Ugrás a kommentre

Képregények


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Legjobban a Shattered Empire-nek örülök, szerintem az egyik legigényesebb kánon képregény. :) 

Bár baromira várom már az Aphra és az új Vader sorozatokat, na meg a Star Wars további számait, mivel ezeket eddig direkt nem olvastam el angolul. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Beckett is kap egy önálló képregényt, amiben Enfys Nest is feltűnik majd. A DJ képregényhez hasonlóan ez is egyrészes lesz, azért remélem annál egy kicsit izgalmasabb..

aHR0cDovL3d3dy5uZXdzYXJhbWEuY29tL2ltYWdl

 

A Darth Vader 19.számának borítóján nagyot nevettem, íme:

aHR0cDovL3d3dy5uZXdzYXJhbWEuY29tL2ltYWdl

Szerkesztve: - luke19
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem is baj. Ott van a könyv.

 

A Star Wars különszám 4. része a Star Wars #8 - Shutdown on Narr Shadda(?) történetszál előtt játszódik, Luke és Sana is szerepelnek benne, 

Spoiler

Kylo féle fénykard, egy új sith neve is

+ fogatverseny. Élvezet volt olvasni. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Szerintem nem is baj. Ott van a könyv.

 

A Star Wars különszám 4. része a Star Wars #8 - Shutdown on Narr Shadda(?) történetszál előtt játszódik, Luke és Sana is szerepelnek benne, 

  Spoileres tartalom megtekintése

+ fogatverseny. Élvezet volt olvasni. :D 

Hogy oldották meg azt, hogy Luke és Sana is szerepeljenek benne és a 8. szám előtt játszódjon?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 05. 24. - 14:33, Darth Revan9 írta:

Hogy oldották meg azt, hogy Luke és Sana is szerepeljenek benne és a 8. szám előtt játszódjon?

Majd megtudod. :P 

 

Viccet félretéve (:D),

Spoiler

Nem találkoznak, csak R2 és Sana ismerkedik egy ici-picit, ami elég mulatságos. De Vader és Sana is találkoznak, bár ott csak a szemek nézegették egymást.

 

De egy biztos: Luke fogatversenyzésben nagyon nem hasonlít az apjára. :D 

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szeptemberben sem maradunk SW képregények híján:

 

Star Wars: Doctor Aphra Annual #2 - megismerhetjük a Galaxis két legjobb szörnyvadászát, Winlosst és Nokkot. Az egyikük egy rossz természetű kiborg, a másik egy hidegvérű hüllő. És boldog házaséletet élnek. Egy rejtélyes illető bízza meg őket azzal, hogy befogjanak ultraveszélyes szörnyet egy ősi templom szívében. 

swDoctorAphraAnnual002.jpg

 

Star Wars #53 (Hope Dies, Part IV) - Leia hercegnő egy osztag élén megpróbál megőrizni egy titkot, ami megmentheti a Lázadó Flottát. Ám az az Executor fedélzetén van. 

swStarWars053.jpg

 

Star Wars: Darth Vader: Dark Lord of the Sith #21 (Fortress Vader, Part III) - Vader visszatér születésének helyszínére, miközben azon van, hogy megtalálja a sorsához vezető utat. A múlt visszhangjai utolérik - a sajátja és a Sith-ek sötét történelme egyaránt.

swDarthVaderV2-021.jpg

 

Star Wars: The Last Jedi #6 - A Star Wars 8. epizódjának lezárása.

swTheLastJedi06.jpg

 

Star Wars: Lando - Double or Nothing - Lando megtalálta a módját, hogy elvegyüljön a pretusian rabszolga erők között. De meg tudja-e győzni őket, hogy kiálljanak a rohamosztagosok ellen, még ha kevesebben vannak is? 

swLandoDoubleNothing05.jpg

 

Star Wars #54 (Hope Dies, Part V) - Leia az Executor fedélzetén van, ráadásul Darth Vader üldözi.

swStarWars054.jpg

 

Star Wars: Doctor Aphra #24 - Aphra minden szökésre való próbálkozása kudarcba fulladt. De egy érkező birodalmi komp a megváltást jelentheti számára.

swDoctorAphra024.jpg

 

Star Wars: Poe Dameron #31 - A sorozat utolsó részében a Fekete-osztag kétségbeesetten próbálja megtalálni Leia Organa tábornok szövetségeseit a megtizedelt Ellenállás megsegítésére.

swPoeDameron031.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na igen, de csak a 4. rész után tért oda Jabba -val üzletelni. De ez a Marvel Star Wars és a Darth Vader széria eleje elmeséli. :)

 

Szóval akkor szeptemberben vége lesz a TLJ képregénynek, a Lando miniszériának is - 5 részes ha jól tudom - illetve a Poe Dameron szériának. Utóbbi meglepő számomra, azt hittem, hogy elmesélik a 8-9 közötti eseményeket is, úgy tűnik, hogy nem. Mondjuk így szép keretet ad a sorozat. :)

 

Októberben pedig jöhet a Solo képregényváltozata. Szerintem októberben kapunk még 1-2 új képregényt, mert a Solo -val is csak 4 db lesz akkor. (SW, Doctor Aphra, Vader és akkor a Solo) Én egy TCW -set szívesen olvasnék - pl. a fejvadászokat - és lehet egy Resistance előzményt is kaphatunk. Én legalábbis ezeket szívesen várnám. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Tegnap vettem át a két új képregényt, és az EPVIII regényváltozatát(ami nagyon szép kiadvány lett). Viszont a képregényeknél szomorúan vettem észre, hogy a gerincről lemaradt a Marvel felirat. Moly.hu-n azt olvastam,hogy ez a Disney kérése volt a kiadótól. Elég furán néz ki a polcon a többi képregény mellett. Ha nem lehet rajta a Marvel felirat, akkor szerintem a piros téglalap rész is felesleges, mehetne végig feketén a csillagokkal.

4zSjm7q.jpg

Szerkesztve: - luke19
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos nem. Csak utasítás érkezett, amit teljesíteni kellett. Ez volt az egyik legutóbbi csúszás oka.

 

Van nyomdahibás példány az Aphrából. Lapozzátok át a köteteiteket. Az egyik oldalon a kép nem teljes, meg van törve. Gyakorlatilag az adott oldalon rá van nyomtatva ugyanaz a kép kicsiben, megtörve még egyszer . Akinek hibás példánya van, jelezze a vevőszolgálat felé írásban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Darth Revan9 írta:

Van nyomdahibás példány az Aphrából. Lapozzátok át a köteteiteket. Az egyik oldalon a kép nem teljes, meg van törve. Gyakorlatilag az adott oldalon rá van nyomtatva ugyanaz a kép kicsiben, megtörve még egyszer . Akinek hibás példánya van, jelezze a vevőszolgálat felé írásban.

Igen, nekem pont ilyen jött. A 3.szám borítója ilyen a kötetben. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 07. 10. - 17:49, Darth Revan9 írta:

Sajnos nem. Csak utasítás érkezett, amit teljesíteni kellett. Ez volt az egyik legutóbbi csúszás oka.

 

Van nyomdahibás példány az Aphrából. Lapozzátok át a köteteiteket. Az egyik oldalon a kép nem teljes, meg van törve. Gyakorlatilag az adott oldalon rá van nyomtatva ugyanaz a kép kicsiben, megtörve még egyszer . Akinek hibás példánya van, jelezze a vevőszolgálat felé írásban.

Írtam nekik, ezt a választ kaptam: "Sajnos ez az eredeti változatban is így volt." :pill:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.