Jump to content

Recommended Posts

1 perccel korábban, Whill írta:

Én nem bánom, hogy nem lesz nagy durranás, mivel a Fallen Order nálam elég döcögősen futott. A kedvenc SW-játekaim úgysem a grafikájukról híresek manapság (Shadows of the Empire, Jedi Academy, Rogue Squadron, Galactic Battlegrounds). Ha a játékmenet jó, és lehetőleg valami történetféleség is van benne, akkor elégedett leszek.

Én sem a grafikára gondoltam elsődlegesen, az nálam is másodlagos egy bizonyos szintig.

1 perccel korábban, Iqvi írta:

Single Player lesz benne, 

Ez viszont akkor jó hír!

Jó lenne ha már hétfő 17:00 lenne :D 

• 2 weeks later...
2020. 06. 28. - 12:54, Darth Revan9 írta:

Lesz-e vajon köztük High Republic játék?

A cikkben semmi konkrétum nincs, a Fallen Order folytatásán kívül, hogy milyen játékokat terveznek kiadni. De ha kellően sikeres lesz a projekt tuti nem fogják hagyni elmenni a lehetőséget.

1 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Remélem lesz egyszer egy nyílt világú akció-RPG is! :clap2:

Egy Mass Effect vagy egy Witcher 3 szintű... óóóó... álmodik a gyomor. :para:

• 4 weeks later...

Pici szívem örvendezik! Ez nagyon X-Wing szagú. Talán végre megjön az a játék, amire az X-Wing Alliance óta várok? :clap2:

Érdekesen alakulnak a Star Wars játékok. A Jedi: Fallen Orderhez nem készült DLC, pedig szerintem adta magát a bővítés lehetősége azután, ahogy befejeződött, de a szabadon bejárható bolygók miatt akár a sztoriba is bele lehetett volna ékelni egy-két plusz világot.

Aztán most jön a Squadrons, ami olyan műfajú, amire 1999, azaz az X-Wing Alliance óta nem volt példa, pont azért, mert rendkívül kicsi a vásárlói bázisa e műfajnak. Már az meglepő, hogy ezt be merte vállalni az EA, de emellett nem lesz benne mikrotranzakció (holott a kozmetikai elemek és az online játékmód szinte kiállt a pénzünk után), és ma kiderült, hogy olcsóbb lesz, mint egy átlagos AAA-kategóriás játék. A szokásos 60 dollár helyett 40 dollárért vehetjük meg, vagyis kb. 10 000 forintért.

Ezután felmerült bennem, hogy lehet, hogy a Battlefront fizetős DLC áradata és Battlefront 2 mikrotranzakciós botránya után a Disney rálépett az EA tökeire? Mert úgy néz ki, ez a jófej üzletpolitika csak a Star Wars játékokat érinti.

12 perccel korábban, Dzséjt írta:

ma kiderült, hogy olcsóbb lesz, mint egy átlagos AAA-kategóriás játék. A szokásos 60 dollár helyett 40 dollárért vehetjük meg, vagyis kb. 10 000 forintért.

Hát azért ez nem ma derült ki, én olvastam cikket 06. 15-én amiben megírták, hogy 40 euro lesz, illetve 16-án már elő is rendeltem ennyiért.

• 4 weeks later...