akinek teljesen új, nagyon vagányul kinéző szerkót csináltak, ami még inkább Jango szerelésére hajaz (a sisak egyértelműen még Jango festése).

 

Én a részemről ezt az egészet egy filmben látnám szívesen, esetleg a Boba Fett-moziban. Szerintem amúgy is arra utalt Kennedy, amikor azt mondta, hogy ez a játék valamilyen módon meg fog jelenni. Jó lenne Coruscantot viszontlátni, különösen az alsóbb szinteket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a részemről ezt az egészet egy filmben látnám szívesen, esetleg a Boba Fett-moziban.

Most nem úgy van, hogy jön majd a Rogue One, majd pedig egy Han Solo-ról szóló spin-off? Vagy csak lesz egy Boba-ról is? Amúgy azzal egyetértek, hogy jól mutat a képek többsége és a játék alapötletében is bőven van potenciál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, még a pletyka is egy abszolút megbízhatatlan oldalról származott, ahol az írók sem hiszik el, amit leírnak. :)

 

Szerintem a Star Wars 1313 koncepciója leginkább a Visceral-féle SW-játékban lesz megvalósítva. Többen is hasonlították már a projektet a 1313-hoz, ráadásul a Visceral legismertebb játékai, a Dead Space-trilógia műfaja szerint is TPS, hangulatában (nyomasztó, reménytelen) és megvalósításában (földalatti bázisok, zord űrállomások) is elég közel áll a 1313 koncepciójához. Persze, ez csak feltételezés, de szerintem nem alaptalan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most nem úgy van, hogy jön majd a Rogue One, majd pedig egy Han Solo-ról szóló spin-off? Vagy csak lesz egy Boba-ról is? Amúgy azzal egyetértek, hogy jól mutat a képek többsége és a játék alapötletében is bőven van potenciál.

 

A Boba Fett-spinoff jött volna a Rogue One és az Ep. VIII. után, de kirúgták a rendezőt, Josh Tranket, és most már a Han Solo-spinoff jön a VIII. és a IX. rész között. Bár még nincs bejelentve, sokan azt valószínűsítik, hogy az ep IX. után a Boba-film jön. És szerintem is, mert már a story group valszeg dolgozott rajta egy ideje, ráadásul ezt már ezer éve emlegetik, még anno Joe Johnston akarta megcsinálni, mielőtt volt a Disney-deal, meg ugye a Star Wars Underworld is szerepeltette volna Bobát. Szóval kijár már neki az a film, na!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Június 28-án jön a LEGO Star Wars: The Force Awakens. Elvileg lesz az Ep VI és Ep VII közötti eseményekről szóló extra tartalom is.

 

Nincs bajom a LEGO játékokkal, de ráállhatnának inkább valami komolyabb projektre. Komolyan egy LEGO játékban akarnak kánon infókat közölni?! icon15.gif

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos hogy nem lesz kánon csak valami érdekesség. A LEGO játékok mivel félig-meddig paródiák, semmiképp sem számítanak kánonnak és az előzetes alapján ez a játék se lesz kivétel.

 

Az ep.6 és ep.7 közötti pályákra valszeg azért lesz szükség mert különben túl kevés lenne a tartalom. A LEGO játékoknak mostanság egy mozifilm önmagában nem elég.

 

Én örülök, hogy jön a LEGO TFA, már vártam a bejelentését.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy tűnik a LEGO Star Wars: The Force Awakens mégis csak kánon lesz facepalm.gif

Dehogy is lesz az. Csak nézz rá a trailerre. Ez egy paródia játék. Azért kellenek ep.7-en kivüli történések mert egy film nem elég egy LEGO játékhoz a többi hat filmet pedig már feldolgozták. Ha még nem játszottátak egyetlen LEGO játékkal se akkor nézzetek meg egy gameplay videót a Youtube-on. Majd látjátok hogy mennyi köze van a kánonhoz.

 

Ez pont annyira lesz kánon mint a Disney Infinity 3.0 ep.7 kiegészítője.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dehogy is lesz az. Csak nézz rá a trailerre. Ez egy paródia játék. Azért kellenek ep.7-en kivüli történések mert egy film nem elég egy LEGO játékhoz a többi hat filmet pedig már feldolgozták. Ha még nem játszottátak egyetlen LEGO játékkal se akkor nézzetek meg egy gameplay videót a Youtube-on. Majd látjátok hogy mennyi köze van a kánonhoz.

 

Ez pont annyira lesz kánon mint a Disney Infinity 3.0 ep.7 kiegészítője.

 

Játszottam a 2 trilógiát feldolgozó LEGO játékokkal, épp azért vagyok megrökönyödve. Amúgy a cikket olvastad? Írják benne, hogy ebből derül ki miért van 3PO-nak piros karja és Han hogy szerezte be a rathtarokat és ha mindez egy LEGO játékból derül ki az gáz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ezek annyira nem sarkalatos történeti elemek, hogy hú de nagy feneket kellene keríteni nekik. Engem az se izgatna, ha egy SW WC papírról derülnének ki ezek az infók... De pl. Rey származása az már egy olyan dolog ami komolyságot érdemel.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár konkurencia, így talán nem lehet nekem hinni, de azért próbáljatok meg nekem hinni, aki azért valamennyire benne van ebben a szakmában (évek óta játékújságíró vagyok, több mint egy éve játékfejlesztő): amit a Gamestar összehord, az sajnos sok esetben messze van a valóságtól. Nem rosszindulatból, de nagyon a kattintásvadászatra hajtanak, így nem egyszer megírnak olyasmit, aminek vajmi kevés valóságalapja van (ezt már csak azért tudom, mert én is olvasom, de nem egyszer futok bele olyan hírbe, aminek munkámból kifolyólag az eredetiért is ismerem, és van némi eltérés). Star Wars téren különösen sokszor tévednek nagyon nagyot, mert minden pletykát megírnak minden utánajárás nélkül. Érthető okokból, de sajnos minden sz*rt megírnak.

Itt és most kijelentem: még nem volt olyan hivatalos állásfoglalás, amiben kijelentették, hogy bármelyik Lego Star Wars videojáték kánon lenne. Aki nem hiszi, nézze meg a hír forrásául szolgáló IGN videót. Egy szó nincs erről. A játék elmesél olyan eseményeket, mint C-3PO karjának eredete. De azon túl, hogy ez nem is kardinális kérdés a film szempontjából (ennyi erővel nyögdölődhetnének a népek azon, miért ezüst a lába az p4-5-6-ban, miközben sokaknak fel sem tűnik ez), még csak arról sincs szó, hogy ez lesz a hivatalos forrás. Eleve, a vörös kar eredetének legfontosabb elemét már olvashattuk az ep7 enciklopédiában, szóval ahhoz képest valószínűleg nem lesz nagy eltérés, legfeljebb részletesebben mennek bele a sztoriba. Szóval legfeljebb ennyiről lehet szó. Részleteket tudunk meg olyanról, amit már jóval a játék előtt tudhattunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mielőtt belinkeltem a Gamestart(mert tudtam hogy valaki ezzel fog jönni) rákerestem google-ben és több külföldi oldalon is rátaláltam cikkekre amikben ezt közölték úgyhogy nem csak a Gamestar-ra alapoztam. Nekem az Enciklopédia nincs meg szóval lövésem sincs, hogy abban mi van leírva mi nincs, így azt sem tudom miért lett 3PO keze piros és akármennyire nem kardinális a film szempontjából amit egyébként senki nem is állított, nem egy LEGO cuccból szeretném megtudni sem egyéb más kánon infót. Azért akadtam ki, mert az akkori infóim alapján úgy tudtam ez lesz az egyetlen forrás a dologról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.